Луковая• 28 мая 2025

У вас с мужем хороший секс?

Страстный, разнообразный, с прелюдией, оргазм каждый раз?!
Результат:
вже голосів: 136
61 (44.85%) Да, классный.
47 (34.56%) Нет, мог быть лучше.
28 (20.59%) Нет секса/партнёра.
Сладко-соленая• 28 мая 2025
тут важливе уточнення з чиїм саме чоловіком.. бо відповіді можуть бути геть протилежні
Шкідлива молекула• 28 мая 2025
Ні. 10 років разом. Сексу майже немає.. ну не збуджуєм ми вже один одного
автор Луковая • 28 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Это очень грустно читать, у нас тоже не ахти, никто не старается, ленимся, химии нет, не говорим на эту тему, ничего не меняем, приняли, и делаем вид, что так и надо -угнетает такое положение вещей, мы ведь ещё молоды.
ЖаннаНеАгузарова• 28 мая 2025
У меня и с любовниками не было «Страстный, разнообразный, с прелюдией, оргазм каждый раз?!», а вы хотите 100% гарантию на каждый ПА с оргазмом с мужем
Шкідлива молекула• 28 мая 2025
Ответ дляЛуковая
Аналогічна ситуація((
автор Луковая • 28 мая 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Оргазм есть каждый раз, стимулирую клитор в процессе.
Шпондєр• 28 мая 2025
Ответ дляЛуковая
Так тогда и муж не обязателен)
автор Луковая • 28 мая 2025
Ответ дляШпондєр
Так тогда и муж не обязателен)
По факту да, от фрикций я не кончаю, или пальцы или язык.
Шпондєр• 28 мая 2025
Ответ дляЛуковая
У меня так же.
Мию вікна у мороз• 28 мая 2025
Печально все стало вот как раз последние 3 года, то мне лень то ему лень, то у меня депрессия, то обстрелы , то ещё что-то, грустно (((
Молчалка• 28 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Сами были в такой ситуации, нам помог пирсинг.
Молчунья• 28 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Пусть идет воевать. Сразу захотите
интайм_не_предлагать• 28 мая 2025
Автор, нагадаю, що довоєнні опитування в Україні показали, що тільки 17% жінок у шлюбі регулярно отримують оргазм у сексі з партнером, 64% ніколи, і залишок -інколи. Але ж ми на Порадниці, тут загальна статистика ніколи не спрацьовує, зараз, думаю наваль щасливих вражень.
Видна міленіалка• 28 мая 2025
Секс нечасто , супер разнообразия нет, но не то, чтобы оно мне надо было) оргазм каждый раз, вообще секс люблю )
Пасхальний тролік• 28 мая 2025
Да секс супер. Правда три дня его не было, так я вчера уже закатила скандал
Сарафанное радио• 28 мая 2025
По чьим то меркам ужасный, никакой и тд, но нам именно такое надо, быстро и результативно, от долгого устаем и засыпаем))
без прелюдий, оргазм разумеется
Женщинас• 28 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Пусть идет воевать. Сразу захотите
Від думок за чоловіка і переживання, все бажання зникає...про шо Ви пишите?! Я зразу законсервувалась ’нестоячка’я так говорю про свій стан! А хлопцям які дійсно на передку повірте, точнотне до сексу аби вижити...
Коварная Зая• 28 мая 2025
Ответ дляЖенщинас
Зря вы так про хлопцев, все наоборот!
Аніл• 28 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Спробуйте свінг.
Аніл• 28 мая 2025
Моя весь час ниє,що довго. Натирає. Приходиться емітувати. 21 р. разом
Шкідлива молекула• 28 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Пусть идет воевать. Сразу захотите
Цікаво ви істота. Мій чоловік воював 2,5 роки, дото ще 3 в АТО…це нічого не змінювало…кароче, давати поради то це не ваше
Молчунья• 28 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
А це й не порада. Я дуже сумую за чоловіком. І мені гидки читати такі теми.
Сладко-соленая• 28 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Не читайте.. вас силою змушують читати? І да... життя така штука що чесність вірність нах не потрібні... навпаки на головах чесних добрих і вірних залюбки потопчуться... врахуйте це коли будете сумувати... щоб потім не розчаровуватися
Валькірія• 28 мая 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
я читала, що 30% жінок не отримують оргазм взагалі ніколи.
і взагалі, жіночий оргазм - це атавізм, для продовження біологічого роду він не потрібен)
интайм_не_предлагать• 28 мая 2025
Ответ дляВалькірія
Як виявилося і чоловіки не потрібні для подовження роду. Що ж.
Сладко-соленая• 28 мая 2025
Ответ дляВалькірія
Це не зовсім так... оргазм не потрібне власне для зачаття, але він потрібен для швидшої/частішої згоди жінки на секс. Якщо жінка отримує задоволення від сексу, то значить є ймовірність збільшення кількості статевих актів, а це в свою чергу збільшує вірогідність зачаття.