Хома з пастою• 27 мая 2025
Эх, і Астаф´єва вже не та.
Це її так війна зістарила?
Хома з пастою
• 27 мая 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Вам вообще какое дело, до этой астафьевой и других. Я имела ввиду, что дело не только в профессии, внешность и молодость это приятно и хорошо, во всех сферах. Но это быстро проходит
А яке кому діло до художників і музикантів. Публічні люди на то і публічні, що заробляють творчістю і про них говорять
Каяспер• 27 мая 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А что не так с одеждой Андрея Беднякова?
Страшная, как с бабусиной скрыни
Ниф_ниф• 27 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
20 років тому мені було 7
Звісно, що не та 😂
Вам теж буде 40 і буде значна різниця. Ви дивна, автор. Розмірковуєте, ніби вам досі 7.
ВерСаСе• 27 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Сотий раз пишу, я тілом не заробляла і тим більше обличчям
Мені хоч страшком можна жити - гроші будуть платити
Хоч двохсотий, запамʼятайте раз і назавжди, не зарікайся.
Хома з пастою
• 27 мая 2025
Ответ дляНиф_ниф
Так я і не зірка
Хома з пастою
• 27 мая 2025
Ответ дляВерСаСе
Хто на кого вчився
західний_діалект• 27 мая 2025
Ответ дляСоседушка
Прошёл её звёздный час
Ех були часи. І пісні я тоді любила
’Руки у руля...’
західний_діалект• 27 мая 2025
Ответ дляМати тріля
Ну она не захотела судьбу Николаенко, которая уже лет 10 под стариком лежит)
Та більше, ніж 10.
Видно вона не розраховувала, що він стільки житиме
Ло Шарик• 27 мая 2025
Класна вона. Не пуста,завжди приємно слухати. Стрижка,як на мене не вдала,але їй ок.
ПазлШредінгера• 27 мая 2025
Проблема образу сексі тьолочка, дуже важко з нього достойно вийти - тобі будуть постійно згадувати, ким була, ким стала
Кондуктор троллейбуса• 27 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
20 років тому мені було 7
Звісно, що не та 😂
Посмотрим на вас в 39
Хома з пастою
• 27 мая 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Посмотрим на вас в 39
Не подивитесь, як ? 😂
Кондуктор троллейбуса• 27 мая 2025
Ответ дляСоседушка
А Тиночка пид ср@ку лет с трусов выскакивает. И ей так не идёт её корявая сексуальность. Не пластичная, безформенная
Тина тоже шикарная, трудяга. И Астафьева красотка.
Кондуктор троллейбуса• 27 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Не подивитесь, як ? 😂
Та отак. Сами себя оцените.
Хома з пастою
• 27 мая 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Та отак. Сами себя оцените.
Звичайно, але ви не побачите
Тому не надійтеся
Такі всі значущі 😂побачать вони
Тому не надійтеся
Такі всі значущі 😂побачать вони
40каградусная• 27 мая 2025
Ответ дляНе зви чайна
Ну вас тільки знімання трусів цікавить, що я вам розказувати буду)Хоча сторінка її у мережі відкрита для усіх і кожен може глянути)
Так я ж і не прошу мені розказувати 😆
В мене трішки інші інтереси. І відстеження соц мереж якихось тіток мені нецікаве.
Не зви чайна• 27 мая 2025
Ответ для40каградусная
Так я ж і не прошу мені розказувати 😆
Наскільки нецікаве, що ви знаєте, що Даша сто років тому перед кимось там труси знімала)
И_В_офигительных_штанах• 27 мая 2025
Дама с собачкой• 27 мая 2025
Ответ дляОсьминожко
Цветачек завял. Время безкрайнего бл*дства окончен, лучшие годы позади, максимальная привлекательность для мужчин в прошлом. теперь на нее ни у кого вставать не будет. Теперь она старая, никому ненужная пристарелая женщина.
Отето паніслось г@вно по трубам... Сполосніть рот доместосом!
Якось так і живу• 27 мая 2025
Мне на первом фото аж не по себе стало: и собачка, и женщина, как искусственные, не настоящие выглядят.
Якось так і живу• 27 мая 2025
Ответ длябювет_в_обед
Меня больше интересует собака на первом фото
Скажите, как чучелко? И Даша такая же застывшая рядом, бррр
Пенек Возмездия• 27 мая 2025
В 39 лет иметь такое тело-стыдно
Такая рука обабевшая,, где она сумку держит
Щедрик ведрик• 27 мая 2025
Ответ дляЗакусенец
Тоже вспомнила. Да, он ооочень богат, образован и не стоит уже наверное... Но е-мае, он же такой старый, именно старый. Фу, конечно.
Ага... только он умер лет 7 назад
Щедрик ведрик• 27 мая 2025
Ответ дляНеправдиша
Я не имела в общем стиль колхозный. Я больше о типе женщины. Знаете, такая женщина, о Бабкина! Типаж такой
Не, ну вы серьезно??? Бабкина и Астафьева......Сравнимо?
Неправдиша• 28 мая 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Сейчас нет..типаж один
ВерСаСе• 28 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Хто на кого вчився
Є люди, як героїня теми, які мають розум, вміють кардинально змінитися, і піти далі. А є такі як ви, знецінити таких як вона, аби самореалізуватися, пофантазувати, плекати якісь надії про себе, мрії, і марні амбіції, і все тому що не дістає того що мають перші.
Хома з пастою
• 28 мая 2025
Ответ дляВерСаСе
Що мають перші, фото без трусів на весь світ і пшик у результаті? Хто вам сказав, що то успіх ? Навіщо мені змінюватися, якщо мене зараз все влаштовує
Дивні якість у вас переконання