Україна понад усе!• 30 мая в 22:58
Ви шукаєте в секонді бренди чи берете не перебираючи?
Незламна Україна• 30 мая в 23:01
я не в секонде ни в обычных магазинах не беру бренды, покупаю то что мне нравится и подходит. никогда не понимала поклонение тряпкам
120-120-120 (не худею)• 30 мая в 23:05
Ответ длявАлнуюся сильнА
Напуркуа бренди? Щоб що? Ви комусь лейбу показуєте?
Вообще то это качество
вАлнуюся сильнА• 30 мая в 23:08
Ответ для120-120-120 (не худею)
Вообще то это качество
Якість не по брендам шукають
120-120-120 (не худею)• 30 мая в 23:10
Ответ длявАлнуюся сильнА
Якість не по брендам шукають
Я на ощупь,а потом смотришь а оно что-то фирменное качественное оказывается
Купи слона• 30 мая в 23:41
Ну это скорее может сыграть в сторону покупки. Например хотела дочке белые джинсы, их там вечно висит пару десятков. Попали в руки фирмы gant её размера. Конечно я их предпочла другим вариантам
Лгин• 30 мая в 23:52
шукаю гарний склад.
і так виходить, як у коментатора вище.
коли гарний склад, візуально виглядає класно, навпомацки приємне, то 95% - що це якийсь бренд. але не Зара))
і так виходить, як у коментатора вище.
Ананомчикус• 30 мая в 23:58
Набила руку і дуже часто попадаються бренди, які мені і невідомі, а потім виявляється, що не імениті, але коштують дорого, бо якість.
Україна понад усе!
• 31 мая в 00:40
Ответ дляЛгин
шукаю гарний склад.
і так виходить, як у коментатора вище.
Так Зара це ж не є поганий бренд. Сьогодні бачила в секонді кардиган від Зари з 100% кашеміру. Навіть так) Не купила, бо мені не сподобався.
А від Зари в секонді купую дуже класні, стильні речі. Так, в них є синтетики багато, але і одяг з натуральних тканин є. Якраз в секонді треба і шукати.
Україна понад усе!
• 31 мая в 00:44
Ответ дляАнаномчикус
До речі, так. Багато брендів є, які дорогі, але мало хто їх знає в Україні, тому люди пропускають. Буває, що настільки дорогий бренд, що це рідкість купити річ від цього бренду, в секонд зазвичай не потрапляє.
Вся в кредитах• 31 мая в 00:55
Ответ длявАлнуюся сильнА
Якість не по брендам шукають
Там небольшая выборка
ПодругаМужа• 31 мая в 01:06
Люблю один бренд. Мне подходит по моделям и размерам часто. И стиль такой люблю
Покупаю и в секонде его, и на шафе.
И в магазине, когда там бываю.
Бренд говорить не буду. Его как раз мало кто знает
Покупаю и в секонде его, и на шафе.
И в магазине, когда там бываю.
Однозначная• 31 мая в 01:40
Ответ дляПодругаМужа
Покупаю и в секонде его, и на шафе.
И в магазине, когда там бываю.
Покупаю и в секонде его, и на шафе.
И в магазине, когда там бываю.
Мне Vero moda подходит хорошо, т.к. у них все на мой высокий рост и рукава длинные и сами изделия.
НеВРотик• 31 мая в 09:24
Покупаю,но не в секонде а в стоковом мультибрендовом магазине,но не принципиально какой. Секонд как-то не мое.