Майструю крила• 25 мая 2025

Порадьте до якого лікаря йти?

За 2 тижні +10 кг, багато працюю і тому їм дуже мало , тому ця ситуація мене шокувала м´яко кажучи. При цьому дуже сильні набряки по всьому тілу, але більше на ногах і руках, така проблема вже майже тиждень, раніше такого не було. До якого лікаря потрібно звернутись?
МаксХмара• 25 мая 2025
что то не сходится в показаниях
Любовь Калистратовна• 25 мая 2025
Ендокринолог
ЭтаваНиМожетБыть• 25 мая 2025
К терапевту а он уже направит дальше, смотря на анализы
Точу ляси• 25 мая 2025
Спочатку до сімейного.
Захекалася читать• 25 мая 2025
Нефролог? Нирки не турбують?
Все возможно• 25 мая 2025
До сімейного лікаря, хочаб подивитись загальний аналіз сечі та біохімію крові. А там буде зрозуміло.
П. С. Бухаєте?
Стервочка• 25 мая 2025
Вы уверены, что именно за 2 недели набрали 10 кг?
Кидстаффовка• 25 мая 2025
Эндокринолог, терапевт (если сильные отеки и лимфостаз, то надо сердце и почки проверить, он направит на анализы).
автор Майструю крила • 25 мая 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Нефролог? Нирки не турбують?
В мене хронічний пієлонефрит , зазвичай, при загостренні спочатку починаються тянучі болі, і потім температура, а зараз нічого, тільки вага і набряки , раніше набряків ніколи не було.. тим паче раз на рік проходжу повне обстеження в нефрології , урології і останній раз був як раз тиждень тому і всі аналізи, узд, все добре було
автор Майструю крила • 25 мая 2025
Ответ дляВсе возможно
П. С. Бухаєте?
Ні 😁
Мрії у вирії• 25 мая 2025
Семейный и пусть проверят почки, эндокринологию и позвоночник. Именно эти три вещи часто бывают причинами отёков, а 10 кг - это, скорее всего, не вес, а именно отёки, судя по вашему описанию.
Цирк на дроті• 25 мая 2025
Автор, это отеки, может ещё вода где-то во внутренних органах, идите УЗИ делайте
автор Майструю крила • 25 мая 2025
Ответ дляСтервочка
Так, бо я проходжу курс з дієтологом вже місяці 4, тому відслідковую вагу кожен тиждень
moon• 25 мая 2025
А ЕКГ давно робили?
автор Майструю крила • 25 мая 2025
Ответ дляmoon
А ЕКГ давно робили?
Дуже давно, це може бути серце?
moon• 25 мая 2025
Ответ дляМайструю крила
Дуже давно, це може бути серце?
Так, серце може давати набряки
Броніки для Моніки• 25 мая 2025
Сімейний
Броніки для Моніки• 25 мая 2025
Ответ дляmoon
Так, серце може давати набряки
Ну не десять кг за такий короткий час..
Броніки для Моніки• 25 мая 2025
Ответ дляМайструю крила
Щось дієтолог не альо ...
moon• 25 мая 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Ну не десять кг за такий короткий час..
проблеми з серцем, зокрема серцева недостатність, можуть викликати набряки та збільшення ваги. Серцева недостатність призводить до накопичення рідини в організмі, що проявляється набряками в ногах та животі, а також може спричинити швидке збільшення ваги.
Броніки для Моніки• 26 мая 2025
Ответ дляmoon
Не на 10кг, як у випадку авторки.
Я про практику, а Ви з теорії пишете