Злюка-закусюка• 29 мая 2025
Купила смалець 5гр за кг і свинячу голову за 100гр(5кг)ДЕШЕВО!
На тиждень напекла печива,супи,борщі,подливка,язик заливний.Сім´я сита і за копійки.Ще і собакам каші варила на кістках.
Н@Диете• 29 мая 2025
Ответ дляМerida
Нормально вытопокнный и очищенный - нейтральный если ваша семья топила абы шо, и абы как, не говорит о том, что весь смалец воняет. Он нейтральный.
Ой, ну давайте не будемо. Я б в ці анекдоти повірила, аби не знала, що таке смалець. Подобається - їжте, я ж не заважаю.
Н@Диете• 29 мая 2025
Ответ дляЧу Ча
Картопля смажена на оливковій?
А на смальці смачнюща. Чи Ви смажену картопельку не поважаете?
Поважаю. І на оливковій теж дуже смачно. А смалець при таких температурах критику не витримує, вибачте. Чисто з досвіду.
Попразендовна• 29 мая 2025
Ответ дляН@Диете
А для чого при смаженні висока температура, достатньо 130 градусів. Прекрасно смажиться картопля на витопленому свіжому смальці.
ХвилювАллочка• 29 мая 2025
Ответ дляМerida
Глупые люди....
Хоть бы поинтересовались что такое смалец.
Всеруся, але не покорюся. Это ж какими необразованными нужно быть, чтоб зафукать смалец, чтоб поедать маргарин и пальмовое масло
А ще рафіновану олію. Гроші у них є на це ге.
Н@Диете• 29 мая 2025
Ответ дляПопразендовна
Я ж не заперечую, що прекрасно смажиться. Але на рафінованій оливковій олії смажиться ще краще. Висока температура для швидкого формування скоринки. А олія, на відміну від смальцю, дозволяє використати і розкрити смак приправ і спецій. Смалець же дозволяє...пожарити картоплю. Надавши їй при цьому свій ’неперевершений’ смак та аромат. Ні, ну я ж не заперечую, може кому смакує, то най вживають. Але рекламувати це на широкий загал навряд чи варто. Більшості людей, які можуть порівняти, не сподобається. І от це якраз норма.
Лорка-хлорка• 29 мая 2025
Ответ дляМerida
Потому что ваша мама ленилась, и не топила нормально. Раз он вам воняет и даёт вкус. Ни запаха ни вкуса у него нет. Если вытоплен правильно.
А ще не знати, чим вона свиней годувала
Попразендовна• 30 мая 2025
Ответ дляН@Диете
Як Ви помиляєтесь. Але в кожного в нас свої погляди і власне життя
Попразендовна• 30 мая 2025
Ответ дляМerida
Я топлю через воду. Колись підгледіла в китайсьців на ютьюбі