Які лайфхаки знаєте щоб полегшити біль? Спазмолітики зазвичай не допомагають (,
Проблеми з ним вже років 15 і до сих пір не знайшла як усунути біль і не терпіти 3-4 години її…
Малая еще та• 28 мая в 21:26
Якщо так давно проблеми, то шлях один - видалити. Поки він спокійний.
Ответ дляМалая еще та
Але каменів нема. Не видаляють же без каменів ?
НаливайКа• 28 мая в 21:29
Ответ дляПроста_людина
А болить тоді чого? Ви діагноз маєте чи самі вирішли тутешніми лайфхаками лікуватися?
Малая еще та• 28 мая в 21:30
Ответ дляПроста_людина
Залежить від функціонування. Ступеню запалення і тд.
А який діагноз ставлять? Чого він болить?
Для відтоку щось приймаєте?
Ответ дляНаливайКа
Застій жовчі, кожні пів роки його перевіряю. Лікуюсь але сьогодні каву випила і мабуть на неї реакція
Ответ дляМалая еще та
Для відтоку щось приймаєте?
Застій жовчі, так приймаю, але курсами… вже думаю може на постоянці треба щоб не було загострень..
Малая еще та• 28 мая в 21:31
Ответ дляПроста_людина
Спробуйте лецитин тривало. З айхерб. В капсулах
НаливайКа• 28 мая в 21:34
Ответ дляПроста_людина
Застій - це не діагноз.
Сам по собі застій жовчи біль не спричиняє. Скоріш всього у вас запалення протоків, це дійсно спричиняє біль.
Треба встановити діагноз та лікуватися.
Те, що у вас нема каменів за стількі років - скоріш за все виняток.
Треба встановити діагноз та лікуватися.
Ответ дляНаливайКа
Застій - це не діагноз.
Треба встановити діагноз та лікуватися.
Завжди на звʼязку із гастроентерологом але раз у 2-3 місяці все одно заболить (, ще помітила в певному положені тіла не так сильно болить… але поки знайдеш це положення
НаливайКа• 28 мая в 21:44
Ответ дляПроста_людина
Дивна фраза - на зв´язку із гастроентерологом, вибачте!
У вас є встановленний діагноз?
Від чого ви лікуєтесь?
Вам ліки хто призначив?
Якщо ви думаєте замість лікаря чи курсами приймати чи постійно - це ж самолікування в чистому вигляді.
У вас є встановленний діагноз?
Від чого ви лікуєтесь?
Вам ліки хто призначив?
Ответ дляНаливайКа
У вас є встановленний діагноз?
Від чого ви лікуєтесь?
Вам ліки хто призначив?
У вас є встановленний діагноз?
Від чого ви лікуєтесь?
Вам ліки хто призначив?
Звісно є! Дискінезія за гіпотонічним типом, курсами приймаю жовчогінні, також препарати які покращують моторику шкт, та спазмолітики також є в лікуванні, але ж кажу коли курс закінчується буває щось не то зʼїм , або випʼю і починає боліти (і не потрібно писати що тоді нічого не їж, це і так зрозуміло 🤦♀️), задала конкретне питання)
Сметчица• 28 мая в 21:50
Ответ дляПроста_людина
В Трускавец на воды съездить, будет вам счастье. По теме- при болях Спазмалгон, горячее питье
Сметчица• 28 мая в 21:51
Ответ дляНаливайКа
У вас є встановленний діагноз?
Від чого ви лікуєтесь?
Вам ліки хто призначив?
У вас є встановленний діагноз?
Від чого ви лікуєтесь?
Вам ліки хто призначив?
Чего пристали ? Холецистит у нее
А шо сталося?• 28 мая в 22:08
Ответ дляПроста_людина
Автор, Поляна Квасова или Лужанская 7, берете слегка подогреваете чтоб тепленькая была и маленькими глотками пьете стакан, ну или половину, а потом через пару минут еще. И так попиваете потом водичку. я еще и подушкуу маленькую прикладывю, типо чтоб тепло было
И у меня начинает проходить боль
Как нефиг делать• 28 мая в 23:00
Ответ дляА шо сталося?
И у меня начинает проходить боль
Дякую), може і я спробую.
В мене як у автора, все норм, а болі є. Теж ставлять дискінезію і гіпотонічний жовчний. Дієти вже в печінках(
Леди Г• 29 мая в 01:26
Мне помогало сидеть на ровном полу спиной к стене, только такая поза. Конечно, в дополнение к обезболивающим.
Ответ дляЛеди Г
А какие обезболивающие вам помогали ?
Чучело-Мяучело• 29 мая в 12:42
Ответ дляПроста_людина
2 таблетки ношпи чи дротавенуі і 1 таблетка алохолу. Ношпа / дртаверін знімає спазм з сфінкера одді і жовч продуктована алохолом витікає з жовчного міхура .
Чучело-Мяучело• 29 мая в 12:47
Ответ дляПроста_людина
Я для себе уяснила, що у мене біль іде від застою жовчі, викликану спазмом сфінкеру одді. Хотіли вже операцію робити, аде лікар УЗД порадив мені спочатку пропити курсом дротаверін 40 мг + алохол. 3 рази в день, потім знявши спазм по 2 рази в день і потім по 1 разу в день. Як довго пити? Я пила 3 дні по 3, потом 2 тижні по 2, потом 2 тижні по 1. А Ви керуєтеся своїм самопочуттям. Зараз я знову почала пити по 2 рази, бо щось почало турбувати.
Леди Г• 29 мая в 13:48
Ответ дляПроста_людина
А какие обезболивающие вам помогали ?
я тогда пила все подряд, потому что условный нурофен не помогал уже, а какие другие - не помню. Возможно, кетанов.