Глаголиця• 24 мая в 14:10
Мій досвід яснобачення про кінець війни
В мене завжди була хороша інтуіція.
Сни, які попереджають. Іноді я просто відчуваю. Займаюсь серйозними практиками, але не суть.
Недавно, ради цікавості, провела сеанс яснобачення.
Задала 4 питання.
3 особистих і одне про кінець війни.
Одне особисте збулось в точності. Питання було, коли я отримаю бажану роботу. Відповідь-коли побачиш червоний мак. В день коли я побачила червоні маки, минулої пятниці, я отримала офер.
Відповід про закінчення війни, була, коли розільється річка. Яка річка😂 неясно. Мабуть Дніпро. Буду чекати
Задала 4 питання.
3 особистих і одне про кінець війни.
Глаголиця
• 24 мая в 14:42
Ответ дляЛунтик-паунтик
нет. я смеяться никогда не буду с чужих проблем. можно и бумеранг получить.
Ще й який! Так, людину вчать за пихатість і засудження. Я краще інших і тд.
Роздратована шкіра• 24 мая в 14:42
Ответ дляПасти Ла
Цього року. В мене день народження в листопаді у дитини. До листопаду цього року війна продовжиться.
думаєте, кацапи вашій дитині свою капітуляцію подарують ?
Мания-Величия• 24 мая в 14:43
Дамы, я никому уже верю, кроме Джона. Чи Льюиса. Чи как его там звали? Ну помните тему перед большой войной?
Миссис Буркул• 24 мая в 14:43
Ответ дляМания-Величия
Гаррі))
Глаголиця
• 24 мая в 14:43
Ответ дляМания-Величия
П що там було?
...аяприкольная• 24 мая в 14:43
Ответ дляCopy-Paste
А що говорить ваша інтуіція про моє працевлаштування?
Когда папоротник зацветёт.)
Пасти Ла• 24 мая в 14:44
Ответ дляРоздратована шкіра
Вам би не погано було би навчитися читати. А навчитися читати уважно, ще краще.
Ні грама• 24 мая в 14:44
Ответ дляЛунтик-паунтик
Да и просто низко это. Дно одним словом.
Лунтик-паунтик• 24 мая в 14:44
Ответ дляНі грама
это да.
Амелі на мілені• 24 мая в 14:45
Ответ дляМания-Величия
Гарри)
Чу Ча• 24 мая в 14:46
Ответ дляГлаголиця
Ну ви ж до моєї теми прийшли. Лажа, це ваша невихованість😂
Це публічний простір. Це не ваша персональна сторінка. Все ж таки чсв тут зашкалює просто
Черговий по кухні• 24 мая в 14:47
Ответ дляБез Баяна
Блин это как когда что-то там расцветет. Уже по тысячному кругу цветёт и никак.
У меня что в этом году точно не закончится🙄 а как там дальше пока хз
Ага, яблони уже 4 год как цветут, а войне конца не видно
Амелі на мілені• 24 мая в 14:47
Ответ для...аяприкольная
Когда папоротник зацветёт.)
Я в детстве искала цветы
Думаю, в вдруг найду шото типа аленького цветочка) Потом на кладе заклинило и на сокровищах, эх...
Солоденька цукОрка• 24 мая в 14:48
Ответ дляСито для думок
Спитайте коли відкриють кордони
Когда разольется речка🤣
Аноним Советчик• 24 мая в 14:50
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
І маки квітнуть щороку. Чергова мамкина провидиця маячню на форум винесла
Было б странно если бы она была папкина.
Тушите слова сами не знаете куда и зачем.
Весотехник• 24 мая в 14:52
Психиатр выслушает вас с интересом. А тут нечего свою шизу транслировать.
Роздратована шкіра• 24 мая в 14:52
Ответ дляПасти Ла
читала уважно, але так і не зрозуміла- яким боком до війни день народження вашої дитини ?
Глаголиця
• 24 мая в 14:53
Ответ дляВесотехник
От і не транслюйте!😂
Весотехник• 24 мая в 14:54
Ответ дляГлаголиця
От і не транслюйте!😂
диалог в стиле ’сам- дурак’?
о да
ЭмчЭндЭм• 24 мая в 14:55
Ответ дляГлаголиця
Я в іншій країні, але на війну не по фіг
Да, в Германии маки ещё пару недель назад начали цвести. Мой любимый цветок. Часто обращают на него внимание.
Ненька наша• 24 мая в 14:55
Ответ дляиз_под_тишка
Разольется речка - это опять весна. 😟
Ну или опять наводнение.
Або підрив дамби 😢
Пасти Ла• 24 мая в 15:00
Ответ дляРоздратована шкіра
Бо для карт задають певний термін. Це база.
Роздратована шкіра• 24 мая в 15:01
Ответ дляПасти Ла
дякую за тлумачення. бо я не знаюся на цьому.
Аноним Советчик• 24 мая в 15:01
Ответ дляArctic777
Ага, реально прихожу поржать и немного подколоть, в реальной жизни тихая и милая
Удалено администрацией...
Глаголиця
• 24 мая в 15:02
Ответ дляАноним Советчик
Удалено администрацией...
Нещира, ще й не дуже розумна, раз таке сказала
Огірок та Помідорчик• 24 мая в 15:03
Ответ дляГлаголиця
Мабуть Дніпро, мабуть, написано, неясно
Мля, ну третій раз запитую, ото ваше мабуть про Дніпро з якого дива? І як це призведе до закінчення війни?
Пасти Ла• 24 мая в 15:04
Ответ дляАноним Советчик
Удалено администрацией...
Активна агресія у людини. Це ж так треба зневажати саму себе і ненавидіти оточуючих. Корона на голові, а в ванній розбита сантехніка.
Амелі на мілені• 24 мая в 15:06
Ответ дляНенька наша
Або підрив дамби 😢
В штатах, в фильме 2012, автор будет идти мимо витрины с теликами, а там крутят кино)