Красавица писяная• 27 мая в 11:20
Різне ставлення до співробітників
Чи було у вас таке, що на роботі ставилися по різнами, хоча робота з колегою повністю однакові.
До прикладу, мене постійно перевіряють по роботі і не дай Бог щось не зробив, то грузять ще більшою кількістю роботи.
А колега просто їздить по ушах при чому брехня явна і керівник робить вигляд, що працівник дійсно працює в поті лиця (якщо що колега працює в тричі довше по часу з керівником, ніж я)
Я вже дійсно втомилася морально від такої роботи.
Чи було у вас таке? і як справлялися?
Бесбардак• 27 мая в 11:23
Бо робота,це також місце, де панують симпатії, антипатії та особисті уявлення. Якщо ви все робите ок, то і боятися вам не слід. І порівнювати себе із колегами також не варто
Грабля• 27 мая в 11:23
Так всюди, усі люди різні, працюють по-різному і ставлення відповідно різне. А ще на когось можна валити, а на когось не вийде, і керівники це звісно бачать.
Красавица писяная
• 27 мая в 11:27
Ответ дляБесбардак
Вибачте, порівнювати не вийде, бо в нас з колегою повністю однакові посади і робота однакова.
Але їй можна грубо кажучи ніфіга не роботи, а мене і в хвост і в гриву постійно
ЛижТолько• 27 мая в 11:28
Всегда могут быть чьи-то жены, дети, любовницы. Я бы не заморачивалась
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 мая в 11:29
У мене була ситуація, коли отримала від свого безпоседнього керівника вказівку, яка із високою вирогідністю призвела би до проблеми. Проінформувала про це вищого керівника, отримала команду - роби. Зробили, одразу ж отримали проблеми про які я попереджала. Мій керівник буквально із криком і визгом почала звинувачувати мене перед вищим керівництвом. Хоча на той раз усе обішлося, я звільнилась десь через місяць-два, бо така фігня там відбувалась геть постійно
Це щастя якщо вам поталанило із керівництвом. А так кожен свій рух необхідно підтверджувати у електронній пошті. Якщо і це не працює - тільки звільнятися
Красавица писяная
• 27 мая в 11:31
Ответ дляЛижТолько
вони просто працюють разом більше 10 років
Неваляшкина• 27 мая в 11:32
Это вы писали тему, что этот коллега получает отпускные на 100 грн больше вас?
Красавица писяная
• 27 мая в 11:32
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
в мене аналогічна ситуація була, пройшов місяць але осад залишився
Красавица писяная
• 27 мая в 11:33
Ответ дляНеваляшкина
ні
Король дивана• 27 мая в 11:35
Ну вот , например, как у нас было. Коллектив 20 человек. Из них человек пять были приближенные к начальнику. Остальные - практически изгои, в том числе и я. Мы просто делали работу, а те постоянно собирались после работы на различные пьянки гулянки. Начальник любитель погулять и окружение подобрал такое же, без семьи, которое и с ночевками выезжало на три дня и потом боялись фото показывать.
ЛижТолько• 27 мая в 12:14
Ответ дляКороль дивана
Вам же не хотелось бы в этом всем участвовать?
Стигла полуниця• 27 мая в 13:08
Є таке, не вмію справлятися, хоча я вже доросла тьотя під 40.
2ий тиждень працюю на новій роботі і майже щодня вислуховую безпідставні і якісь істеричні претензії керівника-власника. При цьому колектив маленький і так говорить тільки зі мною, інші колеги в ній бачать дуже спокійну і позитивну людину, а от зі мною вона як неврівноважена мегера.
При цьому я насправді відповідальна і колись сама була керівником, але ніколи не дозволяла собі так спілкуватися з підлеглими.
Красавица писяная
• 27 мая в 13:15
Ответ дляСтигла полуниця
і як плануєте далі працювати?
Просто красавица• 27 мая в 17:26
автор, то что вы описываете- везде и всюди. на любой работе так будет- если работник проработал 10 лет его ценят больше и ему больше простительно.
пишу вам как человек, который были простым работником и замом и руководителем.
примите эту простую истину ивам станет легче. Если не устраивает такой порядок вещей- ищите работу другую.
как правило смена компании- лучший способ поднять себе ЗП ., иногда в 1,5 - 2 раза. )))
Красавица писяная
• 27 мая в 17:28
Ответ дляПросто красавица
я вже розглядаю зміну роботи
Видящие_помогите• 27 мая в 18:15
ситуация 1 в 1 на работе у меня.
Только у нас иерархия странная. Одни получают больше, чем все остальные. И работы не початый край. При том что все работают одинаково