75В• 30 мая в 21:48
Как вы относитесь к подаркам для ребенка на вырост или на будущее?
Анти-анонім• 30 мая в 21:49
Отлично. И рада вещам, которые подруги отдают со своих старших. Время такое 🫣
Анонимус Я• 30 мая в 21:52
Ответ дляАнти-анонім
Я теж) економлю гроші.
За ким я буду?• 30 мая в 21:53
Ну, коли моїй дитині на рік подарували ювелірну прикрасу з діамантами і сапфірами, дуже позитивно віднеслась))
Наполеон Бонапарт• 30 мая в 21:54
Даже не знаю, как бы отреагировала. Мне никогда ничего не дарили для ребенка.
Вподобайден• 30 мая в 21:54
Ничего не пригодилось из запасов которые я делала. То за ыла про новые платья, то не в сезон то не подходит. Не советую. Единственное с зимним беру на год вперёд в сейл и отлично потом.
Мамина корзиночка• 30 мая в 21:55
Краще, ніж до подарунків на прямо зараз носити. Тому що на прямо зараз у мене все є
Проня_Прокоповна• 30 мая в 21:59
Если это просто отдали пакет вещей «на вырост» - то отлично (у меня правда первый раз такое случилось!!! За пять беременностей :)))
А если это ребенку на 2 годика принесли (условно) конструктор Знаток от 7 (или даже 9) лет - то не очень, зачем такое «на вырост».
На два года тоже есть конструкторы :)
Бабка-байкерша• 30 мая в 22:03
Добре ставлюся. А от коли спитали заміри і принесли на ліліпута то мені тут незрозуміло.
З бісиками• 30 мая в 22:04
Ответ дляЗа ким я буду?
я дарили крестнице на годик золотую подвеску)
Страхованная• 30 мая в 22:07
Ответ дляЗ бісиками
маладэс!
Точная копия плова• 30 мая в 22:09
Позитивно. Я негативно відношуся до подарунків ’на, тобі небоже, що мені не гоже’.
Без QR коду• 30 мая в 22:17
Крестная дарила серьги с расчетом, что будем прокалывать. Пригодились
За ким я буду?• 30 мая в 22:18
Ответ дляЗ бісиками
Це був подарунок від моїх бабусі і дідуся, відповідно, від її прабабусі і прадіда. Я спочатку не дуже подарунок зрозуміла. Адже, довгий час, він був недоречним, не за віком. Але, зараз, коли їй 21, а вони вже давно, як пішли в кращі світи - це така памʼять, знак. Це, як оберіг. Про фінансове питання, взагалі промовчу. Не думаю, що зараз ми змогли б подарувати їй щось подібне.
Санта Барбара• 30 мая в 22:47
Краще на виріст, чим мале 🤭 Або наприклад не по сезону. Дитинка народилась зимою, а ви даруєте речі 62 розміру літні. І тд.
ЖенаАйтишнеГа• 30 мая в 22:52
Ми своєму сину на рік шведську стінку подарували. Усі казали,що вона не потрібна, що рано. Хлопцю 18 скоро буде і вона в нас досі є. Правда використовує уже тільки турнік. Не ще речі на неї вішає.