Как нефиг делать• 27 мая в 15:44
Почему некоторые люди одиноки всю жизнь? Как так получается?
И мужчины, и женщины.
Без партнеров, без мужей, без отношений
Гореотума• 27 мая в 16:04
Ответ дляЖдун с Нибиру
многие бытовые вещи их раздражают и от сюда естественно лучше быть самим
Ну кому нравится за всеми подтирать и самой тянуть быт, как в 90% укр семей то конечно им лучше с кем-то. Мне хватает быта и когда я одна
Тра Ля Ля• 27 мая в 16:08
Ответ дляЗ царем в голові
Ну нет. Тут же специалисты диагноз Вам и остальным уже поставили, что Вы ненормальная и в этом причина) Нет варианта, что лучше одной.
А зараз це модно, чуть що не так, як у більшості, то відразу діагноз. Людям важко сприйняти те, що інші живуть так, як вважають за потрібне і як їх хочеться
Маруська Му• 27 мая в 16:09
Ответ дляMarmu
офігеть ви сову на глобус натягуєте)))) я до психіатрів все життя таскаюся, діагнози мінімальні: РДУГ, астенічний синдром (я не одружена). Бачила купу пацієнтів із серйозними діагнозами (у людини однієї фобія була вийти на вулицю) і з чоловіками
Якби ви були нормотипова то взагалі б не зверталися до психіатра. ’Мінімальні’ діагнози, але вони є
Бочка порохУ• 27 мая в 16:10
Зустічне питання:як жити все життя з ’абибуло’? ’Жити краще самому, ніж разом з ким попало’
Лорка-хлорка• 27 мая в 16:11
Ответ дляГореотума
Человек - существо социальное. Для человека уметь взаимодействовать с другими людьми - это норма. Жить в одиночестве, как кошка или медведь, для человека это отклонение от нормы
Маруська Му• 27 мая в 16:11
Ответ дляМания-Величия
А никак.
Просто прилипала, которая без половинки и дня не проживет и будет терпеть все, решила поумничать.
’Терпіти все’, отже від взаємовідносин з чоловіками у вас негативний досвід.
Чому так відбулося, чому саме ’не таких’ чоловіків ви притягуєте в своє життя?
Ви не замислювалися?
Тра Ля Ля• 27 мая в 16:13
Ответ дляЛорка-хлорка
Жити самотнім це в лісі в землянці, а соціум це інше....І для того щоб взаємодіяти з людьми не обов´язково жити з кимось.
Маруська Му• 27 мая в 16:13
Ответ дляMarmu
і що? ви читати вмієте? пів країни алкоголіки (чи то не діагноз по-вашому?), ігромани і все решта і більшість з них одружені
Чому ви заздрите тим людям?
Лорка-хлорка• 27 мая в 16:15
Ответ дляТра Ля Ля
Квартира, землянка - какая разница?
Мания-Величия• 27 мая в 16:16
Ответ дляМаруська Му
Ви не замислювалися?
Удалено администрацией...
Маруська Му• 27 мая в 16:16
Ответ дляMarmu
а з чого ви взяли, що я заздрю? я просто не погоджуюсь із твердженням, що всі одинокі - божевільні, а одружені - психічно здорові
Ніхто не говорить про одружених. Самотня людина, яка не змогла побудувати особисте життя, так має психологічне відхилення
Тра Ля Ля• 27 мая в 16:16
Ответ дляЛорка-хлорка
Квартира, землянка - какая разница?
Ох у вас і сплутані поняття. Крім чоловіка, є колеги, друзі, спортзал, тренінги,кафе і т.д і все це соціальна взаємодія. Але якщо для вас соціум це лише чоловік поряд, то мені вас шкода, в світі так багато цікавого ще
Маруська Му• 27 мая в 16:17
Ответ дляМания-Величия
Удалено администрацией...
Чому вас так турбують і викликають негативні емоції коментарі, які не зпівпадають з вашою думкою і уявленням про світ?
Ответ дляМаруська Му
а ви на підставі чого таке стверджуєте? що значить ’так має психологічне відхилення’. просто вашого ствердження мало.
Ті, кого чоловіки б´ють смертним боєм - тих ви до яких відносите, до психологічно здорових?
Маруська Му• 27 мая в 16:21
Ответ дляMarmu
Ше раз повторю. Зараз ми не розбираємо шлюб і проблеми одружених чи тих хто в стосунках. Зараз питання про те, яка причина того, що все життя людина живе самітником.
Задираю носа• 27 мая в 16:22
Ответ дляМаруська Му
Ну ви ж не знаєте як це називається в пстхіатрії. Це вже в підсумку ви собі вирішили, що самій буде краще. А до цього були спроби, але вони провалилися. Чому провалилися треба копати глибоко, щоб розібратися
Дивно, але у мене дві сусідки одинокі. Одна дуже тривалий час і ходить собі така норм, довольна, припаркована, спокійна і трава не рости. Інша взагалі психолог, на позитиві, вона взагалі в ударі, якщо треба сексу позве когось, але вона на позитиві, її аж розпирає. Я б не сказала, що їм треба до психіатра. Може тим, хто їм такі діагнози встановлює? У цих двох жіночок все дуже добре. І сама кожна тому що звикла, не хоче чужі носки, трусі прати, кухаркою бути.... Хочуть жити для себе.
Мания-Величия• 27 мая в 16:23
Ответ дляМаруська Му
Терпіти не можу приліпал.
Відчипись вже.
Бессмертный пони• 27 мая в 16:25
Ответ дляМаруська Му
Вам не приходило в голову , что человеку просто нравится так жить ? И кто сказал , что нужно обязательно быть в браке/в отношениях ?
Задираю носа• 27 мая в 16:27
Ответ дляЛорка-хлорка
Це ваша думка, але ж якщо ми тут спілкуємось, то це теж соціалізація. Це по-перше.
По-друге, можливо ті люди, з якими людина хоче спілкуватись їй не дозволяють з певних причин, наприклад там батьки, або якийсь загальний осуд суспільства, ну наприклад він араб, або таджик або ще щось, тому вони і самі, або якийсь емо, відноситься до неформальних течій - готи.
Можливо є перепони, які не належать до змінити локацію чи роботу, чи характер. А більш глибокі - вплив суспільства, тиск, осуд, груп людей, загальні якісь несуттєві перепони, які підтримуються цілими групами. Ну як в школі, ти тіпа з цією вівцьою спілкуєшся так над нею вся школа рже, вона ж з брекетами як кінь посміхається....
Мадам Подлинник• 27 мая в 16:29
У каждого свои причины и обстоятельства. Ответа единого нет на этот вопрос.
Лорка-хлорка• 27 мая в 16:32
Ответ дляТра Ля Ля
Спортзал/магазин/кафе/общественный транспорт - там нет никакого взимодействия. И это наверно к лучшему, там иногда очень странные люди бывают. Колеги/ друзья/ семья - это все-таки разное социальное взимодействие, они дополняют друг друга, но не взаимозаменяемы
Тра Ля Ля• 27 мая в 16:33
Ответ дляЛорка-хлорка
То в чому не соціальний спосіб життя неодруженої людини? Ви щось самі собі суперечите
Лорка-хлорка• 27 мая в 16:39
Ответ дляЗадираю носа
От повністю згодна з усім що ви написали. Але я так розумію ви описуєте непереборні обставини через які людина є одинокою. Це зрозуміло, питань нема. Але тут звучала думка, що кожен день до кінця життя приходити у порожню квартиру - це і є норма. Що в принципі немає неперборних обставин, просто так зручніше жити
Леплю из пластилина• 27 мая в 16:39
Ответ дляКак нефиг делать
Він вас не любить і ви не хочете іншого?
Нікого не покохала, якось по молодості пробувала знайти, але не склалось. Пізніше стала звикати бути без чоловіка, тепер не хочу
Задираю носа• 27 мая в 16:42
Ответ дляЛорка-хлорка
Ну, то звичка. Якщо вам з собою добре, то для чого псувати баланс природи, така доля, може людину прокляли щоб вона все життя одна була. Хто його знає. Це не те що непереборна сила, це сила всі сил і над всіма силами природи. Тоді хоч колом стань, хоч співай, танцюй, і так нічого не зміниш, будуть виникати знову і знову нові обставини від людини незалежні...
Леплю из пластилина• 27 мая в 16:47
Ответ дляМаруська Му
Багато залежить от характеру, обставин і просто як повезе.Хтось шукає, комусь аби хто. Не має правильно чи ні.
Наприклад я сама на себе заробляю і аналізую мабуть вже і мільйонера не хочу. Бо чоловіка треба кружить, в мене немає бажання, ресурсу.