Глаголиця• 24 мая 2025

Мій досвід яснобачення про кінець війни

В мене завжди була хороша інтуіція.
Сни, які попереджають. Іноді я просто відчуваю. Займаюсь серйозними практиками, але не суть.
Недавно, ради цікавості, провела сеанс яснобачення.
Задала 4 питання.
3 особистих і одне про кінець війни.
Одне особисте збулось в точності. Питання було, коли я отримаю бажану роботу. Відповідь-коли побачиш червоний мак. В день коли я побачила червоні маки, минулої пятниці, я отримала офер.

Відповід про закінчення війни, була, коли розільється річка. Яка річка😂 неясно. Мабуть Дніпро. Буду чекати
автор Глаголиця • 24 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Автор, дякую.
Цікаво.
В мене недавно сон збувся - один в один 😳.
Не про війну, і не на запит, просто.
Бувають сни ’пророчі’, але до чого вони були, дізнаюсь після того, як збулись
Всі ми чекаємо закінчення війни. Сподіваюсь, скоро
Шукаю стакан• 24 мая 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Причем, не сейчас цветут, позже. Но может это были конфеты.))
Вже квітнуть, ви з півночі?
Грамотний хвіст• 24 мая 2025
Это когда? Весна 2026?
Капитанша• 24 мая 2025
Ответ дляСито для думок
Листопада якого року?
Карты застенчиво умалчивают
Arctic777• 24 мая 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Это когда? Весна 2026?
Конечно, астрологи смотрели
Файна дівка• 24 мая 2025
Сколько тут предсказателей развелось
автор Глаголиця • 24 мая 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну, цього року вже не розільється.
А дощі влітку?
Усатая полосатая• 24 мая 2025
Ответ дляArctic777
Невозможно её разбить, она только от ядерки может пострадать
Угу
Arctic777• 24 мая 2025
Ответ дляГлаголиця
Интуиция спать пошла?
автор Глаголиця • 24 мая 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ви дуже наївна і кумедна. Це насправді добре в нинішніх умовах сьогодення)))
Ну ще є два контрольних питання!
Ну наївна точно ні, а от реалістка так.
Arctic777• 24 мая 2025
Ответ дляФайна дівка
Сколько тут предсказателей развелось
Ага, а когда туалетная бумага закончится забывают вовремя купить
ВільнаНазавжди• 24 мая 2025
Ответ дляГлаголиця
А дощі влітку?
Думаєте може бути?
Усатая полосатая• 24 мая 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Разольется речка - это опять весна. 😟
Ну или опять наводнение.
Или опять дамба
автор Глаголиця • 24 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
Вже квітнуть, ви з півночі?
Я за кордоном
неДоПриличий• 24 мая 2025
А могли бы просто выиграшные числа в лотерею узнать и много денег выиграить. И работать бы не пришлось. Выехали б в другую страну и пох вам на ту войну.
Амелі на мілені• 24 мая 2025
Ответ дляБез Баяна
Блин это как когда что-то там расцветет. Уже по тысячному кругу цветёт и никак.
У меня что в этом году точно не закончится🙄 а как там дальше пока хз
Когда яблони цветут, всем девчонкам нравится..
Arctic777• 24 мая 2025
Ответ дляГлаголиця
А дощі влітку?
Удалено администрацией...
Благоуханочка• 24 мая 2025
Ответ дляСито для думок
Спитайте коли відкриють кордони
100% остальное давно пофиг уже их деребаны и еще когда отменят могилизацию,хотят воевать пусть привозят африканцев и.д.р
автор Глаголиця • 24 мая 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Это когда? Весна 2026?
Не знаю, була чітка фраза. Коли розільється річка, коли побачиш червоний мак
Шукаю стакан• 24 мая 2025
Ответ дляГлаголиця
Я за кордоном
В Україні мак теж квітне, не звертала увагу, вже скільки. А питала я не у вас, якщо ви звертали увагу
Без Баяна• 24 мая 2025
Ответ дляГлаголиця
Я не знаю где скоро. Её не так легко закончить, когда обороты накрутили. Смотришь по карте там каждый день обрастает красным. Люди которые все покинули тоже думали, что скоро...это мы так хотит а хотят ли с той стороны...это уже другой вопрос...оно может затухать и вновь вспыхивать, пока клепают снаряды и есть поддержка эту резину можно ещё долго тянуть, пока не станет с какой-то стороны перекос...а так...
автор Глаголиця • 24 мая 2025
Ответ дляФайна дівка
Сколько тут предсказателей развелось
Я не віщунка. Просто поділилась тим що зі мною сталось.
из_под_тишка• 24 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
Вже квітнуть, ви з півночі?
Я вообще из Одессы.
Но думала, что еще середина мая. Я не успеваю за временем, куда оно так несется?
Бабо-лебідка• 24 мая 2025
Спитайте, будь ласка, коли розіллється. Скільки ще чекати, або ще якісь уточнення, а коли кордони відкриють?
Файна дівка• 24 мая 2025
Ответ дляCopy-Paste
А що говорить ваша інтуіція про моє працевлаштування?
Не спрашивайте тут, сколько спрашивала все мимо, абсолютно, ещё и спорили со мной что они правы
Шукаю стакан• 24 мая 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Я вообще из Одессы.
Та да, час якось летить, погода взагалі якась дивна
Благоуханочка• 24 мая 2025
Ответ дляПасти Ла
Цього року. В мене день народження в листопаді у дитини. До листопаду цього року війна продовжиться.
у мене теж... так ще і юбілей..мріяла про море з чоловіком,але бачу .що знов мимо (буховель не пропонувати,зовсім не цікавить і гори теж)
автор Глаголиця • 24 мая 2025
Ответ дляArctic777
Интуиция спать пошла?
Ви читали, що я писала. Це була разова акція, по важливим для мене питанням. Мені снів вистачає(((((
автор Глаголиця • 24 мая 2025
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
Таблеточку?
Миссис Буркул• 24 мая 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Разольется речка - это опять весна. 😟
Ну или опять наводнение.
Сподіваюся, що не в Україні, а десь на рашці ці катаклізми стануться. За все їхнє спричинене зло.