Всім шампаньського• 26 мая в 07:52
Що з погодою? В нас щось змінюється? Буде тепер як в Маямі? Ливні?
Смажена полуничка• 26 мая в 20:07
Ответ дляСлобожаночка
А де Ви, в нас як у липні плюс 30 вдень, 25 вночі. В квартирі не продихнути. Харків. Задовбала жара, а ще тільки травень.
Да да. Ненавижу жару.
Смажена полуничка• 26 мая в 20:07
Ответ дляНаташа_32
А Мы, на Севере Украины. У нас уже второй день - дождь!
Норм
Смажена полуничка• 26 мая в 20:07
Ответ дляГоворю-балакаю
Супер, що дощі. Все свіже, зелене🥰 хай би так все літо. Короткочасний дощ і сонечко
Вы правы
Смажена полуничка• 26 мая в 20:08
Ответ дляВсім шампаньського
Розкажіть детальніше
Буде як в Лондоні?
Ну лучше так , чем как в Израиле или саудовской Аравии, или в кувейте, катаре +45 50
Смажена полуничка• 26 мая в 20:08
Ответ дляГоворю-балакаю
Попадала в суботу. Дощ теплий, приємний. Нічого страшного. Це все фігня попівняно з ситуацією в країні. Мене це більше турбує, а комусь все ще дощ спокою не дає. Краще так, ніж пекло
Те же мысли
Смажена полуничка• 26 мая в 20:09
Ответ дляСмурфик
Ні, у нас, на відміну від Лондона, як раз континентальний клімат. А через ослаблення Гольфстріму він буде ще більше континентальний. Тобто буде: якщо жарко - то прям сильна спека, а не просто помірно тепло. Якщо дощ - то сильна злива, а не просто повільний дощик.
Грустно
Смажена полуничка• 26 мая в 20:09
Ответ дляСмурфик
Хотя у нас в Харькове вечно засухи были, маленький дождик не помог бы
Смажена полуничка• 26 мая в 20:10
Ответ дляПротру пилюку
Посмотрела погоду- опять неделю дожди
Радостно отошлю эту погоду всем желающим
Мне нравятся дожди
Смажена полуничка• 26 мая в 20:11
Ответ дляНаташа_32
Так, що мої дорогеньки дівчата, до Маямі ми трішки не дотягуємо.
Реву и рву волосы на ж..е
Смажена полуничка• 26 мая в 20:11
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну, всі різні,я не люблю дощ і прохолоду, мені вже краще жара
Едьте туда где +45 +50 и нет дождей. Удачи
Смажена полуничка• 26 мая в 20:11
Ответ дляМагиня
У меня темень в квартире
Все в деревьях
Заросли сплошные
Все в деревьях
Заросли сплошные
Обожаю темень
Смажена полуничка• 26 мая в 20:12
Ответ дляПрикуси Язика
’Март сухой да мокрый май - будет каша и коровай’.
Сори за не аутентичное
Каравай
Смажена полуничка• 26 мая в 20:13
Ответ дляКиев_Елена
Лучше так, чем как сейчас. В куртках в конце мая ходить(
Не лучше. Сама терпи свою жару
Смажена полуничка• 26 мая в 20:15
Ответ дляПоміркована думка
В Лондоні прекрасна погода, вічна весна, там свій мікроклімат. А от вся інша Англія - набагато більше опадів, вічнозелена трава.
Маямі - ливневі дощі після обіду.
Теперь знаю куда уезжать
Луноликая Вика• 26 мая в 20:33
Просто для интереса погуглите какая погода была на протяжении 100 лет )) даже + 2 было в мае и ничего как то все выжили
Прикуси Язика• 26 мая в 21:08
Ответ дляСмажена полуничка
Каравай
Только заметила.
Наверное , в украинской раскладке набрала и Т9 чуть поправил.
Смажена полуничка• 26 мая в 21:11
Ответ дляПрикуси Язика
Только заметила.
Бывает) я думала уже вы из россии, там любят окать в некоторых регионах р делать такие ошибки)
ХвостПистолетом• 26 мая в 22:58
Ответ дляНаташа_32
А тпере в глиб, як Ви пишите, континету потужно ракети та шахеди прилітають. Ось що впливає на на більш за все, а клімат ми якось перетерпимо.
а до ракет що то було? Чи 40 в тіні ніколи не було?
ХвостПистолетом• 26 мая в 22:59
Ответ дляТоска в носках
Помідорам капут буде, полуниця теж не витримає. Будете зелену траву і листя їсти.
та на хрєн ті ваші помідори і полуниця потрібна? От точно без цього не помреш
Галя із Дарниці• 26 мая в 23:07
Ответ дляfrom Ukraine
Дощ ллє ще з учора 🤷♀️
І по прогнозу ніби до суботи дощ
З учора? Пф!.. у нас уже 2 тижні дощ.
Не пириживай• 26 мая в 23:14
Ответ дляВсім шампаньського
Завжди сьогодні було сонячно, тепло
Мій улюблений травень
То що тепер травень переміститься на червень?
Мій улюблений травень
Суми, останній тиждень було 26-29 градусів і переважно сонячно
Міряно-переміряно• 27 мая в 00:11
Ответ дляСмажена полуничка
Ви така чарівна. Я не збираюся нікуди їхати. Це не я влаштовую вселенський плач через погоду,я лише написала, що мені комфортніше жара аніж дож. Але що одне, що друге, це тимчасові явища. А ви звісно можете котитися світом як переуоти поле від за дожем. Хай щастить)
Смажена полуничка• 27 мая в 02:47
Ответ дляМіряно-переміряно
Я вам дала совет. Где бы вам было хорошо.удачи
Міряно-переміряно• 27 мая в 08:17
Ответ дляСмажена полуничка
Дякую звісно за пораду, але я пораду не питала. Можете своєю скористатися і поїхати туди, де переважно л´ють дощі
Смажена полуничка• 27 мая в 11:15
Ответ дляМіряно-переміряно
Я у вас тоже не питала
Смажена полуничка• 27 мая в 11:15
Ответ дляНаташа_32
Чего? Так залило? Или болото на улице?
+ 50
Смажена полуничка• 27 мая в 11:15
Ответ дляМіряно-переміряно
Спасибо))
Міряно-переміряно• 27 мая в 11:51
Ответ дляСмажена полуничка
Я у вас тоже не питала
Ну то жви полізли з недоречними порадами, не я.