палка-копалка• 26 мая в 23:34
Син пише заміжній жінці
В мене є дорослий син, зараз йому 23 роки. Він вже рік зустрічається та практично живе з дівчиною, в них доволі серйозні відносини. Кілька днів тому я випадково помітила (син залишив телефон на столі) що він пише одруженій жінці, якій 27 років. Робить їй купу компліментів, пише, що вона йому дуже подобається, наполягає, щоб вони зустрілись. І найголовніше - пише, що у нього немає дівчини і йому так шкода, що ця жінка заміжня. Пропонує, щоб вона навіть переїхала до нього, що вона всерівно буде його рано чи пізно. Я просто в шоці з цих повідомлень. Навіщо це
все потрібно сину? Як думаєте, варто з ним про це поговорити чи це його справа?
Госпожа Белладонна• 26 мая в 23:36
Мамотроль йдіть спати.. і не лізьте у приватне життя людей.
палка-копалка
• 26 мая в 23:36
Ответ дляSeehund
Новизны захотелось.
Але ця жінка заміжня, ще і старша за нього
палка-копалка
• 26 мая в 23:37
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ну я не троль, і це стосується мого сина, тому не можу залишитись осторонь
палка-копалка
• 26 мая в 23:38
Ответ дляSeehund
У нее из-за этого отсутствуют половые органы?)
Можна ж знайти молоду дівчину, яка не заміжня
Госпожа Белладонна• 26 мая в 23:38
Ответ дляпалка-копалка
тоді візьміть себе в руки і залишайтесь осторонь.Не та ситуація.
Стрибну в гречку• 26 мая в 23:39
О, в нашій родині таке було.
Моя тітка ту лярву через всю вулицю за коси тягнула. І чоловік її теж зрадів новині
Оце фіфа• 26 мая в 23:39
Ответ дляпалка-копалка
Вам треба - ви собі знаходьте кого завгодно, відчепіться від сина, це ЙОГО життя, не ваше
палка-копалка
• 26 мая в 23:40
Ответ дляSeehund
Ну так та может захочет серьезных отношений и дорогих подарков.)
Та він цій теж обіцяє ’серйозі стосунки’, ще і сам наполягає на них
палка-копалка
• 26 мая в 23:40
Ответ дляОце фіфа
В нього дуже гарна зараз дівчина
Сиреневенькая• 26 мая в 23:40
Ответ дляпалка-копалка
Так в нього ж є молода і не заміжня)
З якою він в стосунках)
Але пісюнчик тягне його до пригод
З якою він в стосунках)
Але пісюнчик тягне його до пригод
Оце фіфа• 26 мая в 23:41
Ответ дляпалка-копалка
В нього дуже гарна зараз дівчина
З обличчя воду не пити
Ласковая_львица• 26 мая в 23:41
А я поговорила б, делікатно, але дала б зрозуміти що потрібно якось визначатися. Вам не жаль його дівчину, що вона витрачає свої найкращі роки на нього?
палка-копалка
• 26 мая в 23:42
Ответ дляЛасковая_львица
Жаль, тому я і не знаю, що робити
палка-копалка
• 26 мая в 23:42
Ответ дляСиреневенькая
Так в нього ж є молода і не заміжня)
З якою він в стосунках)
Але пісюнчик тягне його до пригод
З якою він в стосунках)
Але пісюнчик тягне його до пригод
Як думаєте, він все таки любить свою дівчину?
Ласковая_львица• 26 мая в 23:44
Ответ дляпалка-копалка
Звісно)) саме тому пише заміжній тьоті)
Стрибну в гречку• 26 мая в 23:44
Ответ дляSeehund
Любовницу сына?)
Так. Але він тільки з армії повернувся. Років 20 йому було. Їй під 30.
палка-копалка
• 26 мая в 23:44
Ответ дляЛасковая_львица
Звісно)) саме тому пише заміжній тьоті)
Не думаю, що ця заміжня йому подобається
Сиреневенькая• 26 мая в 23:44
Ответ дляпалка-копалка
Думаю, що нікого не любить)
Ні ту ні іншу.
З поточною дівчиною йому зручно просто.
Але я б не лізла в ці розборки. Бо по ходу він такий вже любітєль) і такі історії будуть постійно, просто мінятимуться жінки
Ні ту ні іншу.
З поточною дівчиною йому зручно просто.
Стрибну в гречку• 26 мая в 23:46
Ответ дляSeehund
Крутая на расправу.))
Я мала ще була, років 14. Але пам´ятаю ’замєс’ був на славу.
палка-копалка
• 26 мая в 23:46
Ответ дляСиреневенькая
Думаю, що нікого не любить)
Ні ту ні іншу.
З поточною дівчиною йому зручно просто.
Ні ту ні іншу.
З поточною дівчиною йому зручно просто.
Він такий наполегливий з тією жінкою, так проявляє до неї інтерес
Госпожа Белладонна• 26 мая в 23:46
Ответ дляпалка-копалка
ні 100%.