Советничаю тут• 25 мая в 16:08
Консул, ліцей №86 (Київ) - хтось працює там?
У пошуках нового місця роботи. Тому приглядаюсь вже до вакансій.
Думаю: чи щось простіше? Типу 132 школи на Теремках.
Чи таки спробувати влаштуватись в 86?
Результат:
вже голосів:
6 (75%)
Тиц!
2 (25%)
0 (0%)
Шукайте ще!
Меломанка Маланка• 25 мая в 16:15
Не знаю нічого про ці школи.
Але якщо до ліцею конкурсний відбір, там хоча б діти трохи намагаються вчитися.
Тому голосувала за ліцей.
Порівнюю як мама дітей, що зі звичайної школи перейшли до ліцею.
Тому голосувала за ліцей.
Анонимус Я• 25 мая в 16:24
Ответ дляМеломанка Маланка
Не знаю нічого про ці школи.
Тому голосувала за ліцей.
Нужно ещё и смотреть на администрацию. У нас в соседнем лицее в том году ушло 14 учителей, у директрисы климакс и муж свалил, отрывалась на коллективе
Фісташкова кава• 25 мая в 16:32
Я навпаки планую тікати з освіти подалі. Теж ліцей, але інший. Так, приблизно третина дітей вмотивована вчитися, все інше - як у звичайній школі. Зарплата - як у звичайній школі. Тобто нижче межі жебрацтва. Батьківський фонд є, але все в кишеню директору. Хоча у мене, наприклад, авторські програми і підручники і щоб за ними працювати, довелося вчити три предмети не за моєю спеціальністю, щоб викладати їх англійською мовою.
Власне, мені вже байдуже, чи вмотивовані діти. Я вже сама невмотивована настільки, що мене це лякає. Так не має бути. Це дуже неправильно. Ходжу на роботу, наче гвалтую сама себе((( Влітку треба діяти в напрямку від освіти чи принаймні шкільної освіти.
Меломанка Маланка• 25 мая в 17:01
Ответ дляАнонимус Я
Ого.
Так, колектив важливий.
Я працювала 1 рік. Перед війною як раз. Працювала помічником класного керівника і вчителем англійської мови. Працювати можна, діти різні, здебільшого вмотивовані, майже всі з гарнем рівнем англійської, бо система навчання себе виправдовує і дає гарні результати. Є діти складні, як і всюди, і треба шукати підхід. Складність полягала в тому, що у директорки є своя ´команда´ викладачів, які з нею вже 20 років, а то й більше, працюють, є свої підлабузники, і якщо ти з ними щось не поділив, чи перейшов їм дорогу, то просто починається такий цирк. Дуже важко із старожилами будувати нормальні робочі стосунки, хоча є і нормальні люди. Вчителі всі з досвідом, уроки здебільшого цікаві, класні керівники і помічники дуже опікуються дітьми, дисципліною, небайдужі. В цілому в мене позитивні враження.