lilul990• Изменено 24 мая в 17:05

Страх Європи перед війною

Навроцький жим жим перед путіним. Шось там хоче від нас відхреститись і може навіть перестати бути хабом для переправки зброї. Не виключено шо європа закриється від нас дуже скоро, особливо якшо на виборах у нас виберуть проросійську владу. Але це їх не врятує. Як не врятувало у другій світовій війні загравання з гітлером. Польща єдина хто може протистояти кацапам у відкритій війні. Якшо ми не зможемо продовжити боротьбу
автор lilul990 • 24 мая в 17:44
Ответ дляКасабланка8888
Та это их личное дело.
Вы свою траекторию движения бдите.
А то вас пердолит не по-детски.
Тоді чому у неї категоричне - ніхто не буде, якшо в Польщі є своя партія війни? Досить чисельна
LudaSHS• 24 мая в 17:45
Ответ дляlilul990
Нічого я не ставила. Але Україна сама не може побороти кацапів. Це має зробити польща.
Не впевнена ’ що має’, але в руках Ес є важелі
Хоча б економічні на кремль. Але вони між крапельок. І так по троху, і там по троху. Скандинави правда більш допомагають, ну ч Балтія, то зрозуміло, свої ризики.
автор lilul990 • 24 мая в 17:45
Ответ дляLudaSHS
Прочитала статтю про паліїв в Англії, мов дуже поширено операції там з дестабілізації.
Друге, оце траполося на очі--
’Германия в 10 раз увеличит численность танковой бригады на границе с РФ.

К концу 2027 года численность подразделения будет увеличена до 5000 военнослужащих с нынешних 500. ’
Це про Калінінград?
Не знаю, я за Німеччиною практично не слідкую
Касабланка8888• 24 мая в 17:46
Ответ дляlilul990
Вам так хочется втянуть Польшу в войну.
Скажите, у вас какие-то личные счёты с этой страной? Пусть живут себе как хотят, это их дело.
автор lilul990 • 24 мая в 17:48
Ответ дляКасабланка8888
Вам так хочется втянуть Польшу в войну.
При чому тут я. Перечитайте ще раз - у Польщі є своя, досить чисельна партія війни. Не тільки навроцький жим жим

І ці люди пам´ятають історичні уроки, на відміну від вас
Касабланка8888• 24 мая в 17:52
Ответ дляlilul990

Удалено администрацией...
автор lilul990 • 24 мая в 17:54
Це наша спільна справа

Коли європа розділилась і у кожного своє дєло - вона була швидко окупована
LudaSHS• 24 мая в 17:56
Ответ дляlilul990
Це наша спільна справа

А може правий Фрідман був , коли в книжці описав вараціі майбутнього союзу вже між Скандинавами, Бритами, Польшою, Балтією, оборонного союзу.
Це ж вже було .
автор lilul990 • 24 мая в 17:59
Ответ дляLudaSHS
Це ж вже було .
І шо їм це помогло?
автор lilul990 • 24 мая в 18:00
Ответ дляLudaSHS
Це ж вже було .
Тільки з нами в союзі Польщі шось світить
LudaSHS• 24 мая в 18:00
Ответ дляlilul990
І шо їм це помогло?
Ні
Бо інша частина проти воювала
А ще згадала шведів і Петро 1
LudaSHS• 24 мая в 18:01
Ответ дляlilul990
Це по Фрідману, згадалрся теж
Та книга ’ наступні 100 років’але він думав що ми впадемо і разом з білорусами і росіянами будемо в одній арміі в війні в Східній Європі.
автор lilul990 • 24 мая в 18:03
Ответ дляLudaSHS
Це по Фрідману, згадалрся теж
Якшо польша від нас відвернеться то так і буде. Путін уже найшов собі псих компаньйона в лиці трампа, ще і навроцького загіпнотизує
автор lilul990 • 24 мая в 18:04
Ответ дляLudaSHS
Це по Фрідману, згадалрся теж
Навроцький дуже популярний в Польщі
LudaSHS• 24 мая в 18:04
Ответ дляlilul990
Хоч не нагнітайте
Я не знаю навіть що літом буде.
LudaSHS• 24 мая в 18:05
Ответ дляlilul990
Навроцький дуже популярний в Польщі
Праві настрої рулять, і це дійсно небезпека, і нам, і самому устройству Європи
автор lilul990 • 24 мая в 18:06
Ответ дляLudaSHS
Та таке шось суне. Тут навіть не так кацапський наступ лякає як розворот Польщі і вихід трампа з європи. Кацапи пук сер зроблять як завжди і три окупованих села видадуть як перемогу на курській дузі.
LudaSHS• 24 мая в 18:08
Колись приносила статтю історика Громенко з перекладом і аналізом вдади в різних країнах, нажаль лідіпує по режиму владу на планеті -Авторитаризм, і є всі зачатки до збільшення таких режимів
Тоталітаризм.
Навіть в розвинутих країнах з атрибутами демократії, і це було за рік до Трампа
автор lilul990 • 24 мая в 18:09
Ответ дляLudaSHS
Тоталітаризм.
Люди хочуть фігуру авторитетного всезнаючого дорослого який все рішить і всіх спасе. Неполікований колективний інфантилізм
LudaSHS• 24 мая в 18:12
Ответ дляlilul990
А як же наша Гетьманщина
’ ще не вибрали, а вже пора скидать’
автор lilul990 • 24 мая в 18:13
Ответ дляLudaSHS
А як же наша Гетьманщина
’ ще не вибрали, а вже пора скидать’
Нас не нада спасать.
LudaSHS• 24 мая в 18:19
Ответ дляlilul990
Нас не нада спасать.
Спасітєлі задрали ті вже
Bochum• 24 мая в 18:47
Автор, никто в европе не пойдет воевать. Не хотим. Мы на вас посмотрели - нам урок. К чему эти вбросы? Осточертело всё: эти войны и смерти людские. Если у вас столько погибло, так и нам теперь ложиться? Фигу с маслом. Говорить и договариваться надо всегда и везде, а не носом крутить и доводить дело до того, чтобы только убить осталось.
автор lilul990 • 24 мая в 18:48
Ответ дляBochum
Прийдеться. Ми теж не хотіли
Bochum• 24 мая в 19:02
Ответ дляlilul990
Прийдеться. Ми теж не хотіли
Не придётся, не переживайте за нас.Во-первых.
Во-вторых, вы хотели, не прямо так косвенно. Я вам кучу примеров могу привести когда конкретно хотели, но не стану этого делать, ибо забанят. Шикарный шанс был на переговорах в 22 году, но войне дали полный привод и зеленый свет, потому что как раз хотели, много чего хотели. Наши элиты тоже многого хотят, но в отличие от ваших, зарабатывают на чужих войнах, а не у себя дома. И Путину мы сто лет как всра..сь.
автор lilul990 • 24 мая в 19:03
Ответ дляBochum
Якшо рашка таки зробить шось подібне до союзної держави, ... польша перша буде під ударом
Bochum• 24 мая в 19:10
Ответ дляlilul990
Под каким еще нафик ударом? Пусть рФ делает себе союзную или несоюзную державу, нам с этого что?. Живут же страны рядом с рф, их много кстати и не чувствуют себя под ударом. Я вам выше сказала, что договариваться надо на берегу, и с рф надо договариваться как с любым соседом. Мирная жизнь это не улица с односторонним движением. За языком и действиями надо следить, уважение друг к другу проявлять, учитывать интересы друг друга, а не на рожон лезть. Всё, я и так уже много сказала
автор lilul990 • 24 мая в 19:11
Ответ дляBochum
Ідіть дивіться турецькі серіали, не відволікайтесь
Bochum• 24 мая в 19:13
Я понятия не имею что из себя турецкие сериалы представляют, но раз вы пишите, значит, спец. Теперь понятно откуда вся ваша ересь про войну в европе
виктория7аас• 24 мая в 20:33
Ответ дляlilul990
Прийдеться
нет у неё таки намерений Вообще у ЕС план войны против России состоит из 3 пунктов
1) горячая война. Сейчас это Украина. Следующие Прибалтика, Финляндия, Швеция, Польша.
2) торговые санкции против России и вторичные санкции против торговых партнеров России.
3) организация мятежа или протестов для смещения власти в РФ.

пункт (3) - главный, а пункты(1) и (2) вспомогательные.Но пошло не так (после покинувшего мир Навального в ЕС пребывают в непонятке- цветная революция в РФ не получилась, место лидера оппозиции пустует. Но что-то делать надо, цели (промежуточные) остались прежние - (шаг первый) привести к власти тем или иным способом своего ставленника, который во имя мира откажется от ядерки, после чего Россия будет расчленена на несколько (десятков) территориальных формирований, Т,е довести народ рашки до такого уровня недовольства властью, что он возьмется за вилы и топоры и сбросит текущую власть,Но что то не выходит