Заюшка_хозяюшка• 26 мая в 11:16
Вітаю! Поділіться враженнями від готелю Parrotel Aqua Park R в Шармі
Відгуки читала,але порадниця наше все))
Даха-сваха• 26 мая в 11:19
Я была там , но в 21 году. Такой эконом. Горки неплохие, но за безопасностью на них никто не следит. Алкоголь плохой. Еда обычная. Бассейны нормальные. Большинство отдыхающих - арабы.
Заюшка_хозяюшка
• 26 мая в 11:21
Дякую гарно!
Скажіть,пішки до моря довго йти?
В нас дітей немає,не вживаємо)
Ми старші вже люди
Скажіть,пішки до моря довго йти?
В нас дітей немає,не вживаємо)
Ми старші вже люди
Даха-сваха• 26 мая в 11:25
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Дякую гарно!
Скажіть,пішки до моря довго йти?
В нас дітей немає,не вживаємо)
Ми старші вже люди
Скажіть,пішки до моря довго йти?
В нас дітей немає,не вживаємо)
Ми старші вже люди
Мы переходили через дорогу, а там все время ездил маленький автобус на пляж. Пешком может минут 20 неспеша, насколько я помню)
Бадабум• 26 мая в 11:36
Если считать от рецепции, то идти мин 10. Ходили с ребенком 4 года.
Были в этом году, все понравилось.
Турагенція Tourdream• 26 мая в 11:53
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Дякую гарно!
Скажіть,пішки до моря довго йти?
В нас дітей немає,не вживаємо)
Ми старші вже люди
Скажіть,пішки до моря довго йти?
В нас дітей немає,не вживаємо)
Ми старші вже люди
А чому саме цей готель?
Його частіше вибирають відпочиваючі з дітьми за наявність аквапарку.
Море там не найкраще. Біля берегу мілина, у відлив взагалі ’уходить’ вода. Повноцінно можливо тільки з понтону купатися. Але там течії й вітер буває сильний, треба обережно. Хочу риф гарний.
З готелю до пляжу увесь деть курсує шатл.
Сам готель вже старенький. Харчування скоромне. Але в принципі, він бюджетний рахується. Тому якщо особливих витребеньок не шукаєте, то все необхідне для відпочинку у готелі є.
Любви вам!• 26 мая в 12:15
Краще подивиться огляд готелю на ютуб і складіть своє враження.
Бо те, що влаштовує одних не влаштовує інших. Вимоги до готелю у всіх різні й багато залежить від ціни,яку сплачуємо.
Якщо дешево, то багато на що заплющуєш очі і все влаштовує.
Заюшка_хозяюшка
• 26 мая в 14:02
Ответ дляЛюбви вам!
Дякую Вам!
Заюшка_хозяюшка
• 26 мая в 14:05
Ответ дляТурагенція Tourdream
А чому саме цей готель?
Вже нижче є відповідь,дякую.
Заюшка_хозяюшка
• 03 июня в 06:38
Ответ дляДаха-сваха
Ходимо пішки через територію сусіднього готелю.
З задоволенням насолоджуємось величезними агавами,кактусами.
Квітує бугенвілія,скрізь місточки,лавочки- одне задоволення прогулятись.
Дякую Вам за відгук.
Заюшка_хозяюшка
• 03 июня в 06:43
Ответ дляБадабум
Были в этом году, все понравилось.
Вітаю! Мені теж подобається,не жаліємо,що вибрали.
Після відливу по годині лежу в теплющій морській воді),для діток зручно,багато безпечно собі граються.
До речі,вже тур на 200 у.є подорожчав.
Сезон...
До речі,вже тур на 200 у.є подорожчав.
Сезон...
Бадабум• 03 июня в 09:10
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
До речі,вже тур на 200 у.є подорожчав.
Сезон...
До речі,вже тур на 200 у.є подорожчав.
Сезон...
Вітаю, гарного вам відпочинку.)
Даха-сваха• 03 июня в 09:16
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Дякую Вам за відгук.
Хорошего вам отдыха!
Заюшка_хозяюшка
• 03 июня в 09:26
Ответ дляБадабум
Вітаю, гарного вам відпочинку.)
Дякую,і Вам приємного сезону!