лаМпочка• 31 мая в 10:06
Нова пошта, нові ліміти на післяплату для фіз.осіб від завтра
Раніше було обмеження на отримання післяплати 300 000 грн в квартал для фіз.осіб. Тепер 30 000 грн/місяць і що саме цікаве до 4 відправок в місяць з післяплатою. Якщо більше - фін.мон постукає до вас.
Вся в кредитах• 31 мая в 16:12
Ответ дляАмбасадор щастя
Питань немає тільки до зарплати. Все інше в наших реаліях ті питання може викликати. Саме елементарне - мені співмешканець гроші кидає. То у випадку чого я через суд маю доводити наші з ним стосунки? Чи ставити штамп тільки для того, щоб у банку питань не було?
Хай кидає вам прямісінько в гаманець готівкою.
Вся в кредитах• 31 мая в 16:14
Ответ дляНе гоню
Хотите купить футболку? Приходите в начале календарного месяца, в этом месяце я уже не продаю
Якщо ви продаєте на постійній основі,то це бізнес.
Якщо це свої б/у речі,то можуть зачекати.
Вся в кредитах• 31 мая в 16:15
Ответ дляУмничка-помощничка
И они заберут наложку?) Для того чтобы забрать деньги нужно предъявить доки
І що заважає це зробити ?
Умничка-помощничка• 31 мая в 16:16
Ответ дляФедорино Горе
Для продажи своей б/у шубы надо открывать ФОП 🤣
Фин мониторингу докажете, что это ваша шуба и на этом все. В чем проблема?
УжеВотДа• 31 мая в 16:18
Ответ дляДашенька из Киева
ви реально не розумієте різницю між 2 і 3? А якщо в якийсь місяць ФОП 2гр не зможете продати бу/дитячих речей на суму що хоча б покривають податки? (мовчу вже про прибуток) А якщо таких місяців не один???
Тут вся мова за те, що такого роду продажу це не бізнес а підробіток, він не стабільний і тому 2 група НЕ ПІДХОДИТЬ!!!! В нашій системі ФОП взагалі немає групи котра підходила ба такого типу підробітку населення.
Зробили б вже для фізосіб автоматичне зняття 5% податку на олх/шафі та не морочили голову
Якось так і живу• 31 мая в 16:27
Ответ дляПеремелица
О да. Вы прям гений. Продать 4 вещи СВОИ в месяц и открыть ФОП.
Аплодирую!
Продавайте 3 свої речі. А якщо 4 речі, то вносьте в річну декларацію, та платіть податок 26%. Це ж бу. То податок смішний буде.
Свезло так свезло• 31 мая в 16:29
Ответ дляк.Буланова
З тексту розумію, що 5 відправок сумою 30 тис, якщо навіть 10 відправок, але сума менша, то все ок.
Тоді ухууууу!
Вчера мне звонили с нп. ;Сказали 4 посылки с послеплатой включая лох доставку. Далее-сдаем в налоговую.
Умничка-помощничка• 31 мая в 16:31
Ответ дляМоторошні троянди
на 30 тыс может продавать дроп и зарабатывать хорошо если 3-4 тысячи, а налоги с этой суммы минимум 3560 (фоп 3 группа)...
Это проблемы дропа, не государства. Дроп не может демпинговать,не платить налоги, аргументируя что у него доходы маленькие.
Якось так і живу• 31 мая в 16:32
Ответ дляВся в кредитах
Продавайте на карту мужа,детей,родителей,знакомых.
Не думаю,что у вас больше 20 б/у своих вещей в месяц продается
На дітей наложка? Діти повинні мати документи щоб получити гроші. Посилка з післяоплатою має всі ознаки бізнесу. Бо люди не знайомі, не довіряють, хочуть оглянути і потім оплатити. Це не сховаєш як посилку родичам.
Умничка-помощничка• 31 мая в 16:35
Ответ дляВся в кредитах
І що заважає це зробити ?
Шо самое зробити? Дітей/ сусідів?
УжеВотДа• 31 мая в 16:39
Ответ дляОдяг та сумки
я не розумію чього пінитися- Якщо більше 4 товара на 30 тис продаш то явно ти не на олх труселя свої бу продаєш. Відкривай ФОП та спи спокіно.
Далі буде гірше не забувайте що навіть без накладенного переказу в чек вже видно усіх тих хто з пром отримує пром оплату-шафа оплату та олх доставка постійно...це реалії життя
На промі хіба не ФОПи тільки можуть продавати?
Умничка-помощничка• 31 мая в 16:39
Ответ дляЯкось так і живу
8 посылок в месяц - элементарно. Но есть люди что отправляют сотнями, без оформления. Фигнюшки с алишки, я регулярно с женщиной пенсионеркой на НП пересекаюсь, у нее 50-200 посылок через день.
Покорительная• 31 мая в 16:40
Ответ дляУмничка-помощничка
50-200😳
А что в тех посылках, не знаете?
Умничка-помощничка• 31 мая в 16:43
Ответ дляПокорительная
50-200😳
А что в тех посылках, не знаете?
Не знаю точно.
Но она говорила что с Али ерунда. А что за ерунда не знаю.
Качка в тапцях• 31 мая в 16:50
Ответ дляУмничка-помощничка
Каким образом ?
Якось так і живу• 31 мая в 16:55
Ответ дляУмничка-помощничка
50-200 посилок, це вже стабільний бізнес. Це вже оборот від 40 тис на місяць. Податок могла б і заплатити. Тим паче що пенсіонерка і має пільги на податок.
Качка в тапцях• 31 мая в 16:56
Ответ дляЯкось так і живу
Какие она имеет льготы ?
Якось так і живу• 31 мая в 16:57
Ответ дляКачка в тапцях
Каким образом ?
Фотографії в шубі. Та виписка по зарплаті ваша чи чоловіка, що дозволяє купувати предмети розкоші. Шуба, це категорія предмет роскоші.
Якось так і живу• 31 мая в 16:57
Ответ дляКачка в тапцях
Какие она имеет льготы ?
мінус взнос в пенсійний.
Качка в тапцях• 31 мая в 17:07
Ответ дляЯкось так і живу
Ребята , вы серьезно ? Это Предмет роскоши , серьезно да ?
Вы своей разгульной завистью и примитивностью превратили Украину хуже , чем в кацапстан . Вы сами себя своими руками превращаете в глухой совок , а потом ноете , что всякие Тищенки на островах тусят . На кацапов пеняли , что они создатели совка и комунизма. Да вы похлеще кацапов будете . Фууууу🤢
К ВАМ ЗАЛЕЗЛИ В БУ ТРУСЫ . Вас ничего не смущает ??? Вот уж правда ще не вмерли 🤦♀️
Мушля з Криму• 31 мая в 17:17
Ответ дляУжеВотДа
Спец карта, зарахування тільки туди і автоматом списання на рахунок податків. Ліміт на певну суму адекварту мікробізенсу, дропу, хендмейду бу тощо.Теж не зрозуміло що складного. замість дурнуватих листів щастя про продаж на 200грн...
Мушля з Криму• 31 мая в 17:18
Ответ дляЯкось так і живу
Не забудьте що треба ще ФОП (біля 5 тис щомісячно опдатків) та РРО. Бо більше 3 разів то підприємницька діяльність і без ФОП і РРО не можна. Не обмежуєтсья все 26%...
Любительница• 31 мая в 17:19
У меня такой вопрос.
А куда налоговая будет слать письма переселенцам,если они прописаны в Донецкой и т.п. оккупированных областях?
Я вот иногда продаю и б/у и пролеты,новые вещи.Мне просто интересно,как меня найдут?
Снідаю авокадо• 31 мая в 17:22
Знайшла такі коментарі на сторінці НП. На самому відділенні сьогодні відповіли,що самі ще не знають точної інформації.
Федорино Горе• 31 мая в 17:26
Ответ дляУмничка-помощничка
Фин мониторингу банка?
Федорино Горе• 31 мая в 17:30
Ответ дляУжеВотДа
Ещё лучше, выставил вещь на продажу- сразу заплати 23%
Федорино Горе• 31 мая в 17:33
Ответ дляЛюбительница
У меня такой вопрос.
Подадут в розыск, создадут новое приложение Налогоплательщик+ и найдут
УжеВотДа• 31 мая в 17:37
Ответ дляФедорино Горе
Ну якщо ви не бачите різниці з тим, що я написала, то можете і так
Федорино Горе• 31 мая в 17:38
Ответ дляУжеВотДа
Так налоговикам проще)
Якось так і живу• 31 мая в 17:55
Ответ дляМушля з Криму
Або 26% або ФОП.