Проста_людина• 28 мая в 21:25

Хто як прибирає біль у жовчному?

Які лайфхаки знаєте щоб полегшити біль? Спазмолітики зазвичай не допомагають (,
Проблеми з ним вже років 15 і до сих пір не знайшла як усунути біль і не терпіти 3-4 години її…
Малая еще та• 28 мая в 21:26
Якщо так давно проблеми, то шлях один - видалити. Поки він спокійний.
Кумедна• 28 мая в 21:27
Чистотіл на кагорі.
Накалапуцяла в цьому році.
Бо вже нема сил
автор Проста_людина • 28 мая в 21:27
Ответ дляМалая еще та
Але каменів нема. Не видаляють же без каменів ?
НаливайКа• 28 мая в 21:29
Ответ дляПроста_людина
А болить тоді чого? Ви діагноз маєте чи самі вирішли тутешніми лайфхаками лікуватися?
Малая еще та• 28 мая в 21:30
Ответ дляПроста_людина
Залежить від функціонування. Ступеню запалення і тд.
А який діагноз ставлять? Чого він болить?
Для відтоку щось приймаєте?
автор Проста_людина • 28 мая в 21:30
Ответ дляНаливайКа
Застій жовчі, кожні пів роки його перевіряю. Лікуюсь але сьогодні каву випила і мабуть на неї реакція
Фізик-ядерщик заочно• 28 мая в 21:31
Мне помогала Поляна Квасова
автор Проста_людина • 28 мая в 21:31
Ответ дляМалая еще та
Для відтоку щось приймаєте?
Застій жовчі, так приймаю, але курсами… вже думаю може на постоянці треба щоб не було загострень..
Малая еще та• 28 мая в 21:31
Ответ дляПроста_людина
Спробуйте лецитин тривало. З айхерб. В капсулах
НаливайКа• 28 мая в 21:34
Ответ дляПроста_людина
Застій - це не діагноз.
Сам по собі застій жовчи біль не спричиняє. Скоріш всього у вас запалення протоків, це дійсно спричиняє біль.
Треба встановити діагноз та лікуватися.
Те, що у вас нема каменів за стількі років - скоріш за все виняток.
автор Проста_людина • 28 мая в 21:37
Ответ дляНаливайКа
Застій - це не діагноз.
Треба встановити діагноз та лікуватися.
Завжди на звʼязку із гастроентерологом але раз у 2-3 місяці все одно заболить (, ще помітила в певному положені тіла не так сильно болить… але поки знайдеш це положення
НаливайКа• 28 мая в 21:44
Ответ дляПроста_людина
Дивна фраза - на зв´язку із гастроентерологом, вибачте!
У вас є встановленний діагноз?
Від чого ви лікуєтесь?
Вам ліки хто призначив?
Якщо ви думаєте замість лікаря чи курсами приймати чи постійно - це ж самолікування в чистому вигляді.
автор Проста_людина • 28 мая в 21:48
Ответ дляНаливайКа
У вас є встановленний діагноз?
Від чого ви лікуєтесь?
Вам ліки хто призначив?
Звісно є! Дискінезія за гіпотонічним типом, курсами приймаю жовчогінні, також препарати які покращують моторику шкт, та спазмолітики також є в лікуванні, але ж кажу коли курс закінчується буває щось не то зʼїм , або випʼю і починає боліти (і не потрібно писати що тоді нічого не їж, це і так зрозуміло 🤦‍♀️), задала конкретне питання)
Сметчица• 28 мая в 21:50
Ответ дляПроста_людина
В Трускавец на воды съездить, будет вам счастье. По теме- при болях Спазмалгон, горячее питье
Сметчица• 28 мая в 21:51
Ответ дляНаливайКа
У вас є встановленний діагноз?
Від чого ви лікуєтесь?
Вам ліки хто призначив?
Чего пристали ? Холецистит у нее
svetolino• 28 мая в 21:54
Ответ дляПроста_людина
Диета!!! беречь и любить себя!!!
А шо сталося?• 28 мая в 22:08
Ответ дляПроста_людина
Автор, Поляна Квасова или Лужанская 7, берете слегка подогреваете чтоб тепленькая была и маленькими глотками пьете стакан, ну или половину, а потом через пару минут еще. И так попиваете потом водичку. я еще и подушкуу маленькую прикладывю, типо чтоб тепло было
И у меня начинает проходить боль
Душа компанії• 28 мая в 22:57
Нольпаза
Правильно питаться
Как нефиг делать• 28 мая в 23:00
Ответ дляА шо сталося?
И у меня начинает проходить боль
Дякую), може і я спробую.
В мене як у автора, все норм, а болі є. Теж ставлять дискінезію і гіпотонічний жовчний. Дієти вже в печінках(
Масяня Я• 29 мая в 00:52
Бессмертник
Леди Г• 29 мая в 01:26
Мне помогало сидеть на ровном полу спиной к стене, только такая поза. Конечно, в дополнение к обезболивающим.
автор Проста_людина • 29 мая в 07:50
Ответ дляЛеди Г
А какие обезболивающие вам помогали ?
Чучело-Мяучело• 29 мая в 12:42
Ответ дляПроста_людина
2 таблетки ношпи чи дротавенуі і 1 таблетка алохолу. Ношпа / дртаверін знімає спазм з сфінкера одді і жовч продуктована алохолом витікає з жовчного міхура .
Чучело-Мяучело• 29 мая в 12:47
Ответ дляПроста_людина
Я для себе уяснила, що у мене біль іде від застою жовчі, викликану спазмом сфінкеру одді. Хотіли вже операцію робити, аде лікар УЗД порадив мені спочатку пропити курсом дротаверін 40 мг + алохол. 3 рази в день, потім знявши спазм по 2 рази в день і потім по 1 разу в день. Як довго пити? Я пила 3 дні по 3, потом 2 тижні по 2, потом 2 тижні по 1. А Ви керуєтеся своїм самопочуттям. Зараз я знову почала пити по 2 рази, бо щось почало турбувати.
Леди Г• 29 мая в 13:48
Ответ дляПроста_людина
А какие обезболивающие вам помогали ?
я тогда пила все подряд, потому что условный нурофен не помогал уже, а какие другие - не помню. Возможно, кетанов.