Глаголиця• 24 мая 2025
Мій досвід яснобачення про кінець війни
В мене завжди була хороша інтуіція.
Сни, які попереджають. Іноді я просто відчуваю. Займаюсь серйозними практиками, але не суть.
Недавно, ради цікавості, провела сеанс яснобачення.
Задала 4 питання.
3 особистих і одне про кінець війни.
Одне особисте збулось в точності. Питання було, коли я отримаю бажану роботу. Відповідь-коли побачиш червоний мак. В день коли я побачила червоні маки, минулої пятниці, я отримала офер.
Відповід про закінчення війни, була, коли розільється річка. Яка річка😂 неясно. Мабуть Дніпро. Буду чекати
Задала 4 питання.
3 особистих і одне про кінець війни.
Глаголиця
• 24 мая 2025
Ответ длянеДоПриличий
А могли бы просто выиграшные числа в лотерею узнать и много денег выиграить. И работать бы не пришлось. Выехали б в другую страну и пох вам на ту войну.
Я в іншій країні, але на війну не по фіг
Огірок та Помідорчик• 24 мая 2025
А чому не мацква ріка, автор? А Дніпро? Якесь дивне трактування 🤦♀️
Люблю Украину• 24 мая 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Разольется речка - это опять весна. 😟
Ну или опять наводнение.
Это типа дамбу взорвут и всех смоет.
Ні грама• 24 мая 2025
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
Как вы языки преподаете, такая грубиянка?
Лунтик-паунтик• 24 мая 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Разольется речка - это опять весна. 😟
Ну или опять наводнение.
нннет...не весна...
Люблю Украину• 24 мая 2025
Ответ дляПасти Ла
До листопада місяця буде війна. То я дивилася на картах. І війна, і терор. А річка вже розвивалася в Херсонській області і то був Дніпро.
Какого года? Война будет пока не поделят Черное и Балтийское море. Или вы думаете, из Украины выйдут, а туда новым заходом пойдут?
Глаголиця
• 24 мая 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Спитайте, будь ласка, коли розіллється. Скільки ще чекати, або ще якісь уточнення, а коли кордони відкриють?
В мене це так не працює. Це довга медитація, потім запит і тд. Ще має бути певний настрій і енергетичне наповнення.
неДоПриличий• 24 мая 2025
Ответ дляГлаголиця
А, понятно. Украинцам во сне пророчества не приходят, т.к. сна становится все меньше, а стрессов все больше. Некогда нам от вселенной знаки искать, когда над домом шахеда сбивают.
Лунтик-паунтик• 24 мая 2025
Ответ дляArctic777
Тут отдыхаю
, чтобы на занятиях быть спокойной
ну вот же! я тоже не пойму - только и слышишь: змеи, не грамотные, хабалки. а все просто! женщины просто отдыхают!
Глаголиця
• 24 мая 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я не знаю яка річка! Щось має бути масштабне. На жаль, яснобачення так не працює, дата, місце, час. Як і сни
Чу Ча• 24 мая 2025
Це ж яке у людини відчуття власної згачущості
завжди дивують такі ’ясновидці’... і головне ж потім до своїх псевдопередбачень підтянуть все, що відбулося.
Глаголиця
• 24 мая 2025
Ответ дляНі грама
Так їй❤️
Люблю Украину• 24 мая 2025
Ответ дляНі грама
Тю, вы мало учителей притрушенных видели?
Миссис Буркул• 24 мая 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
І авторці дуже смішно від цього.
Глаголиця
• 24 мая 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну треба ж учням добро нести! Я б до такої вчительки дитину б не віддала!
Лунтик-паунтик• 24 мая 2025
Ответ дляArctic777
Ага, реально прихожу поржать и немного подколоть, в реальной жизни тихая и милая
все правильно. негатив нужно сбрасывать. а кто относится здесь ко всему прям так серьезно - у того псих проблемы и зажимы.
Огірок та Помідорчик• 24 мая 2025
Ответ дляГлаголиця
Ну так, не знаєте, пишите Дніпро, я ж кажу дивне трактування для закінчення війни.
Лунтик-паунтик• 24 мая 2025
Ответ дляГлаголиця
ну вы же не знаете:))) какая она в реальности с детьми:)))
Глаголиця
• 24 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
Я десь писала, що я ясновидиця? Чи розумію щось в цьому? Це був експеримент. І коли з роботою вийшло, вирішила поділитись про війну.
Ну не подобається вам, так ідіть мимо. А не оцінки роздавати!
Роздратована шкіра• 24 мая 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Разольется речка - это опять весна. 😟
Ну или опять наводнение.
или не дай бог опять плотину подорвут.
Глаголиця
• 24 мая 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Мабуть Дніпро, мабуть, написано, неясно
Чу Ча• 24 мая 2025
Ответ дляГлаголиця
Це повна лажа) якщо вам не подобається теми, що я пишу, то йдіть мимо)
Лунтик-паунтик• 24 мая 2025
Ответ дляArctic777
Я всегда ржу с чужих проблем, реально понимаешь что люди сами выбрали свой путь
нет. я смеяться никогда не буду с чужих проблем. можно и бумеранг получить.
Глаголиця
• 24 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
Ну ви ж до моєї теми прийшли. Лажа, це ваша невихованість😂