Телепузик• 27 мая 2025
Вчора вперше консультувала в якості психолога.
Вперше спробувала свої сили як психолог. Я дуже задоволена, хоч і не вистачає досвіду, але відчуваю, що все зробила правильно. І що ця професія дійсно моє призначення, хоча я до цього йшла 20 років!
Медсестричка• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
И как , клиент знал , что вы на нем тренируетесь?
Теперь ясно, откуда в нашей стране нужны работники сразу обязательно с опытом.
И странно, что никому в голову не приходит, что первый раз бывает у хирурга, парикмахера, стоматолога и даже мастера маникюра
И кто-то из нас обязательно был тем первым клиентом.
А как видите вопрос наработки опыта вы? Он же существует в вашем видении?
И кто-то из нас обязательно был тем первым клиентом. А как видите вопрос наработки опыта вы? Он же существует в вашем видении?
Джем Шакіри• 27 мая 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
І яка вартість такої консультації була ?
Автор чомусь не відповідає. Можливо тему створила щоб проаналізувати відповіді
Послушная• 27 мая 2025
Ответ дляРокерША
І людині, що вивчила психологію на рівні, щоб практикувати її об інших людей, для проживання цих особливих відчуттів потрібні коментарі на анонімному форумі?
А чого ні? Що в цьому такого? Я, наприклад, поділилась зі своїм основним вчителем на той момент (ще до розбору самої сессії, а саме мої ємоції), з родиною, з друзями. Це дуже хвилюючий момент, коли в тебе ще нема практичного досвіду, ти тільки навчаєшься, хвилюєшься, чи все зробиш правильно, чи піде сессія по плану і безліч інших хвилюваннь. Це ж нормально на початку свого шляху не бути впевненим на 100%, ця впевненість вона приходить з практикою, бо тільки з практикою реально всі знання вже розподіляються ’по поличках’. Тому більшість психологів й починає з безкоштовного консультування, потім ще є період розбору проведенних сессій - а як ще набратись досвіду?
Капризуля• 27 мая 2025
Вы учитесь на психолога или от нечего делать решили проверку того, что Вам возможно захочется, на ком-то, для будущей профессии сделать?
А человек хоть знал что он подопытный?
РокерША• 27 мая 2025
Ответ дляПослушная
Ви самі пишете про вчителя, родину і друзів - і ви вважаєте це рівноцінним з анонімними персонажами токсичного форуму? Ви теж якась не справжня психолог.
Медсестричка• 27 мая 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Якої такої? Звичайно, що перші проби дешевші, так у всіх.
А ви думаєте, що спеціалістів з Марсу завозять?
Страшно стає, якщо подивишся, як знецінюють чужі спроби, досягнення, досвід…
Наведіть приклад, як стати спеціалістом в любій сфері без перших спроб - він напевно є, судячи з ваших і інших коментарів
Послушная• 27 мая 2025
Ответ дляРокерША
Ну в мене було з ким поділитись, тому мені було не актуально це писати на форумі. Якщо б не було - не знаю, можливо б і тут написала. Таке відчуття, що це щось образливе, погане або ганебне - написати на форумі.
Язикувата Хвеська• 27 мая 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Угу. Як у лікаря, сидить собі в теплі в білому халаті.
Або бухгалтер- сидить чаї пє.
Казка, всюди казка
Або бухгалтер- сидить чаї пє.
Казка, всюди казка
Ага,я як бухгалтер, підтверджую- вже обпилась того чаю (ні)
РокерША• 27 мая 2025
Ответ дляПослушная
Для мене людина, яка не має з ким поділитись справді важливими хвилюючими речами - це людина з психологічними проблемами. І як тоді вона може допомогти іншим, якщо сама не здатна навіть одного друга завести?
Медсестричка• 27 мая 2025
Поздоровляю, автор!
Я не скористалася нагодою піти вчитися на психолога, запропонували роботу, досить добре оплачувану і я пішла.
Хай вам щастить!
Складно працювати з дорослими людьми?
З дітьми, напевно, легше…
Хай вам щастить!
Складно працювати з дорослими людьми?
З дітьми, напевно, легше…
Люблю ВалЄру• 27 мая 2025
Ответ дляМедсестричка
Яка різниця, що я думаю ?
Я спитала вартість такої консультації. Це нормальне звичайне питання
Все. Не треба додумувати
Знаю інстапсихологиню, яка бере 1600 грн після девʼятимісячних курсів і більш нічого не закінчувала
А тут людина 20 років йшла
Все. Не треба додумувати
А тут людина 20 років йшла
Медсестричка• 27 мая 2025
Ответ дляПослушная
Тут всі «замаралися» цим форумом, участю в ньому
Медсестричка• 27 мая 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Яка різниця, що я думаю ?
Все. Не треба додумувати
А тут людина 20 років йшла
Все. Не треба додумувати
А тут людина 20 років йшла
Тригернуло вартість «такої» консультації, може ви і нічого не мали на увазі, звичайно.
«Яка вартість вашої консультації» звучить без подвійного змісту.
А йти можна і морально 20 років, крім навчання, звісно
Ответ дляНе рахую, а вважаю
В сенсі тренується? Людина здобула освіту і це її перший клієн. Що за баби заздрісні, порадійте за автора, а не отрутою плюйтеся
я колись пішла до психолога, і це я була не першим клієнтом. то був повний брєд. після того у мене була офігенна психолог-психіатр. ви не уявляєте, наскільки це величезна різниця.
Медсестричка• 27 мая 2025
Я одного разу тільки була у психолога - взагалі ніяк. І це не початківець, а рекомендована.
Для себе я знайшла психологів в інтернеті, під свої запити, мені допомагає, що важливо
Медсестричка• 27 мая 2025
Ответ дляРокерША
Є люди, котрі поки не будуть в чомусь впевнені, не стануть ділитися навіть з близькими чи насамперед з близькими, тим паче це специфічна сфера, навряд близькі зможуть оцінити чи дати пораду.
Мені більш дивно, якщо психолог почне ділитися - все ж, таємниця має бути присутня
Медсестричка• 27 мая 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
маю трьох знайомих психологів, які консультують років 15-20. одга дуже відома, пішла до неї подруга, вийшла в сльозах, почалась депресія. яка хороша і якісна консультація була
Ваша подруга не була готова до змін у своєму житті, до чесних відповідей собі.
А проблеми є, раз пішла.
Психолог не зрозуміла цього, на жаль, бо багатьом потрібно поступово доносити інформацію і скеровувати в русло, щоб вони самі дійшли до висновку.
А дорогі і досвідчені специ працюють з такими ж спецами, але у своїй сфері, котрі хочуть аби їм вказали на проблему з іншого ракурсу і допомогли виробити схему виходу з ситуації. Вони готові працювати над проблемою, а не плакати.
А проблеми є, раз пішла.
Телепузик
• 27 мая 2025
Ответ дляБоХатая
Сочувствую тем, на ком вы будете набираться опыта.
Ви думаєте, що люди одразу народжуються з досвідом? :)
Телепузик
• 27 мая 2025
Ответ дляРокерША
Професійний психолог не буде писати такий пост на форумі, йому не потрібна анонімні коментарі в інтернеті з приводу вибору своєї діяльності
Прикольне судження. Авторитетне.
Телепузик
• 27 мая 2025
Ответ дляАнатолій-0075
Основная масса психологов это разведенные бабы, которые учат замужних, как сохранить семью.
Ну, в мене не так. Чудова родина, прекрасні відносини з повністю сепарованими дорослими дітьми.
БоХатая• 27 мая 2025
Ответ дляТелепузик
За ваш досвід і його відсутність хтось заплатить дорогу ціну
Телепузик
• 27 мая 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Вітаю з дебютом, але як сказала моя знайома психолог, у кожного психолога із часом з´являється свій психолог, або навіть психіатр
Дякую! Психолог є. І прекрасне підтримуюче середовище.
Телепузик
• 27 мая 2025
Ответ дляПослушная
Людина першу консультацію провела, логічно, що вона не професійний психолог, а просто вирішила поділитися своєю радістю. Чого нападати?
Дякую. Саме так. Це перший крок в професії
Телепузик
• 27 мая 2025
Ответ дляРокерША
Ну, напевно, вона все-таки вчилась спочатку, чи думаєте з пустого місця провела консультацію і збирається вчитись на клієнтах з нуля?
Це не напад, а констатація факту
Так, все вірно. Магістратура і безліч курсів. Наразі навчаюсь пропедевтика психіатрії, щоб не нашкодити.
Телепузик
• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
Так. Я попередила звісно. В моєму промо так і написано, що немаю досвіду і продовжую навчання.
Телепузик
• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
1,5 года заочно, практика в школе -это считается , что училась? А таких штампуют пачками и они не стесняются брать деньги
Це був кейсовий клієнт, якщо шо.
аромат Жука• 27 мая 2025
Ответ дляВ рот не ложи
С вы знаете, чтоб начать собственную практику, психолог обязан пройти определённое число консультаций? Это требование професии
И кто это контролирует?
Телепузик
• 27 мая 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Так собі професія.
Ритись в мусорних бачках людських голів
Є різні напрямки.