Кумедний ґудзик• 27 мая 2025
Краща школа у Київі, 9 клас
Дівчатка , підкажіть, будь ласка , школу для дівчинки 9 клас , дуже добре навчається , треба переїжджати , прийдеться забирати дитину , навчалася по програмі інтелект України , не таку дорогу , але з вчителями яким не байдуже на учнів )
Пусин Кукин• 27 мая 2025
В який саме р-н переїзджаєте?
Після 9-го донька планує далі в школі вчитися, чи коледж?
Помогалочка• 27 мая 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Забула зазначити , правий берег )
Навіть по правому берегу переміщатися щодня туди-сюди куди попало незручно. Кажіть конкретну адресу і яку спеціалізацію хочете.
Помогалочка• 27 мая 2025
Ответ дляБеллаДонна
фото
Розширена версія вашого рейтингу.
Легендарний рейтинг.
Почесне 3тє місце посідає Оптима з балом нмт 148, яке насправді відповідає 170му місцю, якщо вважати на бали :)
Ну і в усі ці рейтингові школи з високим балом нмт проводять неслабий такий конкурс при наборі, не факт, що дитина автора готова його пройти, а потім ще вчитися з такими навантаженнями.
Легендарний рейтинг.
БеллаДонна• 27 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Розширена версія вашого рейтингу.
Легендарний рейтинг.
Это да. Но автор задала вопрос о лучшей школе Киева, а возможности дочери и ее готовность к такой нагрузке, финансовые возможности автора - это уже они сами определят
Помогалочка• 27 мая 2025
Ответ дляБеллаДонна
Ну тоді ясне діло, що краща школа - УФМЛ. :)
Нетутешня• 27 мая 2025
Хіба Інтелект дорожче, аніж їхати до школи й назад щодня
178 гімназія реально хороша. Гарне ставлення до дітей і без понтів
KaterionOK• 27 мая 2025
Якщо подобається математика, фізика, то Лідер або 145, політехнічний ліцей, фіз-мат універу Шевченка
Якщо мова, то Науковий ліцей Печерського р-ну
Кумедний ґудзик
• 27 мая 2025
Ответ дляЯ шалунья
Авторе, головне питания - який напрям у доньки краше? Що подобається?
Англійська , математика )
Вероятненько• 27 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
Покажіть праві колонки, вони дуже цікаві.
Ага, особливо вірю в мега успіхи Оптіми.
Вероятненько• 27 мая 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Англійська , математика )
Навіть не знаю, щоб прям 2 в 1, або одне або інше. Якщо сильна математика, то зазвичай англійську самостійно додатково.
Кумедний ґудзик
• 27 мая 2025
Я хочу відштовхуватися від школи , тоді шукати квартиру поблизу , бо ті хвалені школи моїми друзями , по 30тисяч та більше в місяць , результату в знаннях нуль , тому питаю в кого діти навчаються в школах де дають знання та підтримують дітей , котрі хочуть навчатися
Пусин Кукин• 27 мая 2025
Ответ дляНетутешня
Стосовно ’без понтів’ - спірне питання...
KaterionOK• 27 мая 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну вам вже треба визначатися, тому що вступна кампанія до шкіл вже починається. Табель можна принести трохи пізніше, але подають заяви вже зараз
Ну і якщо подивитися математичні школи, то англійську все одно всі вивчають там самостійно
Вероятненько• 27 мая 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Ви визначтеся для початку з берегом лівий/правий, далі вже список шкіл і приорітети, далі відслідковувати оголошення стосовно вступних на вільні місця (червень/серпень).
Бо до прикладу КПНЛ 145 (немає сховища), УФМЛ , Русанівський і ліцей КПІ (Уманська) це прям кардинально різні райони міста. В 178 бачила, вже були тестування.
Я шалунья• 27 мая 2025
Ответ дляВероятненько
По різному є
Син вчився в НЗ мат клас.
Але ще до війни.
Зно з англійської здав на 200 без жодного репетитора. Він ще зно здавав, в 2021. Вільно розмовляє і працює англійською. Окрім ліцею не вчив.
Але зараз як НЗ не знаю. Та й лівий берег.
Син вчився в НЗ мат клас.
Але ще до війни.
Вероятненько• 27 мая 2025
Ответ дляЯ шалунья
По різному є
Син вчився в НЗ мат клас.
Але ще до війни.
Син вчився в НЗ мат клас.
Але ще до війни.
Так у вас в НЗ був же певний перелік предметів, які вчили англійською, наскільки я пам´ятаю. Бо до сусіда ходила репетитор, а там біологія і т.д. англійською, то репетитор сама ще ’вчилася’, бо термінологія не щоденного вжитку. Ну і навантаження було дуже серйозне, бо вимоги до всіх предметів високі. Поправте, якщо помиляюсь.
Помогалочка• 27 мая 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Краще обирайте квартиру, а потім школу.
Помогалочка• 27 мая 2025
Ответ дляKaterionOK
В 145- й випробування пройшли у квітні :)
Я шалунья• 27 мая 2025
Ответ дляВероятненько
Ні
Син вчився в мат класі, а не філологічному.
Був в слабшій англійській групі з двох.
Інші предмети велись українською.
Принаймні тоді. Як зараз не знаю
Був в слабшій англійській групі з двох.
Інші предмети велись українською.
Принаймні тоді. Як зараз не знаю
Вероятненько• 27 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
В серпні теж були минулого року, можливо не всі класи, але саме на серпень і відбувається якась міграція.
Помогалочка• 27 мая 2025
Ответ дляВероятненько
Звісно, буде донабір, так щороку. Але висіти в невідомості до серпня а потім бігати кудись не дуже зручно.
Кто крайний?• 27 мая 2025
Ответ дляБеллаДонна
Вот еще школы в 20-ке
178 ?
Я розглядала її, але почитавши тут відгуки, передумала.
Я про наш ліцей Еко, який теж там десь теліпається, можу багато чого розказати - наприклад, що бали завдяки репетиторам, а сама школа доволі посередня. Якщо немає грошей на репетиторів і дитина не схильна сидіти і гризти науку самотужки, то все, що світить - 9 балів, можливо, 10 по деяким дисциплінам.
Кто крайний?• 27 мая 2025
Ответ дляВероятненько
Багато хто ’добирає’ у серпні, особливо зараз, коли дітей мало.