Сусідка зверху• 29 мая в 00:25

хто народжував у Полтаві,в Бережної Варвари?

Доброї ночі)Скажіть будь ласка,зто народжував у Полтаві в Перинатальному центрі у Бережної Варвари Анатоліївни?Скільки ви платили за пологи.Ми з нею домовились,що вона приїде якщо що не в свою зміну,але сумму ніхто не назвав
Я так розумію тут на свій розсуд?
КаваЗМолоком• 29 мая в 00:29
А у вас язык не повернулся спросить, сколько стоит?
Налогообложу• 29 мая в 00:32
Доброї ночі, я народжувала у неї 8 місяців тому, сумму вона не називала. Я вже після пологів дала на свій розсуд скільки вважала за потрібне. Вона не казала, що мало чи щось таке.
автор Сусідка зверху • 29 мая в 00:33
Ответ дляНалогообложу
залишились задоволені пологами?
Налогообложу• 29 мая в 00:37
Ответ дляСусідка зверху
залишились задоволені пологами?
До Бережної претензій немає, як на мене, то вона дуже приємна лікарка
автор Сусідка зверху • 29 мая в 00:57
Ответ дляНалогообложу
підскажіть ще будь ласка,вона була на зміні?Чи приїхала у свій не робочий час?
Сама купляю квіти• 29 мая в 04:19
500долярив давала
Налогообложу• 29 мая в 07:51
Ответ дляСусідка зверху
Я біля 5 ранку дзвонила їй, ні, була не на зміні, приїхала спеціально до мене