ротцвеники• 30 мая 2025

Не подобаються ці звітні концерти для батьків, за які треба ще кошти платити

Треба платити за учасника 500 грн
Та за глядача 400 грн
Тобто я плачу за гурток кожен місяць
А потім ще маю платити за звітний концерт щоб на нього подивитись..
і дочекатись його треба до 7 червня .. це частину червня сиди і чекай того концерту…
Нафаня Маня• 30 мая 2025
Ответ дляМамин тріль
Абсолютно так.
Є діти, які не плачуть, що не отримали призерство, а сміються перевдягаються, обнімаються з іншими учасниками, радіють новим знайомствам. А є, на жаль, і такі, що волають, ридають, закатують істерики від 2 чи 3 місця.
Люблю перших, і респект батькам за мотивацію, підримку дитини і вклад у неї зернинки успіху
Моя дитина довго плакала. Але наступного разу це давало мотивації більше та наполегливо працювати.
А як ще вчитися життю, як не на таких банальних прикладах? Чи ви хочете як у скандинавських країнах: коли дітей оберігають від будь якого стресу, а потім вони кінчають з життям, бо неспроможні та не знають як подолати стрес?
П.с. моя дитина довго плакала...... І через роки, таке перше місце було наше.
А батьки для того і існують, щоб показати, як це пережити: підтримати, заохотити, заспокоїти, навчити, знайти позитив навіть у поразці, вчити бути оптимістом - і так можно до безкінечності, на самих банальних примітивних танцях готувати дитину до життя......
Масяня Я• 30 мая 2025
Пф, моя подруга водит дочку на бальные танцы. Регулярно у них турниры, где вход кажется от 1.5 тысячи стоит, плюс макияж, причёска, и вставать в 4.30 утра. Мне это непонятно, зачем эти растраты и мучения. Девочка звезд с не хватает.
Запароленое одеяло• 30 мая 2025
Ответ дляДоктор Хаос
А чого всі накинулися на авторку? Ну реально немає нормальних танців ( зокрема), де б навчали, не таскали по усім конкурсам ( часто кишеньковим, влаштованим виключно, щоб заробити), де б не шилися костюми на кожен танець. Ну реально, в усіх тренерів амбіції олімпійські і корони королеви Англії. Я розумію, що вони так заробляють, але це все вже занадто
Я знаю класні танці, де можна не брати участь у конкурсах, бо для цього там окремі групи.
Але це Київ, Борщагівка, якщо вам підходить
автор ротцвеники • 30 мая 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Який результат??? Ну не смішіть мене. Організатори діляться з керівниками колективів, швеї, керівник не зацікавлений в результаті, керівник зацікавлений у кількості конкурсів. Я мала досить великий досвід у цій сфері, справжніх професіоналів обмаль, зате купа ’два притопи’ , на яких просто заробляють, а батьки й радіють
Оо оце прям влучно
Оці 2 приторп- це про нас!!!
Немає смислу на текк ходити
Танці не вдохновляють, костюми дурнуваті.. в таких не хчоеться танцювати
Зато гроші скрізь давай
Луковая• 30 мая 2025
Ответ дляМасяня Я
Бальные - мой страшный сон. Жюри не понятное, оценивание тоже каждый раз разное, деньги для меня были существенные, голову потом распутать - тот еще квест, там же полбанки геля и почти флакон лака. Но тренеры прям чуть ли не на ковер зовут, почему это мы не ходим на эти конкурсы.
И день угробить, на одну прическу час только, чтоб соорудить. Потом там просидеть много часов. Потому что сначала тренировка, потом собственно выступление, где часами ждешь своей очереди и ребенок танцует минут 5. И потом еще полдня ждешь, пока озвучат результаты и отдадут грамоту за 3грн из ближайших канцтоваров и медальку пластиковую еще за 3грн.
Луковая• 30 мая 2025
У меня дочь пока училась в музыкалке, там были отчетные концерты. Арендовался зал, детям на этот день давала музыкалка бумажку доя школы, что их не будет по уважительной причине. Ехали сутра, возвращались, дай Бог, часам к 7 вечера. Обычно это был март-апрель. Битком набитые трамваи, дождь, уставшие вымотанные дети.
Что мне еще нравилось - там сначала был прогон всего концерта. Типа полная репетиция. А потом собственно концерт. Если родителю пойти особо некуда - он сидит в зале и одно и то же слушает дважды.
Но это было бесплатно, хоть одна радость
постою_послушаю• 30 мая 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
А ми в Україні. Це коштує шалених бабок, добре, якщо це конкурс, але якщо просто звіт і вивалюй купу грошей теж якось не якось.
Я тоже про Украину пишу. Моя дочь ходила в обычный ДК в райцентре на обычные эстрадные танцы, и все тренировки там обычно построены на том, что дети разучилась танец, а потом с ним выступают на отчётных концертах или на мероприятиях типа День Города и т.д.
И если ребёнок не планирует выступать, то как тренеру вставлять его в танец? Как проводить с ним тренировки?
постою_послушаю• 30 мая 2025
Ответ дляротцвеники
Ну і я про те
В мене є ті кошти. Але надаємо перевагу іншим речам
Вони той танець мусолять вже пів року, в танц стцдії вже бачила його
Нічого такого
А знову йти платити на звітний концерт щоб знову цей танець побачити
Если у вас есть финансовая возможность, то почему не отдадите ребёнка на акробатику или гимнастику?
постою_послушаю• 30 мая 2025
Ответ дляротцвеники
Бо іншого поруч немає( А це як ніяк якісь заняття спортом
А куда же ходит её подружка на гимнастику?