Всім шампаньського• 26 мая в 07:52

Що з погодою? В нас щось змінюється? Буде тепер як в Маямі? Ливні?

Наташа_32• 26 мая в 08:12
Ответ дляСмурфик
Ну от в тому і проблема, що він тепер до дупи. Раніше він був потужніший і його вплив більше розповсюджувався вглиб континенту.
А тпере в глиб, як Ви пишите, континету потужно ракети та шахеди прилітають. Ось що впливає на на більш за все, а клімат ми якось перетерпимо.
Наташа_32• 26 мая в 08:13
Ответ дляПротру пилюку
Посмотрела погоду- опять неделю дожди

Радостно отошлю эту погоду всем желающим
Да. А это как раз надежда, что не будет повторения прошлой и позапрощлой ночи.
Наташа_32• 26 мая в 08:16
Так, що мої дорогеньки дівчата, до Маямі ми трішки не дотягуємо.
Рання пташка• 26 мая в 08:20
Ответ дляСкиниУскачи!
У меня в Трускавце утром +5 на градуснике, весны нет вообще, не могу принять, что через пару дней лето 🥺
В Трускавці така весна не дивина
Смурфик• 26 мая в 08:25
Ответ дляНаташа_32
Виказуйте своє роздратування комусь іншому. Вони так само літають і вибухають наді мною. Вже не кажучи про те, що мої батьки живуть в прифронтовій зоні.
Слобожаночка• 26 мая в 08:32
Ответ дляГоворю-балакаю
Буде як в пеклі
На жаль ми вже знаєм як це. Коли плюс 40 надворі у затінку, і плюс 40 в приміщенні, бо на роботі нема кондиціонеру. Це жах.
Міряно-переміряно• 26 мая в 08:35
Ответ дляГоворю-балакаю
Попадала в суботу. Дощ теплий, приємний. Нічого страшного. Це все фігня попівняно з ситуацією в країні. Мене це більше турбує, а комусь все ще дощ спокою не дає. Краще так, ніж пекло
Ну, всі різні,я не люблю дощ і прохолоду, мені вже краще жара
Магиня• 26 мая в 08:38
Ответ дляТа прям багіня
И отключение электричества по 6-12часов..
Точно что ох...м
У меня темень в квартире
Все в деревьях
Заросли сплошные
Статус Ква• 26 мая в 08:45
Ответ дляВсім шампаньського
Завжди сьогодні було сонячно, тепло
Мій улюблений травень
То що тепер травень переміститься на червень?
Вы не заметили в прошлом году экстремально жаркий и засушливый май??
Вообще уже осадков почти нет, ни снега, ни дождей, реки пересыхают, в стране дефицит возникает пресной воды, а вы о ливнях, потому что пару недель дождливо.
Прикуси Язика• 26 мая в 08:48
А шо там в Маями?
Тоска в носках• 26 мая в 08:48
Ответ дляГоворю-балакаю
Супер, що дощі. Все свіже, зелене🥰 хай би так все літо. Короткочасний дощ і сонечко
Помідорам капут буде, полуниця теж не витримає. Будете зелену траву і листя їсти.
Тоска в носках• 26 мая в 08:50
Ответ дляМіряно-переміряно
І мені
Прикуси Язика• 26 мая в 08:50
Ответ дляТоска в носках
’Март сухой да мокрый май - будет каша и коровай’.
Сори за не аутентичное
СкиниУскачи!• 26 мая в 08:51
Ответ дляРання пташка
В Трускавці така весна не дивина
Я живу тут 4й год, такая первый раз(
Тоска в носках• 26 мая в 08:51
Ответ дляПрикуси Язика
Сори за не аутентичное
Це точно - сухом´ятка без фруктів, ягід, овочів ((((
Просто красавица• 26 мая в 08:54
Ответ дляfrom Ukraine
Дощ ллє ще з учора 🤷‍♀️
І по прогнозу ніби до суботи дощ
А де? У мене, в центральній, немає. Трохи капав
Говорю-балакаю• 26 мая в 08:55
Ответ дляТоска в носках
Та бля не будуть постійно дощі
Рання пташка• 26 мая в 08:55
Ответ дляСкиниУскачи!
Я живу тут 4й год, такая первый раз(
Я 43. Бувають холодні весни.
Прикуси Язика• 26 мая в 08:57
Ответ дляТоска в носках
Хз. Хожу мимо частного сектора. Клубника зелёная, но не гниёт.
Помидоры у них и так всегда спрятаны в теплицах от дождей и холодов.
Яблоки, груши, вишни и черешни зелёные вроде висят.
Абрикосы не рассмотрела на ветках. Но они и так в этой местности не каждый год родят.
Просто красавица• 26 мая в 08:58
Ответ дляГоворю-балакаю
Так, це найкращий варіант: дощ-сонечко-дощ-сонечко. Але нажаль, останні роки тільки сонце-сонце-сонце. Вже в липні як випалена пустеля - все жовте.
Я це помічаю, бо вже роками рвемо траву мурчаку, то минулого року це була проблема . Але ж справа не лише в траві, городина страдає ще більше
Чорнобаївка• 26 мая в 08:58
Не знала, что в Маями ливни, думала ливни в Лондоне, а в Маями солнечно и тепло.
Говорю-балакаю• 26 мая в 09:01
Ну всі ж тут раділи безсніжній зимі. Ну то радійте тепер дощам. А як ви хотіли?
from Ukraine• 26 мая в 09:01
Ответ дляПросто красавица
Чернівці весь місяць ллє.
Просто красавица• 26 мая в 09:04
Ответ дляfrom Ukraine
Чернівці весь місяць ллє.
Можете нам надіслати . Правда, станом на зараз, поки що вистачає. Потроху йде
Киев_Елена• 26 мая в 09:05
Ответ дляГоворю-балакаю
Буде як в пеклі
Где вы то пекло видите, во сне? У меня зла не хватает - в середине июня забронировала тур в Болгарию на море, и печалька - не знаю успеет ли вода прогреться с такой погодой(((
Киев_Елена• 26 мая в 09:06
Ответ дляСлобожаночка
Лучше так, чем как сейчас. В куртках в конце мая ходить(
from Ukraine• 26 мая в 09:06
Ответ дляПросто красавица
Краса
Говорю-балакаю• 26 мая в 09:07
Ответ дляКиев_Елена
Які куртки? +20- 25 надворі
Просто красавица• 26 мая в 09:09
Ответ дляfrom Ukraine
Краса
Там на задньому плані видно смуги дощу я його показувала , можливо, спроба сфотографувати не дуже вдала. І шматочок веселки.
Анютины ласки• 26 мая в 09:21
Ответ дляГербарія сушу
Вот и отлично, хоть воздух свежий. Ненавижу духоту и жару!
вчера перед дождем так парило, как в парилке. Где та свежесть?