лаМпочка• 31 мая в 10:06

Нова пошта, нові ліміти на післяплату для фіз.осіб від завтра

Раніше було обмеження на отримання післяплати 300 000 грн в квартал для фіз.осіб. Тепер 30 000 грн/місяць і що саме цікаве до 4 відправок в місяць з післяплатою. Якщо більше - фін.мон постукає до вас.
УжеВотДа• 01 июня в 15:43
Ответ дляЯкось так і живу
Так ознаки тільки на штраф )
Цікаво, а що це за суд, який відбувся до будь-якого контакту податкової з підозрюваним? Коли не розбираєтесь у чомусь, краще просто промовчати
Якось так і живу• 01 июня в 15:54
Ответ дляУжеВотДа
Приходите по виклику в податкову до свого інспектора. Вам кажуть що їм не подобається і яка стаття вам світить, пишіть пояснення. Ви пишете. Якщо податкова має питання, до вас після пояснення, то вас викликає вже не податковий інспектор, а податкова поліція в рамках розслідування. За труси та дитячі футболки, поліція не відкриває діло, подає в суд на відкриття банківської тайни. Наступним разом приходите і вони вже бачать всі ваші рахунки. Якщо вам вказують на ведіння діяльності без відкриття ФОП, то просто складають акт і виписують штраф, що ви можете оскаржити в суді.
Я вже писала, що попадала під перехресну перевірку, бо кліент був не дуже порядний і мав проблеми з податковою. Разом з ним перевіряли мене. Вони бачили весь рух по моїм рахункам. Так як нічого що не було задекларовано вони не побачили, то вони відчепились від мене.
годовасик• 01 июня в 22:28
Ответ дляКудряшка Сью
Не правда! Я только что звонила, мне сказали что если у вас будет 10-20 и более отправок по 200 грн, значит есть признаки предпринисательскрй деятельности и вы попадаете под финансовый монитор но. А если 3-5-7 наложку на разные суммы но до 30.000 то не попадаете .
от 3-х продаж в год и Вы в налоговой уже считаетесь потенциальным предпринимателем
Бриджит_Фрикандо• 02 июня в 00:21
Ответ дляВся в кредитах
Так это одна посылка всего.Вас это не касается.
ну почему же, это одна она так сделала, другие хотят олх доставкой...