Майданщица• Изменено 27 мая 2025
Що одягаєте у спеку, щоб було комфортно?
Дівчата, що ви носите у спеку, щоб було реально комфортно.
Цікавлять ваші улюблені речі - сукні, шорти, тканини, фасони. Яке ваше улюблене взуття влітку?
Може, є якісь маст-хеви на літо? 🌞👗
Неначасі• 27 мая 2025
Не хожу по жаре, дома, в машине, в офисе кондиционеры. Реально и не замечаю той жары
Рву и мечу• 27 мая 2025
Майку и джинс шорты широкие, сарафаны, ткань хб обязательно. Лен.
Босоножки.
Лайфхак - влажную косынку на шею, пульверизатор с водой с собой. Ну это мы в Таиланде и Малайзии жили - там это просто спасает. А тут стараемся в тени тусить
Босоножки.
Хвігура мічти• 27 мая 2025
льон, віскоза
просторі брюки, довгі спідниці, сукні
взуття з закритим носком. фізично не можу терпіти вуличний пил на пальцях.
просторі брюки, довгі спідниці, сукні
Качка в тапцях• 27 мая 2025
Сарафаны батистовые, льняные все миди (у меня h&m, Zara, mango).
Брюки палаццо, прямые лен, хлопок тех же фирм.
Футболки, иногда рубашки, тоже лен.
Я люблю в жару длинное, не ношу ничего короткого и обтягивающего.
Футболки, иногда рубашки, тоже лен.
Вмію заміряти найкраще• 27 мая 2025
Сарафан/платье, босоножки.
Футболка, шорты, босоножки
Моё любимое время года
Надеюсь дождусь в этом году.
Футболка, шорты, босоножки
Моё любимое время года
Надеюсь дождусь в этом году.
Майданщица
• 27 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Трусы, шорты, майка или топ на тонких шлейках и босоножки
А легкі сукні, сарафани?
Сиреневая цапля• 27 мая 2025
У максимальну спеку намагаюсь обирати одяг, що не облягає. Мені потрібні відкриті ступні і пахви. І бажано натуральні тканини. Наприклад, льняний або бавовняний сарафан на тонких бретельках + сандалі (в мене ортопедичні)
Липка-прилипка• 27 мая 2025
Сарафани вільного крою, топи, легкі широкі спідниці і штани. З взуття еспадрильї, легкі кеди і кросівки. Не люблю відкрите взуття.
Пліснявілий сир• 27 мая 2025
Хлопок, лен, вискоза, штапель натуральный, светлых тонов. Свободные платья, сарафаны, не длинные. Шорты не джинсовые, лен, хлопок. Майка, футболка свободная. Босоножки.
Живу на юге.
Лівий Локіть• 27 мая 2025
Ответ дляНеначасі
То же самое, везде кондиционеры, по жаре могу совсем недалеко пройтись.
А если ходить часами либо толкаться в общественном транспорте, что ни одень все равно будет жарко. Хоть купальник
Щаслива Я• 27 мая 2025
Короткие шорты, платья, майки, футболки. Ничего длинного, никаких брюк и уж тем более кроссовок в жару. Минимум одежды.
Анонім-ка• 27 мая 2025
У спеку комфортно бути не може. Просто натуральний вільний одяг покращує самопочуття.
Ношу світлі речі з бавовни, льону. Якщо світить сонце, то тіло навпаки краще прикрити легенькою світлою одежою.
Найголовніше не одягайте джинси, бо це можна 🥵
Stepa_nida• 27 мая 2025
Стараюсь вибудувати роботу так, щоб у пік спеки не виходити на вулицю. А так, вибір одягу залежить від контексту.
Для роботи я люблю тонкі палаццо з 100% вовни (тонесенька полірована вовна), або ліоцелу, вільні і дихаючі. Але літня вовна не всім підійде (вона мнеться і їй дозволена тільки суха чистка, без прання в машинці).
Топи з віскози, шовку, льону, бавовни. Також маю пару літніх костюмів з суміші льону та льон з шовком, легкі і цікаві.
Сукні майже не ношу, але маю кілька, обожнюю фасони, які можна носити як на повсякдень, так і на вихід.
На природу десь чи відпочинок обираю шорти + майка чи топ + дуже оверсайз сорочка з льону.
Для походів на каву - кроп-топи, цікаві спідниці з віскози чи бавовни.