Щебетуха• 27 мая в 01:20

Гей-парад у Києві. Ви підете? Чи доречно це зараз?

Танго утрьох• 27 мая в 23:58
Ответ дляВоленс-неволенс
а теперь подумате что будет через немного лет: для их усыновленных детей такая однополая семья будет нормой и следующий шаг - это тотальное выращивание детей из пробирок? человечество катится в пропасть. Это вопрос времени. Не удивлюсь если будет указ-приказ на долгосрочную перспективу выращивать таким образом будущих солдат. Жесть просто. Блин, ну люби себе тихо кого хочешь, нах это всем показывать-рассказывать а тем более такая пропаганда где только можно и нельзя, типа это есть нормально. Ведь это было ВСЕГДА, но почему-то в последнее время на ЭТО делают акценты.
Не тільки акценти. А кошти шалені йдуть на цю пропаганду.
Танго утрьох• 28 мая в 00:00
Ответ дляПросто каралева
Вот именно! Такие отношения были всегда! И они заслуживают равных прав. Они есть, они существуют и это нормально!
А ваши фантазии про пробирки это что-то...
А ще алкоголізм існував завжди. І садо- мазо. Не усе, що існує - нормально.
Танго утрьох• 28 мая в 00:01
Ответ дляЩебетуха
Парад буде захищати поліція, так було в минулому принаймні
Поліція ще й пакувала тих, хто за традиційні цінності вийшов на противагу цьому параду
Танго утрьох• 28 мая в 00:04
Ответ дляЩебетуха
Вам зараз скажуть що вони сексом одна з одною не займаються
А ви думаєте, що займаються? Мами з бабусями?
Танго утрьох• 28 мая в 00:04
Ответ дляНе зацілована
пусть 7июня зарегистрируются,чтобы 14июня собрать всех в ТЦК и на фронт.
будут окопы копать и носки стирать бойцам.
Вони не можуть. У них манікюр і депіляція
Калинові вуста• 28 мая в 00:08
Ответ дляdiablo12
А они за что выходят? Я думала они как раз за это и борятся
А ви десь чули-бачили, що у них є вимоги?
Пригадайте, як в нашій країні виглядають вимоги. У нас було достатньо і акцій, і революцій.

Зазвичай просто нагадують, що вони є. Гуляють, бігають від гомофобів войовничих. Потім постять фоточки про те, як їх притісняють.
Але це не боротьба за права. Це так, перформанс.
tarveldy• 28 мая в 07:09
Ответ дляПомидорина
мама и бабушка не состоят в сексуальных отношениях. что вы лепите. до абсурда доходит. да, это тоже не полноценная семья. но в секс плане они не будут воздействовать на неокрепшую психику. в гей семье намного больше шансов, что ребенок вырастет также геем или лесбой.
Та в що? Я особисто знаю людей де ця хвора модель сім´ї ментально поламала людей. А також факти з кримінальної хроніки де гетеро пара використовують власних дітей для зйомок порно
tarveldy• 28 мая в 07:10
Ответ дляКросівки оригінал
Юридично не захищені одностатеві пари, наприклад лгбт боєць потрапить в реанімацію, його партнера туди не пустять, помре на війні, ніхто тіло партнеру не віддасть. Бо юридично він йому ніхто. Прикладів може бути сотні
Не може, а є і це тільки верхівка проблеми під час війни
tarveldy• 28 мая в 07:13
Ответ дляМишка-шалунишка
Пусть сами себе родят. На крайняк всегда есть ЭКО
Ситуація: пара дві жінки, живуть і виховують дитину, яку народила одна з дівчат, це її рідна дитина . Війна, рідну маму вбивають , що далі з дитиною?
Помидорина• 28 мая в 07:16
Ответ дляtarveldy
та вы шо? вы сейчас хотите меня убедить в том, что среди гетеро нет психически больных? вы в себе? речь не о том.
tarveldy• 28 мая в 08:04
Ответ дляПомидорина
Я ніколи не намагаюсь ’убєдіть’ людину, яка сформувала свою думку на маячні
Вибачте що потурбувала
Просто каралева• 28 мая в 10:22
Ответ дляТанго утрьох
А чим садо мазо не нормально, якщо відбувається за угодою сторін?
Просто каралева• 28 мая в 10:23
Ответ дляТанго утрьох
Правильно робили. Бо вже треба якось позбавлятися дикунства.
Перемелица• 28 мая в 11:01
Ответ дляПросто каралева
Это нормальные традиционные люди дикари ?
Мда... Толерантность погубит этот мир.
Мишка-шалунишка• 28 мая в 11:26
Ответ дляРусланка з гілки
А якщо жінка нездатна сама народити, вона теж не має права родину створювати?
Интегративный гинеколог ей в помощь.
Бесплодного партнера в паре МЖ при желании можно легко заменить на здорового или ’совместимого’.
А в гомо-паре сколько не меняй, результат будет один и тот же - отсутствие потомства.
Русланка з гілки• 28 мая в 12:23
Ответ дляМишка-шалунишка
Интегративный гинеколог ей в помощь.
Тобто пару МЖ ви сприймаєте суто як засіб надання потомства?
І що, тих, хто не можуть або не хочуть дітей - списати, замінити, викреслити?
І ще, за вашою логікою, пари ЖЖ таки мають право на існування, бо там обидві жінки можуть народити
автор Щебетуха • 28 мая в 12:33
Ответ дляРусланка з гілки
Так одна з них має зрадити іншу і переспати з чоловіком для вагітності))))
Русланка з гілки• 28 мая в 13:06
Ответ дляЩебетуха
Можна штучно запліднити))
А взагалі ж про запліднення мова не йде, а саме про здатність народити
Процесом запліднення займаються всі пари, незалежно від того, Ж там, чи М
Танго утрьох• 29 мая в 17:39
Ответ дляПросто каралева
То оголосіть війну християнству, як ті менти, якщо, по вашому, це дикунство. Толерантність у вас аж пре, раз ви за побиття християн і усіх тих, хто за традиційні цінності
Просто каралева• 30 мая в 00:19
Ответ дляТанго утрьох
До чого тут християни? Ви на приколі? А геї що не можуть бути християнами?
Танго утрьох• 30 мая в 09:51
Ответ дляПросто каралева
Тому що у Києві відбулася конкретна ситуація, і мєнти запакували християн ( не тих, які раз на рік паски святять, а саме тих, які вийшли протестувати проти пропаганди гейства)
автор Щебетуха • 30 мая в 11:37
Ответ дляПросто каралева
Той прикол про Содом і Гоморру не дуже тішить геїв. Може зараз якусь нову течію християнства треба заснувати?