Телепузик• 27 мая 2025
Вчора вперше консультувала в якості психолога.
Вперше спробувала свої сили як психолог. Я дуже задоволена, хоч і не вистачає досвіду, але відчуваю, що все зробила правильно. І що ця професія дійсно моє призначення, хоча я до цього йшла 20 років!
аромат Жука• 27 мая 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ви дивна, людина перед отриманням послуги задає всі потрібні їй питання.
И всегда получает честные ответы?
Не рахую, а вважаю• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
И всегда получает честные ответы?
А які маюь бути відповіді? Новачки і ставлять ціни відповідні, там вже і без відповідей зрозуміло. Можна попосити дипломи, де є дати.
Чи вам просто поговорити?
Телепузик
• 27 мая 2025
Ответ дляБоХатая
Після роботи з недопсихологом донька коллеги спробувала закінчити життя самогубством . Некомпетентність психолога може дорого коштувати його клієнтам. Але, якщо ви відкрито повідомляєте цю інформацію, то тренуйтеся
Я усвідомлюю відповідальність! Я не можу збрехати і назватися психологом з досвідом, якщо це не так.
Якщо чесно, я розумію про що ви. В нас на курсі близько 70 людей і іноді просто волосся дибки ставало від того, які є люди і вони йдуть в психологію.
Є в мене думка, що психологом, навіть якщо в тебе купа курсів і бакалаврат, магістратура і аспірантура - все одно не кожен може бути. Має бути певний талант чи хоча б схильність
Телепузик
• 27 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
И всегда получает честные ответы?
Ну, це вже на совісті того, кому ці питання.
Не рахую, а вважаю• 27 мая 2025
Ответ дляMarmu
я колись пішла до психолога, і це я була не першим клієнтом. то був повний брєд. після того у мене була офігенна психолог-психіатр. ви не уявляєте, наскільки це величезна різниця.
Я всього раз зверталася по допомогу і мені як раз поміт отакий початківець).я знала, на що йду, людина мені 100% підійшл
АБВГДэшница• 27 мая 2025
Ответ дляТелепузик
Магістратура
У вас тільки магістратура з психології? А бакалаврат? Яка спеціальність написана в дипломі?
Телепузик
• 27 мая 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Я ще навчалась на курсах, проходила практикуми, брала участь в конференції. Попередня освіта педагогічна, магістратура на підставі перехресного вступу. Увійшла в трійку найкращих студентів під час наукової декади.
Практична психологія.
Капризуля• 27 мая 2025
Ответ дляТелепузик
Так. Я попередила
Если всё прошло хорошо, значит и опыт важно достичь, главное чтобы была цель.
Телепузик
• 27 мая 2025
Ответ дляКапризуля
Так, все пройшло добре.
АБВГДэшница• 27 мая 2025
Ответ дляТелепузик
Практична психологія.
Дякую.
Медсестричка• 28 мая 2025
Ответ дляТелепузик
Дякую дуже, колего!! :)
Це була дівчина 18 років. Віку моєї доньки.
Ви знаєте, мені моя доця довіряє майже всі свої переживання. Вона живе в іншій країні зараз. Мені здається, я їх розумію, наскільки це можливо.
Від дорослої людини був відгук : «дякую, що ти є в моєму житті».
Але це я тоді лиш починала навчатись. Підтримувала як могла. І ситуація була важка дуже.
💐
В мене таке саме було з другом сина, то він консультувався в мене. І взагалі, по життю я якось автоматично підтримую позитивний настрій у тих, з ким пересікаюсь