язззззь!!!• 24 мая 2025
Ви повязуєте ви вагу зі своєю самооцінкою?
Наприклад, коли надмірна вага.
Поліцейський патруль• 24 мая 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Малорухливий спосіб життя плюс переїдання
Зайва вага.
Ну давайте відверто.
Чи багато ви бачили жирух що харчуються на 1500-1800 калорій
Зайва вага.
Ну давайте відверто.
Таких практически нет
Во всяком случае среди тех, кто обрезает желудок и только из-за этого начинает худеть
Корсет_на_шурупах• 24 мая 2025
Ответ дляНевловимий Джо
58,5 при росте 162
Я считаю, что это нормальный вес
Сама не знаю• 24 мая 2025
Ні, більш дивлюся по стану своєї голови. Якщо день капець то самооцінка палає.
Якщо в сім´ї щось не так або стомилася.
Піднімати себе важко до того стану з якого впала. А моє тіло мені подобається.
Якщо в сім´ї щось не так або стомилася.
Невловимий Джо• 24 мая 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я считаю, что это нормальный вес
Я тоже. И 63 для меня нормальный.
Тут просто другие каноны)
Смайликівна• 24 мая 2025
когда-то набрала 10 кг
мляяя
как это носить?
сбросила - отличное чувство легкости
мляяя
как это носить?
сбросила - отличное чувство легкости
Диви яка я пава!• 24 мая 2025
Так, звісно.
В людей з високою, стабільною самооцінкою не буває проблем з вагою, вони поважають себе та не їдять харчове сміття.
От приклад - я краще буду голодна, ніж піду купувати якість булки в якомусь ларьку й на ходу їх їсти. Це про любов та повагу до себе.
Всі знайомі, в кого зайві кг - незадоволені життям.
Розумна Губка• 24 мая 2025
Я зараз 73/163
І як себе не називай, що б собі не говори, але це туууу мач. Не сприймаю себе взагалі
Голена блондинка• 24 мая 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Ага туша 120кг в лосинах и футболке в облибку,смотришь на этот спасательный круг и охреневаешь ,наверное у них зеркала нет,или с головой проблемы
Почему мужчину с лишним весом никто не назовет обидными словами, только женщину?
буреЛОМКА• 24 мая 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Это очень субъективно.
Для советчицы я с лишним весом. Но при этом я чувствую себя просто шикарно. Меня устраивает мой внешний вид и то, как я себя ощущаю, на все 100%
Лля советчицы всё что больше 50 кг это лишний вес)
Одна з причин лишньої ваги : психо- емоційні скачки і переїдання. Є знайома одна - має звичку заїдати, вже куди не бігала на спорт, взагалі активна , не сидячий спосіб життя. Але не любить себе, не балує, і заїдає. У мене навпаки стреси викликають втрату апетиту, тому я худаю, сама не схильна до повноти , тому стресувати мені не можна, щоб коньки не відкинути з голоду і низького цукру.
Люблю_смаколики• 24 мая 2025
Так, однозначно, тільки набираю пару кг, так одразу і падає самооцінка
Невловимий Джо• 24 мая 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Именно)