Чорнобаївка• Изменено 29 мая 2025
З чого готувати...
...щоб трохи зекономити на харчуванні? На сім´ю з трьох дорослих дохід 20 тис/міс
Дуже багато витрачаю на продукти((
Коко На Страже• 29 мая 2025
Честно, тут даже при огромном желании с нынешними ценами особо не сэкономишь(
Теща дочки• 29 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
А меня вот бесит в каждой теме читать про котов и собак. Кругом их втиснут, сил нет
Могу еще фотки добавить!
Редисочка• 29 мая 2025
Борщове рагу за 65 грн це мій топ з топів. Можемо дозволити дорожче, але на борщ, суп з сочевиці, гороху беру його. Нам воно в 100 раз смачніше за ребра
Мизимец• 29 мая 2025
Не знаю , у меня нет такого таланта , делать пулю из говна.
Если нет нормальных продуктов, я ничего не приготовлю.
УраганнаЯ• 29 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
Я надеялась, что большинство женщин спит до 10-ти, эх......
Рассчитывайте на меня!
До 10 не обещаю, конечно, могу только 11 прогарантировать.
Коварная Зая• 29 мая 2025
Ответ дляРеанимация
Какое-то время назад жила одна и решила провести эксперимент: тратить на еду по-миниму. Эксперимент длился 3 месяца. Не воспринемайте весь дальнейший текст слишком серьезно, считайте что у меня проблемы с головой
1. Основная еда - каши, лущеный горох (выше об этом правильно писали), макароны
2. Никакой рыбы, это слишком дорого
3. Из мяса сначала пробовала курицу, в итоге отказалась что ее нужно слишком много, в курице слишком мало калорий
4. Мясо - это свинина и говядина. Запечь, в блендер, сформировать небольшие медальйоны, заморозить, добавлять в п.1. Или котлеты
5. Супы без мяса. Суп - это не еда, а просто способ запихнуть в себя побольше хлеба
6. Естественно никакой колбасы. Субпродукты - смотрите сами, как по мне, по деньгам лучше взять мясо
7. Овощи - смотрите сами. Картошка по 40 и свинина по 200 - по калориям лучше взять свинину
8. Фрукты - это деликатес, только в сочетании с чем-то. Например завернуть налисники
9. Любая молочка - это слишком дорого
10. Любая зелень, огурцы, помидоры - это слишком дорого
11. Выпечка, вареники - на первый взгляд выгодно, но это все тут же оседает на животе. Лучше не частить с блюдами где есть мука
12. Ну и обязательно витамины
После окончания эксперимента первое что сделала - салат с помидорами. Какой же он вкусный, это просто божественно
2. Никакой рыбы, это слишком дорого
9. Любая молочка - это слишком дорого
12. Ну и обязательно витамины
Я стараюсь тратить на одну себя в день в среднем 150-200 грн. Получается питаться с мясом, сыром, фруктами и овощами, деликатесы как лосось только в порядке исключения, а так хватает, даже лишний вес есть
Теща дочки• 29 мая 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Рассчитывайте на меня!
Наконец-то пришла женщина с большой буквы Ж
Стопясят раз обсуждала• 29 мая 2025
Что экономнее, котлеты, чуть больше хлеба, картошку потереть, тефтели, побольше риса или гречки. Вареники с картошкой, капустой, постные пирожки печеные или жареные, с той же капустой и картошкой. Подливку к макаронам, кашам, картошке, немного мяса, побольше овощей.
Тектологиня 80lv• 29 мая 2025
ви якась дивна.
вже набридили ці теми.
Перестаньте купувати харчове сміття і зекономите 10 тисяч це мінімум - майонези, ковбаси, сосиски, сири, печивка, морозивка, чіпсики, пивко, кола , соки, води ...
вже набридили ці теми.
всегдаДаДа• 29 мая 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
ви якась дивна.
вже набридили ці теми.
Ви ніколи не задумувалися, що багато людей і не купували харчове сміття, на звичайні продукти не вистачає. У мене дитина раніше могла з´їсти багато яблук, а тепер одне в день видаю.
Тектологиня 80lv• 29 мая 2025
Ответ длявсегдаДаДа
не задумувалась. а знаєте чому? бо бачу мамок в маркеті, які купують цукерки, чупіки, пивко чи чкусь слабоалкоголку, сочок - бо дитина просить, бо сама так звикла треба щось випити і в прикуску зжерти.
категорично ніколи так не роблю
всегдаДаДа• 29 мая 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
категорично ніколи так не роблю
А тих, хто стоїть з хлібиною і пачкою чаю Ви не бачите, бо не хочете бачити.
Тектологиня 80lv• 29 мая 2025
Ответ длявсегдаДаДа
покажіть мені ? живу в Києві, в маркеті майже кожного дня. таких не бачу. навіть бабка старенька і та бере печеньку/сирочок/цукерку.
теж стосується молоді з візочками - самі вдягнені яко попало, зато викладають алкоголь, цигарки. те що собі не можуть дозволити .ще й лаються якою карткою платити і скільки пива брати. жахливо
Бадабум• 29 мая 2025
Ответ дляСтриптизерка
Доведеться згадувати рецепти 90-х і потроху на них переходити. Бо ріст цін не припиняється. Макарони по-флотські, котлети, де 50 відсотків це хліб і цибуля, пиріжки з лівером, млинці на воді, відбивні з вимені, шпроти з кільки, печиво на розсолі, ананаси з кабачків і т.д, і т.п. Тим хто був дорослим у 90-ті, трошки легше, в нас цих рецептів мільйон. І як же гірко, що ми знову скачуємось у ту прірву, але вже без надії на краще.
причому попереджували, говорили що згадаємо 90... РЖАЛИ прямо в лице.
а тепер да...
всегдаДаДа• 29 мая 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
А Ви поїдете до Харкова? Покажу.
Тектологиня 80lv• 29 мая 2025
Ответ длявсегдаДаДа
А Ви поїдете до Харкова? Покажу.
я жила багато де. Київ, область, одеса, Львів, чернігів.
але мабуть 1-2 рази бачила реально таких.
це все відмазки і відговірки. люди купують непотрібне. це факт
всегдаДаДа• 29 мая 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
А що по Вашому купують всі ті люди, які на мінімалці, або навіть хай 15 тисяч зарплатня? Особливо якщо ще треба оренду сплатити якось.
всегдаДаДа• 29 мая 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Згадуйте 90ті та рецепти з тих часів(( ціни будуть тільки вверх
У мене мама справді купувала свинячу голову, але зараз голови вже не такі, в 90ті не обрізали щоковину під нуль і язик, зараз усе вирізано. Печінка правда ще нічого так, можна і посмажити, і оладки.
Послушная• 29 мая 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
ви якась дивна.
вже набридили ці теми.
есть перловку три раза в день с куриными сердечками или что
нормально кроме основной еды хотеть печенья с чаем, шоколад или мороженное, и даже о боги чипсы сьесть иногда
Бадабум• 29 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Мы в войну взяли кошечку ,спасли ее
Теперь веселее и нам ,и коту
Село- на трасі..,знали б ви, скільки отаких домашніх улюбленців регулярно викидається з машин люблячими хазяйвами.. причому домашніх,приучених до корму. і тут -хлобись - і голодний кошак учится ганяться за мишами по кущах.. А ,якщо повезе, і їх ’всиновлять’--(в селі котів майже завжди годують харчовими відходами. корми не покупають, дорого..тут аби на своїх дітей вистачило..)).- то їсть товчену картошку з розмоченим хлібом.
а тим,кому не повезе- так і тиняються селом..,до першої свори собак,також привезених і викинутих. і також голодних.
Ло Шарик• 29 мая 2025
Ответ дляспальное место
Лично у меня уважительная причина- кормила кота, который был практически присмерти от голода, наверное минут 15 были пустые миски, мы чуть его не потеряли
Хорошо, что вы вовремя подоспели, а фото страдальца есть))?
Реанимация• 29 мая 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Та не треба далеко ходити. Просто на цьому форумі https://sovet.kidstaff.com.ua/otvety/domashnyaya-b...
Як прожити на 5000 на місяць
Як прожити на 100 грн. на день
Вам все правильно пишуть. Я з Києва, бачу що купують. Так, дійсно є люди яки набирають цигарки та пиво, але є і люди яки купляють хліб, пачку перловки та пару цибулин
Як прожити на 5000 на місяць
Як прожити на 100 грн. на день
Теща дочки• 29 мая 2025
Бадабум• 29 мая 2025
Ответ дляКоварная Зая
вспомнила студенческие 90-е - селедка, капуста, сало, яйца, жареный лук, бризоли из зеленого лука...
хотя скоро уже и эти продукты станут роскошью
о.такого не пам’ятаю..-бризоли из зеленого лука .. Це взагалі без м’яса?
Тектологиня 80lv• 29 мая 2025
Ответ длявсегдаДаДа
теж купують отаке, влазячи в кредити і тд. таких бачу, таких знаю.
всегдаДаДа• 29 мая 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Я таких не бачу. Кредити з чого віддавати?
Тектологиня 80lv• 29 мая 2025
Ответ длявсегдаДаДа
мене це не дуже хвилює, беруть в баткьів, дідів, бабусів, займають, не віддають....якийсь колообіг гівняного життя.
я інакше відношусь до грошей.
мені вистачає ЗП я+дитина
також відкладаю.
я інакше відношусь до грошей.
мені вистачає ЗП я+дитина
також відкладаю.