Щебетуха• 27 мая 2025

Гей-парад у Києві. Ви підете? Чи доречно це зараз?

...аяприкольная• 27 мая 2025
Конечно, мы с мужем каждый год стабильно посещаем его.
КартаБезКомиссий• 27 мая 2025
Мллляяяя, автор, Ваш Тролізм зашкалює
Ви знайшли де написати ’Ви підете?’
Тупіше не придумати тему для обговорень... ну тільки якщо у Вас у самого/самої гейські схильності

Йдіть - ми одобряємо... тільки потім не жалійтесь що Вас там обплювали чи зеленкою по морді розмазали.
Шуруйте на сайти геїв зі своїм сарказмом, там Вам залюбки напишуть і запрошення дадуть на парад
Помидорина• 27 мая 2025
Ответ дляПочемучечка
І державна мова українська, але півкраїни чхати хотіли на Конституцію
Удалено администрацией...
Помидорина• 27 мая 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Этих хомячков юзают в политических целях, а они даже не понимают!...
100%
Помидорина• 27 мая 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Та ще Сапольскі 10 років тому доводив це багатьма чинниками, і наскільки вже багато років це не визнають психічним захворюванням, а от завдяки чому пошуршіть вже самі))
10 лет?? с тех пор он немного поумнел (это его слова). наука не стоит на месте. дайте свеженькую ссылку на его (и не только его) исследования, пошуршите. нету? ну тогда разговор окончен.
Патика-мотика• 27 мая 2025
Пусть ходят туда тцк
Русланка з гілки• 27 мая 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
В однополой паре ребенка быть не может и не должно. Когда и если они научатся рожать детей, вот тогда и будут иметь
Та блін, у нас півкраїни одностатеві родини. Дитину виховують мати+бабуся. І нікого це не турбує?
Русланка з гілки• 27 мая 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
А якщо жінка нездатна сама народити, вона теж не має права родину створювати?
автор Щебетуха • 27 мая 2025
Ответ дляРусланка з гілки
Вам зараз скажуть що вони сексом одна з одною не займаються
Русланка з гілки• 27 мая 2025
Ответ дляЩебетуха
Я не сумнівалася
Перемелица• 27 мая 2025
Ответ дляЩебетуха
Тобто? Щоб християни та інші вороги не погрожували і не били.
Хоча мабуть в цьому році ніхто проти гей-параду і не сунеться )))
Потому что, они знают чего бояться.
Пусть выходят так, нечего прятаться за спинами полиции и тявкать оттуда.
Не зацілована• 27 мая 2025
пусть 7июня зарегистрируются,чтобы 14июня собрать всех в ТЦК и на фронт.
будут окопы копать и носки стирать бойцам.
Воленс-неволенс• 27 мая 2025
Ответ дляПросто каралева
Вот именно! Такие отношения были всегда! И они заслуживают равных прав. Они есть, они существуют и это нормально!
А ваши фантазии про пробирки это что-то...
открою секрет: Вы много еще просто не знаете того,что есть не нормального и что реально может повылазить из такого больного общества. Всем добра.
Почемучечка• 27 мая 2025
Ответ дляПомидорина
Удалено администрацией...
Саме цікаве, що реагують російськомовні))
Голодаю• 27 мая 2025
Во первых я не гей,во вторых не в Киеве, так что...
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 мая 2025
Ответ дляПеремелица
Потому что, они знают чего бояться.
Есть теория, что гомофобы это латентные гомосексуалисты. Может правда?
автор Щебетуха • 27 мая 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ну вот это очень сомнительно как-раз.
Тогда веганы - латентные мясоеды, верующие - латентные атеисты, республиканцы - латентные демократы и т.д.
Сяду на шию, дорого!• 27 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
Вас з чоловіком поб´ють, якщо ви візьметеся за руки на вулиці? Або якщо ви просто йдете вулицею? Просто за те, що ви не лгбт, а гетеро, вас за це б´ють? А їх так. Вас звільняють з роботи/відмовляють у роботі через орієнтацію? А їх так. Вам відмовляють в укладанні шлюбу? У вас є проблеми з визначенням батьківства вашої дитини? А у них є. Мовчу про те, що вони ’ніхто’ за законом один одному і не мають жодних прав. Навіть у лікарні не видадуть інформацію, бо ’ніхто’, і поховать не можуть, бо ’ніхто’ за паперами.
Що за маячня. Кому яке діло до моєх орієнтації. Коли я вступаю на роботу чи іду вулицею. Чи потрібно демонструвати налюди свою приналежність. Вважаю - ні. Є ліжко, йдіть туди
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 мая 2025
Ответ дляЩебетуха
Ну вот это очень сомнительно как-раз.
Тогда бы они назывались мясоедофобы, атеистофобы, демократофобы
Ведь гетеросексуалы и гомофобы не одно и то же
Гостра на язик• 27 мая 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Запретить, забирать... Вот из-за вас они парадами и ходят.
хорошо, что не убить.. хотя и такие есть
Мама Никитки-2• 27 мая 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Партнеру хочется иметь право заключить брак, усыновить ребенка чтобы ’в случае чего’ иметь отсрочку?
А в случае гибели партнера на фронте получить ’свои’ 15 лямов.
Ну так все понятно!
Ой, не натягуйте сову на глобус… маю близьку знайому, одинока під опікою 3 дітей і двійко всиновлений. При цьому в шлюбі вона не була жодного разу. Так шо, всиновлення ніхто геям не забороняє.
Цикавенная• 27 мая 2025
благодійна освітня подія.
Мама Никитки-2• 27 мая 2025
Ответ дляВкаблучках
Да, там все и происходит. 100 лет назад бабы в штанах были неприемлемы, отвратительны и постыдны, а сейчас каждая первая в них. В Спарте трахать маленьких мальчиков было частью воспитания будущих воинов, а сегодня это не особо приветствуется.
Баби в штанях це еволюційний розвиток.
ПС ти ба як, спартанці були найгарнішими воїнами. Робимо висновок: гей-прайд повним складом відправити на фронт. Будуть як спартанці.
Калинові вуста• 27 мая 2025
Як тільки вони вийдуть за рівні права з гетеросексуальними парами - піду і підтримаю.
Мені пофіг, хто з ким і в якій кількості, якщо всі дорослі і участь за бажанням. Але не пофіг, що фактичні родини не можуть зареєструвати стосунки. Це неправильно.

А поки вони створюють двіж, щоб сказати, що вони тут є, то без мене. Бо я не розумію, навіщо ходити просто так. Щоби що? Хтось старше семи рочків ще не знає, що геї існують?
diablo12• 27 мая 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Недоречно ні раніше ні зараз. Про що ’парадитися ?’ Який сенс в цьому ? Чому люди традиційної орієнтації не ходять на паради ? Ніколи не розуміла цього Ну маєш ти мммм ’нетрадиційну ’ орієнтацію, то живи собі тихо-мирно, навіщо це всім на показ виставляти, щоб що ?
Ваши права урегулированы, поэтому и не ходите на парады
Я супер-пупер• 27 мая 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Юридично не захищені одностатеві пари, наприклад лгбт боєць потрапить в реанімацію, його партнера туди не пустять, помре на війні, ніхто тіло партнеру не віддасть. Бо юридично він йому ніхто. Прикладів може бути сотні
доверенность пусть оформит на представительство - и проблема решена. В гражданском браке тоже живут ’без прав’ - и ничего, как-то справляются. Было бы желание
diablo12• 27 мая 2025
Ответ дляКалинові вуста

А они за что выходят? Я думала они как раз за это и борятся
Танго утрьох• 27 мая 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Хоч до десятка придумайте, які там сотні?
Я супер-пупер• 27 мая 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Благодійна освітня подія, це як? Хто розуміє, поясніть.
это пропаганда иными словами. ’КрасЫво’ завуалированная
Танго утрьох• 27 мая 2025
Ответ дляРусланка з гілки
У мене є декілька гомосексуальних хороших знайомих. На паради не те, що не ходять, а взагалі не розуміють їх суті. Вони хочуть виборювати свої права, але не так, не влаштовуючі цирк. Чомусь мені взагалі здається, що на тих парадів не буде геїв. А будуть тільки довбодятли, або проплачені дебіли.
В тому то й річ. Не в геях проблема, а в їх так званих защітніках (Ущємльонних)