лаМпочка• 31 мая 2025

Нова пошта, нові ліміти на післяплату для фіз.осіб від завтра

Раніше було обмеження на отримання післяплати 300 000 грн в квартал для фіз.осіб. Тепер 30 000 грн/місяць і що саме цікаве до 4 відправок в місяць з післяплатою. Якщо більше - фін.мон постукає до вас.
Перемелица• 31 мая 2025
Ответ дляВся в кредитах
У всех по разному.Кто то шел в банк объяснялся,показывал документы что и откуда.Кому то просто закрыли счета и отказали в дальнейшем обслуживании.С кем то провели беседу в налоговой о последствиях такой деятельности.Пока все это в лайт режиме,без штрафов.Но повторюсь,что эти люди действительно не торговали/принимали различные суммы на постоянной основе.Просто так совпало.Суммы были до 100тысяч примерно.
Поняла. Спасибо!
Вся в кредитах• 31 мая 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Что значит ’растяните продажи’? Если футболку хотят купить сейчас, а не в следующем месяце из-за лимитов? Реально кто-то согласится ждать? Вы бы ждали?
Не выставляйте сразу все,или принимайте оплату на карту близких родственников.
Качка в тапцях• 31 мая 2025
Ответ дляДашенька из Киева
ви реально не розумієте різницю між 2 і 3? А якщо в якийсь місяць ФОП 2гр не зможете продати бу/дитячих речей на суму що хоча б покривають податки? (мовчу вже про прибуток) А якщо таких місяців не один???
Тут вся мова за те, що такого роду продажу це не бізнес а підробіток, він не стабільний і тому 2 група НЕ ПІДХОДИТЬ!!!! В нашій системі ФОП взагалі немає групи котра підходила ба такого типу підробітку населення.
К сожалению Вы им не объясните
Это такая категория особей , которые хотят все у всех отобрать
Патика-мотика• 31 мая 2025
Родина кіберполковника СБУ володіє майном на майже $2 млн — розслідування

Родина заступника керівника департаменту кібербезпеки СБУ Івана Калабашкіна має майно майже на 2 млн доларів — це котедж, земельні ділянки, квартири в центрі столиці й автопарк.
Загалом родина полковника СБУ Івана Калабашкіна має три квартири у центрі столиці. Їхня сукупна вартість на момент придбання може сягати 710 тисяч доларів. Також у власності родичів посадовця є п’ять автівок сукупною вартістю близько 215 тисяч доларів і паркомісця на 140 тисяч.

Іван Калабашкін та його родичі відмовилися спілкуватися з hromadske.

У Службі безпеки на журналістський запит не відповіли конкретно, чи декларує Іван Калабашкін усе це майно. Але зазначили, що до його придбання, посадовець, мовляв, не мав ніякого стосунку.
«Нерухомість, яка належить тещі, тестю та матері співробітника СБУ, була придбана ними коштом власних накопичень і заощаджень. Посадовець спецслужби не має ніякого стосунку до купівлі вказаних об´єктів нерухомості, і вони ніколи не були в його користуванні […] Щодо декларування майна співробітників СБУ, вони дотримуються всіх передбачених чинним законодавством вимог», — відповіли в СБУ.

Натомість журналісти звертають увагу на те, що елітну нерухомість родичі посадовця почали набувати саме після того, як Іван Калабашкін отримав керівну посаду в Службі безпеки. Крім того, більша частина майна придбана дешевше ринкової ціни. А будь-якого прибуткового бізнесу родичі посадовця не мали.
Дашенька из Киева• 31 мая 2025
Ответ дляВся в кредитах
Ну да родичі просто сплять і бачать як приймати платежі за якісь футболки котрі продає двоюрідна тітка Клава і поітм налом віддавати їй гроші... Ця система може спрацювати пару раз - попросити.
Ще раз поясню. У нинішній системі оподаткування для ФОП немає жодної групи, яка була б хоча б мінімально адекватною для мікропродажів в інтернеті. Йдеться про нерегулярні продажі з прибутком 500–7000 грн на місяць (саме прибутком, а не доходом). На 2-й групі з обов’язковим РРО такі обсяги не окупаються, а на 3-й — надто складна звітність і морока з первинними документами, плюс той самий РРО.

Стежу за темою багато років і можу констатувати: в Україні досі немає дієвого механізму, який дозволяв би легально працювати мікробізнесам на кшталт «мама в декреті з дропшипом», «пенсіонерка продає в’язані шкарпетки», «продаю час від часу своє б/в», «дрібний баєр» чи «спільні покупки». Усе це досі знаходиться поза легальним полем.
ротцвеники• 31 мая 2025
Ответ дляФедорино Горе
Пусть заглянут в декларации чиновников, а не требуют налоги с продажи пяти б/у шмоток. На эти б/у вещи все налоги ещё при покупке уплачены
Гарно ж Зе всех на**бав, бо НЕ ЛОХ Особливо зі своєю тисячою
Дашенька из Киева• 31 мая 2025
Ответ дляротцвеники
А що тисяча? Я її не брала, я взагалі не граюся в державою в благодійнсть і ’вам пощастило!’ , але від чого то захищає...
Перша на селі• 31 мая 2025
Тенденции все идут к тому, что жить становиться все более невыносимо.
Дашенька из Киева• 31 мая 2025
Ответ дляПерша на селі
просто можновладці котрі оперують статками в декілька сотен тисяч долярів, чи навіть млн доярів не розуміють що комусь підробіток в 1000грн реально дає змогу нагодувати дитину чи купити ліки. В їх системі координат такі заробітки не можливі. Вони міряють по собі і їм здається що на ЛОХ ( і поруч того) поголовно мільйони зашибають і ухиляються від податків...
Федорино Горе• 31 мая 2025
Ответ дляротцвеники
Не с тысячей, так что то другое бы придумали
ротцвеники• 31 мая 2025
Ответ дляФедорино Горе
Удалено администрацией...
кураГАЛЯ• 31 мая 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Психология терпилы всё оправдает
Тю, платите штрафы, доказывайте что вы не жираф. Тоже мне….
Амбасадор щастя• 31 мая 2025
Ответ дляДашенька из Киева

Ну от я хочу здавати квартиру за 9-10 тис. І теж не розумію, як це робити офіційно. Платити 23% податків чи 4 тис. податків? То тоді сенсу здавати особливо нема.
ротцвеники• 31 мая 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
фоп открывайте
ротцвеники• 31 мая 2025
Ответ дляДашенька из Киева
Вони все розуміють, зніміть рожеві окуляри, вони просто нахабно та свідомо принижують ’стадо’, бо не поважають народ, бо можуть, бо ’еліта’, БО БЕЗКАРНА
Кудрі кручу сама• 31 мая 2025
Чем дальше, тем веселее
Амбасадор щастя• 31 мая 2025
Ответ дляротцвеники
фоп открывайте
Ага) И еще платить потом за всю недвижимость налоги, а не за то, что свыше 60 метров, потому что при соответствующем КВЭДе льготы по налогу на недвижимость аннулируются
Дашенька из Киева• 31 мая 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Так хоч би податки на діло йшли... але ж ні... А потім ще оплати ’безкоштовну’ медицину (котра типа з податків фінансується), купи миючи засоби в дитсадок, відремонтуй клас в школі і задонать на щось для ЗСУ (бо гроші виділені на них розпиздили) ... Я вже мовчу по ніщенські пенсії, зп вчителів, тощо...А хтось з податків буде черговий мерс купувати...
ротцвеники• 31 мая 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
И заплатите, и никуда не денетесь, ЗЕ надолго и никуда не собирается уходить, ваше дело молчать и платить) И молча вышивать бисером портрет вождя
Губи з філером• 31 мая 2025
Ответ дляПеремелица
О да. Вы прям гений. Продать 4 вещи СВОИ в месяц и открыть ФОП.
Аплодирую!
4 вещи обойдутся выше 30 000? Нехилые вещи
Вся в кредитах• 31 мая 2025
Ответ дляДашенька из Киева

Якщо це дійсно невеликі продажі,то не бачу проблеми.В мене є чоловік,та дитина.Мені вистачає.Можуть допомогти мама і брат.Але не продаю в таких кількостях б/у.
І взагалі,це все розраховано на середньостатичну людину.Можливо колись і будуть податкові пільги,але це буде згодом,коли будуть гроші в бюджеті .Поки країна живе на утриманні інших країн,і саме ці країни та МВФ рекомендують що робити для збільшення надходжень у бюджет.В них своїх проблем вдосталь,а тут ще Україну утримувати треба фінансово і не тільки.
Кошка Мурка• 31 мая 2025
О, ну, так нормально, я своїх трусів на 30 тис в місяць не продам. Книги, футболки, різні дешеві дрібнички зазвичай продають не накладеним платежем. А використані речі у великих кількостях (секонд для перепродажу) - це бізнес, платіть податки.
Дашенька из Киева• 31 мая 2025
Ответ дляВся в кредитах
Ви міряєте всіх по собі. Не в усіх є ’барти-чоловіки’, не в усіх живі чи здатні допомагати батьки. У багатьох випадках саме пенсіонери ’в’яжуть шкарпетки’ і продають їх, бо просто інакше не вижити на ту мізерну пенсію. Тому поради в стилі «попросіть маму оформитись» — це не вирішення проблеми, а її ігнорування.

Щодо аргументу ’так хоче МВФ’... Правило Парето 20/80 в конктексті обговорюваної теми: 80% дрібних продавців можуть дати лише 20% приросту податків. Решта 80% потенційних податкових тіньових надходжень — це великі тіньові гравці, яких усі бояться чіпати, бо за тією схемою врешті-решт ниточка приведе до чийогось маєтку в Іспанії.

Тож замість того, щоб реально реформувати систему, можновладці імітують боротьбу з ухиленням податків, зосередившись на тих, хто продає б/в і шкарпетки за 200 грн на OLX.
Зручно, безпечно й виглядає як робота. Їм небезпеки ніякої. Ну а те що якась мама в декреті, чи вчитель, чи пенсіонер не зможе підробити і не купить потрібні лікі/одяг/їжу*комуналку - так то ж не їх проблеми.
Перша на селі• 31 мая 2025
Ответ дляДашенька из Киева
Я к тому и веду...
Через год, мне кажется ( или даже не кажется), люди начнут стихийные рынки создавать, вынося из дому.
Жить станет на столько тяжело, что в ход пойдёт и посуда, вещи, цветы с балкона и т.д.

Страшно!.
Качка в тапцях• 31 мая 2025
Ответ дляПерша на селі
Я к тому и веду...

Страшно!.
Вы не учитываете еще один фактор (
Кошка Мурка• 31 мая 2025
Ответ дляротцвеники
Удалено администрацией...
Петя молодець, наї&ав навіть самих кацапів, продає у них свої цукерки, і ніхто не знає, як він туди їх завозить, ні наші, ні кацапи. Петя не просто барига, а справжній дргешник
ротцвеники• 31 мая 2025
Ответ дляКошка Мурка
Ага, а вова НЕ ЛОХ розмінував те, що Петя замінував, ЗАКРИВ РАКЕТНІ ПРОГРАМИ та й роялті отримуює з раши за свої параша-бидло-фільми та серіали А нещодавно зі зрадником Портновим зустрічався в Україні, який патріот України)))
Перша на селі• 31 мая 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Вы не учитываете еще один фактор (
Та хоть учитывай, хоть нет....
Легче не становиться
Качка в тапцях• 31 мая 2025
Ответ дляПерша на селі
Та хоть учитывай, хоть нет....
Легче не становиться
Будет еще хуже , чем Вы предполагаете
Я же пишу - Вы еще один фактор не учитываете
Моторошні троянди• 31 мая 2025
Ответ дляВся в кредитах
кстати, по поводу закрытия счетов: слышала, что то ли есть уже такое, то ли хотят ввести, что при таком закрытии и отказе в обслуживании банк забирает себе 30% денег со счета. Сейчас не вспомню точно, но где-то в тредсе попадалось