Советничаю тут• 25 мая 2025
Консул, ліцей №86 (Київ) - хтось працює там?
У пошуках нового місця роботи. Тому приглядаюсь вже до вакансій.
Думаю: чи щось простіше? Типу 132 школи на Теремках.
Чи таки спробувати влаштуватись в 86?
Результат:
вже голосів:
6 (75%)
Тиц!
2 (25%)
0 (0%)
Шукайте ще!
Меломанка Маланка• 25 мая 2025
Не знаю нічого про ці школи.
Але якщо до ліцею конкурсний відбір, там хоча б діти трохи намагаються вчитися.
Тому голосувала за ліцей.
Порівнюю як мама дітей, що зі звичайної школи перейшли до ліцею.
Тому голосувала за ліцей.
Анонимус Я• 25 мая 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Не знаю нічого про ці школи.
Тому голосувала за ліцей.
Нужно ещё и смотреть на администрацию. У нас в соседнем лицее в том году ушло 14 учителей, у директрисы климакс и муж свалил, отрывалась на коллективе
Фісташкова кава• 25 мая 2025
Я навпаки планую тікати з освіти подалі. Теж ліцей, але інший. Так, приблизно третина дітей вмотивована вчитися, все інше - як у звичайній школі. Зарплата - як у звичайній школі. Тобто нижче межі жебрацтва. Батьківський фонд є, але все в кишеню директору. Хоча у мене, наприклад, авторські програми і підручники і щоб за ними працювати, довелося вчити три предмети не за моєю спеціальністю, щоб викладати їх англійською мовою.
Власне, мені вже байдуже, чи вмотивовані діти. Я вже сама невмотивована настільки, що мене це лякає. Так не має бути. Це дуже неправильно. Ходжу на роботу, наче гвалтую сама себе((( Влітку треба діяти в напрямку від освіти чи принаймні шкільної освіти.
Меломанка Маланка• 25 мая 2025
Ответ дляАнонимус Я
Ого.
Так, колектив важливий.
Я працювала 1 рік. Перед війною як раз. Працювала помічником класного керівника і вчителем англійської мови. Працювати можна, діти різні, здебільшого вмотивовані, майже всі з гарнем рівнем англійської, бо система навчання себе виправдовує і дає гарні результати. Є діти складні, як і всюди, і треба шукати підхід. Складність полягала в тому, що у директорки є своя ´команда´ викладачів, які з нею вже 20 років, а то й більше, працюють, є свої підлабузники, і якщо ти з ними щось не поділив, чи перейшов їм дорогу, то просто починається такий цирк. Дуже важко із старожилами будувати нормальні робочі стосунки, хоча є і нормальні люди. Вчителі всі з досвідом, уроки здебільшого цікаві, класні керівники і помічники дуже опікуються дітьми, дисципліною, небайдужі. В цілому в мене позитивні враження.