13чудоСВЕТА• 31 мая 2025

Каждий раз себе говорю все отказываюсь от картошки. Запекаю домашним картошку

сейчас и слюни текут. Наверно наемся и скаду себе что это последний раз. Как вы не срываетесь?
Электричка• 31 мая 2025
В картошке как раз таки мало калорий.Ешьте на здоровье.Особенно отварную и запечённую! :-)
Столічна штучка• 31 мая 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Говорили про вкуснее, а не полезнее
А як можна порівняти готову страву (бурата, суші) й інгредієнт? Бурату роблять з молока, суші з рису, норі, оцту і ще купи складників
Залізна тьотя• 31 мая 2025
Ответ дляСтолічна штучка
И что? Не одно готовое блюдо с картошки не сравнится с этими
Столічна штучка• 31 мая 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ну, я їм картоплю рідко, але є смачні страви. Якщо класно приготований граиен - то це смачно. Борщ десь рік не готувала і яв ньому картоплю варь цілою, а потім розминаб, АЛЕ вона там має бути. У крем-суп теж додаю. А крем-суп з білими грибами чи одна із слиною варіацій щаргьузоірго (з часом бекона, пармезанрвим, кунжутом...) , АЛЕ одна картоплина там треба.
Навіть класне пюре з картоплі як гарнір до купи страв таки ідеальне (такч то з додаванням цаітнлї капусти, то кореня селери), але це хороша база
Обращеница• 31 мая 2025
Ответ дляСкляна миша
Это, наверное, было 30 лет тому назад.
Потому что люди с диабетом обоих типов уже давным давно едят и хлеб, и картошку, и пасту. И шоколадные конфеты.
Це було перед самою війною, і це Київ. Я не знаю що у вашій картині світу їдять діабетики і скільки вони при цьому живуть, але я була в приймальному відділенні лікарні зі своєю дитиною і стала свідком, як швидка привезла дівчинку років 9-10, худющу як тріска. У неї була втрата свідомості, як в кому впадала, швидка її відкачували вдома, а потім притарабанила в лікарню. А все через те, що дитина з´їла малесенький шматочок чогось недозволеного. І лікар приймального її вичитувала за це, бо мала знала що не можна, а все ж не втрималася.Це був 2020-2021 рік.
Скляна миша• 31 мая 2025
Ответ дляОбращеница
Я, конечно понимаю, что, будучи с ребенком в больнице, становишься очень чувствительным к тому, что видишь вокруг. Но имея родную сестру с диабетом первого типа с ее 21 года, должна вам сказать, что гликемическая кома от «кусочка запрещенного» с диабетиками не случается.
И да, на хорошем инсулине или на компенсаторной терапии при втором типе, естественно, при соблюдении всех правил и норм, люди с сахарным диабетом могут есть картошку, хлеб, конфеты и шашлык. Не одновременно и не килограммами. Но могут. И даже просекко могут пить с клубникой.
Обращеница• 31 мая 2025
Ответ дляСкляна миша
До чого моя ’чутливість’, якщо у приймальне відділення завезли дитину прям серед прийому моєї дитини, так як у тої стан був критичний? Її оформили у стаціонар зразу ж, ми з дитиною при цьому залишалися у кабінеті, тому стали свідками розмови лікаря швидкої і лікарні має собою, з дівчинкою і її мамою.
На щастя, я не маю діабету, тому не буду з вами сперечатися. Я можу судити з досвіду трьох знайомих сімей де є діабетики - у всіх сувора дієта і рахують хлібні одиниці. Тут кожен сам обирає - їсти картоплю з додатковим інсуліном, добиваючи себе, чи все ж таки поберегтися.
ШанельКуКу• 31 мая 2025
Ответ дляСкляна миша
А мне, вот, всегда очень интересно почитать таких сказочных принцесс, как вы Которые как навернут макарошек с куриными пупочками - так и начинают рассказывать, как их семья 25 лет питается исключительно папайей, голубикой и сельдереем с хамоном...
вы можете думать так, как вам спокойнее
Губной рояль• 31 мая 2025
Почти 5 лет не ем картошку, могу попробовать немного, когда готовлю, на соль. Пару раз в год ем молодую или «в мундире». Вообще не страдаю, своим готовлю часто.
Гопница-Советчица• 01 июня 2025
Ответ дляОбращеница
А картошка тут причём. Диабетикам её можно есть, просто не жареную, не фри
Обращеница• 01 июня 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Та он вище пишуть, що і шоколадні цукерки з діабетом їдять. Співробітниця казала, що у них на холодильнику висіла таблиця з хлібними одиницями кожного продукту у ложках і син вираховував скільки ложок чого він може з´їсти на день.
Гопница-Советчица• 01 июня 2025
Ответ дляОбращеница
Не едят. Это знаю. Крестный болел, знаю что ел, что нельзя было. Он ко мне часто в гости заходил. Мы с ним и готовили, и ели потом)