Сама купляю квіти• 28 мая в 15:35
Чоловік в Німеччині. Ми їдемо до нього
Я і двоє дітей, 9 і 13 років.
Він там вже устаканений. ми - ні.
Відносині не дуже. Постійно з кимось тусується. ніколи і побалакати. такий типу востребований там серед своїх.
Діти дуже хочуть в Німеччину.
Мені треба звідси їхати, бо і тут в мене дому нема - живу у чоловіка рідні. моя рідня в окупації. Дома нема.
і залишатись не можу і страшно їхати, бо невідомо як з чоловіком буде.
В мене багато образ на нього. Але, може, треба ще дати шанс.
Фінансово поки що я забезпечую себе і дітей.
Хочу щастя і спокою....
куди їхати, як бути...
Він там вже устаканений. ми - ні.
Діти дуже хочуть в Німеччину.
Хочу щастя і спокою....
куди їхати, як бути...
Сама купляю квіти
• 28 мая в 15:43
Ответ дляLemonZest
Автор, хто ви за фахом, який є диплом, ким працюєте тут, скільки отримуєте, чи можете працювати віддалено, в який землі він і чи велике місто? Німецька у вас і дітей? Англійська у вас?
архітектор. віддалено. багато не заробляю, але на життя вистачає. мову вчу
Пригаю-цибаю• 28 мая в 15:43
Ответ дляСама купляю квіти
воссоединение семьи
Это не воссоединение. У вас много сюрпризов будет
Пишу_граммотно!• 28 мая в 15:43
Ответ дляМоре Щастя
Все може бути. Це їхати в нікуди, незрозуміло навіщо
Сидит муж там бухает, шляется и радуется, что бабло подвезут. Оформит на себя и заживет.
Сама купляю квіти
• 28 мая в 15:43
Ответ дляПригаю-цибаю
а что?
Леди Г• 28 мая в 15:44
Что означает- ваш муж постоянно тусуется и востребован среди своих?
Чем он там занимается?
Море Щастя• 28 мая в 15:45
Ответ дляЛеди Г
Чем он там занимается?
Живе найкраще життя
Пригаю-цибаю• 28 мая в 15:45
Ответ дляСама купляю квіти
а что?
Вы сильно тролите или много сочиняете
Пишу_граммотно!• 28 мая в 15:45
Ответ дляLemonZest
Какой такой семьи. Вы и дети - уже семья. Едьте, но не к нему, а сами, к нему не прдселяйтесь. И обязательно подайте на алименты.
Какие алименты, он на пособии сидит.
Пишу_граммотно!• 28 мая в 15:46
Ответ дляLemonZest
Соц житло по нормах на 1 и на 4 - це зовсім різні речі.
Соцжилье дают на полгода. Автор какую-то ерунду все время пишет.
Алгонавт• 28 мая в 15:46
В Германии вы можете жить и без мужа, с 2мя детьми у вас будет больше денег чем с ним, а разведетесь с ним - он еще и алименты по дюссельдорфской таблице платить будет
Море Щастя• 28 мая в 15:47
Ответ дляLemonZest
А жити тут в його рідні, на незрозуміло яких правах, то краще ?
Краще працювати на роботі, не важкі, спробувати заробити тут більше і з´їхати на квартиру. Тут шансів в неї значно більше.
Сама купляю квіти
• 28 мая в 15:47
Ответ дляАлгонавт
правда? де почитати про це?
Пригаю-цибаю• 28 мая в 15:47
Ответ дляПишу_граммотно!
Абсолютно верно. Автор сочиняет рчень плохо, совсем не в теме
Сама купляю квіти
• 28 мая в 15:47
Ответ дляПишу_граммотно!
узнайте подробнее про німеччину, а потім пишить
Сама купляю квіти
• 28 мая в 15:48
Ответ дляПригаю-цибаю
джобцентр знаете що таке?
Пригаю-цибаю• 28 мая в 15:49
Ответ дляСама купляю квіти
Вы сначала сами все хорошо узнайте, может потом более правдоподобно сочинять будете
Пишу_граммотно!• 28 мая в 15:49
Ответ дляСама купляю квіти
Да вы что? У вашего мужа узнать?🤣 В общем, езжайте, удачи вам в воссоединении!🤣
ПуГоФФка• 28 мая в 15:50
Ответ дляЛеди Г
Чем он там занимается?
Бухает судя по контексту
Пишу_граммотно!• 28 мая в 15:50
Ответ дляСама купляю квіти
джобцентр знаете що таке?
Любимое место вашего мужа-тунеядца?
Море Щастя• 28 мая в 15:50
Ответ дляАлгонавт
З чого він буде їх платити якщо в нього роботи немає?
Алгонавт• 28 мая в 15:50
Ответ дляМоре Щастя
Государство будет платить, а на нем копиться долг
Пригаю-цибаю• 28 мая в 15:51
Ответ дляСама купляю квіти
джобцентр знаете що таке?
Много чего знаю, это вы как гражданка Украины абсолютно ничего не знаете и много себе фантазирунте
Засомневаю• 28 мая в 15:51
Ответ дляПуГоФФка
Бухает судя по контексту
Тож да, пише автор устаканений