Цвірінь• 27 мая 2025

А вы печете торты на ДР?

Печете торты на ДР свой или близких? Или покупаете? Если печете то какие, на сколько кг?
одиночка• 27 мая 2025
Да, пеку . Мне это в удовольствие.
Фенте Фря• 27 мая 2025
Дітям печу обов´язково. Молодшому - бісквіт з полуницею і збитими вершками. Старшій - як замовить, частіше за все просить щось дуже примхливе.
Точная копия плова• 27 мая 2025
Не пеку и не покупаю, в семье никто не любит сладкое
Зроблено у 80-х• 27 мая 2025
Ні,я заробляю гроші і не маю вільного часу.А як маю то відпочиваю або спорт.Все купую.
Чаюри• 27 мая 2025
Завжди печу шоколад на окропі в мультиварці, сметанний крем, швидко і смачно, колись з вишнями, колись з чорносливом.