Чорнобаївка• Изменено 29 мая 2025
З чого готувати...
...щоб трохи зекономити на харчуванні? На сім´ю з трьох дорослих дохід 20 тис/міс
Дуже багато витрачаю на продукти((
Залатавая• 29 мая 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Погано спали, що такі злі?
Задолбало нытье про еду.
И я задала простой вопрос - можете ли вы сами сообразить какая еда дороже, а какая дешевле?
Чорнобаївка
• 29 мая 2025
Ответ дляСтриптизерка
Тримайтеся, пенсіонери хоч менше їдять в порівнянні наприклад з дітьми-підлітками. Й не такі вибагливі. Варіть молочні каші, робіть печінкові паштети, овочеві рагу, курятину недорогу, можна ті ж окорочка відварити, перекрутити, туди смаженої цибульки і моркви і додавати до каші й макарон, яйця, недорогу рибу(хек, мінтай, тушити з морквою і томатом).
Я й сама небагато їм. А хек - це дорога риба, до ркчі)))
Теща дочки• 29 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Я никогда так долго не спала
А вот муж сова ,он может запросто до 12 спать
Мой так спал лет до 45, в 50 уже в 8 выползает, а я с 5 не сплю
Шкідлива молекула• 29 мая 2025
Ответ дляПодтяжка
І в мене сова. До 3 ночі працює потім в 12 розбудити не можу)
Аналогичная ситуация
Чорнобаївка
• 29 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
И сколько платят? Я не из праздного любопытства, я работу ищу
10-12
спальное место• 29 мая 2025
Ответ дляПодтяжка
Безсердечна ви
Женщина, не надо тут наговаривать! Я очень и очень сердечная. Еды с вечера было насыпано достаточно. Эта лошадь скакала полночи и попереварачивала все свои мисочки. А с пола их величество не ест.
Чорнобаївка
• 29 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
Задолбало нытье про еду.
Якщо вас задовбали такі теми, то ніхто не тримає, пройдіть повз, будь ласка
Теща дочки• 29 мая 2025
Ответ дляспальное место
А у меня их двое
Подтяжка• 29 мая 2025
Ответ дляспальное место
До речі, щоб не перевертав, я купила мисочки які вставляються в резиновий коврик
спальное место• 29 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
А у меня их двое
Им будет значительно проще сообща выселить вас нафиг из их квартиры.
спальное место• 29 мая 2025
Ответ дляПодтяжка
Спасибо за идею. Надо и себе глянуть шо это
Подтяжка• 29 мая 2025
Ответ дляЧорнобаївка
10-12
Автор тут вам правильно радили, готувати як в 90-х.
Вареники можна з різними начинками.
Печінка недорога.
Бублики з мясом ще згадала.
Вареники можна з різними начинками.
Печінка недорога.
Бублики з мясом ще згадала.
Шкідлива молекула• 29 мая 2025
Ответ дляспальное место
А мои коти по утрам едят перемороженное куриное филе ,сухой корм их не устроит . И если кот спит дольше ( с возрастом стал спать дольше ),то кошка начинает меня будить еще до 5 утра . Лапой мне по лицу -бац ! Потом еще лапой ,от которой кстати я чувствую запах наполнителя туалета ,в рот мне пытается залезть
А еще я сплю в берушах . И вот кошка тырит у меня их,просто вытаскивает из уха и бежит с той берушей в зубах ,будто мышь словила
спальное место• 29 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Пойду поцелую свою
Подтяжка• 29 мая 2025
Ответ дляспальное место
Отаке
Стриптизерка• 29 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
Задолбало нытье про еду.
Коли дорого стає все, то важко придумать, що купувати, щоб і не голодні, і смачно, і вписувалося у бюджет. Дешевих продуктів просто нема вже майже ніяких, але ж хочеться різноманітності у харчуванні. От наприклад фрукти. До 70 грн за кг вже нема нічого зовсім. А зарплатня та сама, як і була чотири роки тому, коли яблука були 10-15 грн за кіло. Нема вже нічого, що б відповідало доходу.
Подтяжка• 29 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Ну й нерви у вас
Теща дочки• 29 мая 2025
Ответ дляспальное место
Они не дружат, старшая британка
Стриптизерка• 29 мая 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Ви в якому місті? В Сільпо, Фоззі і інших супермаркетах хек мінтай по акціям 130-140 грн. Це недорого, відходів там мінімум.
Куратор дебошей• 29 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Как хорошо, что у меня собака
Теща дочки• 29 мая 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Как хорошо, что у меня собака
С ней гулять надо. Или ваша на пеленку ходит?
Шкідлива молекула• 29 мая 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Как хорошо, что у меня собака
И собака хорошо ,и коты хорошо
Куратор дебошей• 29 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
Муж гуляет. От пелёнки отказалась еще когда щенком была, как только на улице начали гулять.
спальное место• 29 мая 2025
Ответ дляСтриптизерка
Меня очень выручает Новус. У них постоянно бывают аттракционы щедрости, когда на овощи и фрукты ставят жёлтый ценник и там не меньше 50% скидка получается. На днях взяла отличные яблоки большие по 40, банан тоже 40, капуста 29, огурцы и помидоры по 40. Нагребла на две недели вперёд.
Теща дочки• 29 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
И собака хорошо ,и коты хорошо
У меня была собака, потом большой перерыв, потом кошка+собака, потом без перерыва 2 кошки. Хотела собаку, но из-за войны взяла вторую кошку.
Аристократка-тунеядка• 29 мая 2025
Що купите дешево і по акції,дуже плануючи,то і будете готувати.Каші,супи,дешева риба і мʼясні страви-котлети,тефтелі з обрізаного мʼяса(гуляш може дешевше),курячі гомілки.Запасатися овочами в сезон
Куратор дебошей• 29 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
И собака хорошо ,и коты хорошо
Та ну чтобы у меня беруши забирали и совали лапу после лотка в рот. Или метили по углам и орали и это не полный список..