Бабка_в_кедах• 29 мая 2025
Є тут хто за три роки війни перейшли на українську мову?
показать весь текст
2
9
13
40
69
Розбещена цяточка• 29 мая 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
пока вы спорите про мову, то я узнала про гибель соседа киевлянина, русского, говорящего по-русски, воевавшего за Украину. Прозрейте уже.
в 2014 году в окопах друг против друга сидели обладатели украинских паспортов. никого это особо не чесало. прозреете уже?
2
3
1
Морская свинка• 29 мая 2025
Ответ дляРокерША
А як він став «языком вашей семьи» вас не цікавить? Чи ви з понаєхов?
Прочтите мой пост 83
Ласую колобками• 29 мая 2025
Ответ дляРокерША
Ой, бідося, навʼязують?
Противно от этого помешательства
1
5
1
РокерША• 29 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
а зачем? если мое волеизъявление отличается от вашего?
Ну як би є причини, не помітили?
1
1
2
Танго утрьох• 29 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
Люблю этот момент , правда нашей жизни. Сняли вроде В 17г. , и как-то странно все это дословно воплотилось в 22-24 .
А бараны хавают и просят добавки
4
1
Шопингмонстр• 29 мая 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
І я з цієї когорти.
Перейшла у 22му але це перейшла, а знаю українську зі школи
Перейшла у 22му але це перейшла, а знаю українську зі школи
Я стала спілкуватись українською в 2022, спочатку було досить важко, довго підбирала слова щоб сформулювати думку, з часом став більший мовний запас і стало легше. Але якось я до 22 не розмовляла зовсім, навіть в школі майже не вчила (раз на тиждень була).
7
Ласую колобками• 29 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
Люблю этот момент , правда нашей жизни. Сняли вроде В 17г. , и как-то странно все это дословно воплотилось в 22-24 .
Вот вот
1
1
Заикальница• 29 мая 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Я перейшла. Звісно, буває іноді говорю на мові окупанта, але дуже рідко.
Блин, русский язык международный, почему он должен принадлежать только оккупанту?
1
6
5
автор
Бабка_в_кедах
• 29 мая 2025
Ответ дляМerida
Вне дома говорю исключительно на украинском языке
Схоже шо в Україні у багатьох так, публічно українська, а дома чисто російська, у нас в сім´ї до війни завжди російська була дома і всюди, а секс усе життя чомусь тільки російською у мене виходить і треба теж це міняти якось
Elena_Kiev_Solomenskiy• 29 мая 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Вы реально думаете, что раше не вме равно на каком языке там говорят? Им нужен богатый ископаемыми кусок земли, и они его пытаются забрать. А все эти языки и прочая лабуда для поднятия духа патриотизма, чтоб это не выглядело так позорно, и чтоб русским не так обидно за чужие шахты умирать было. Придумали мясу идею освобождения.
она реально так думает. программа по истории ею не была изучена, когда изучали причины войны. логика ей вообще неведома.
6
2
Ласую колобками• 29 мая 2025
Ответ дляТанго утрьох
А бараны хавают и просят добавки
Моя кума переписала в Инсте посты все с 2012 года🤦♀️ они были на русском языке изначально. Прям не поленилась, сидела правила.
2
2
4
Танго утрьох• 29 мая 2025
Ответ дляКучерявочка
А що,мало стати гірше жити?) Хлопчик,розмовляє 2ма мовами, скоро буде третя,таке життя. Але не російською)
Чудово! В Україні сподіваюсь мешкаєте і нікуди виїжджати не плануєте? Бо саме тут потрібен ,,ресурс,,
1
4
5
Смурфик• 29 мая 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
як це вкладається у вашій голові?
я про те що країна Україна, національність українка, мова цієї нації українська, чому ж тоді балакати рос?
я про те що країна Україна, національність українка, мова цієї нації українська, чому ж тоді балакати рос?
Та матрьохи то, прийшли срач розвести
4
2
Виниловая пластинка• 29 мая 2025
Я начала преподавать на украинском, раньше на русском, на улице на украинском разговариваю.
Заикальница• 29 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Нет. Из моих знакомых никто на неё не перешёл, а кто на защите в Европе, те на русском говорят и переходят на него, так как украинский тут не нужен
Аналогично. Да и заграницей все украинцы на русском общаются.
1
3
РокерША• 29 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Напомню, что в Украине живут венгры, так вот они вообще украинский не учат. Но почему-то к ним претензий ноль. Так как Орбана боятся.
А росіянам за національністю ніхто і не забороняє спілкуватись російською або шурувати на рашку залежно від їх поглядів
1
3
Танго утрьох• 29 мая 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Захисники можуть говорити хоч китайською, хоч ельфійською. Але ми тут, а не там. І наша задача зробити в тому числі, щоб Україна була Україною не тільки за назвою. А щоб мала свою мову, культуру. А у нас тут через одного ущємльониє абіженкі
Пробачте, в вас так багато патріотизму і завзятості. Чи не думали ви заключити контракт із ЗСУ?
3
2
1
SometimesDiena• 29 мая 2025
Мы русский язык впитали с молоком матери. А теперь миллионам людей приказано от него отказаться. Поэтому у людей это и вызывает неприятие и отторжение, так как подобное противоречит здравому смыслу. До 2014-го прекрасно сосуществовали русско и украиноязычные, а сочный раскол внесли начиная с Майдана.
12
5
Мрії у вирії• 29 мая 2025
Моя сім´я вся перейшла. При тому, що чоловік-хароший русскій, простигосподи. В чатах будинку, соцмережах бачу тільки укр.мову, але не знаю, як ті люди спілкуються в сім´ї. Загалом, Порадниця-найбільш русифікований ресурс з мого оточення
9
Огірок та Помідорчик• 29 мая 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Велике Вам дякую за це ❤️ Дуже хочеться, щоб наші наступні покоління все ж таки рідною мовою вважали саме українську, і не було ось цього державна і моя рідна типу два різних поняття. Моя дитина соромиться розмовляти українською саме через те, що однолітки, однокласники усі російською розмовляють, слухають рос музику, рос блогерів і як вона мені сказала лошать усе, що пов´язано з укр, і типу вважають, що усе патріотичне немодно....
Моя донька-підліток коли до нової школи перейшла і друзів завела, вони теж тільки російською спілкувалися. Але вона принципова, спілкується тільки українською. І через якийсь час звернула увагу, що дівчата в компанії з нею вже спілкуються хто українською, хто суржиком. Без будь-яких проблем і конфліктів. Аж приємно.
2
7
1
Заикальница• 29 мая 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
До чого тут це? Ви в раші на українській спробуйте поговорити
Говорят, недалеко от кремля есть отличный, калоритный украинский ресторан.
1
1
SometimesDiena• 29 мая 2025
Молодцы русскоязычные девочки в этой теме! Очень вежливые, воспитанные и ноль претензий к агрессирующим украиноязычных
7
12
1
РокерША• 29 мая 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Вы реально думаете, что раше не вме равно на каком языке там говорят? Им нужен богатый ископаемыми кусок земли, и они его пытаются забрать. А все эти языки и прочая лабуда для поднятия духа патриотизма, чтоб это не выглядело так позорно, и чтоб русским не так обидно за чужие шахты умирать было. Придумали мясу идею освобождения.
Так позбавте їх цього аргументу, ви що, не бачите, що американські переговірники за ними це повторюють і доносять до Трампа, в якого схоже деменція, але від нього забагато залежить в нашому житті?
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу