13чудоСВЕТА• 31 мая 2025

Каждий раз себе говорю все отказываюсь от картошки. Запекаю домашним картошку

сейчас и слюни текут. Наверно наемся и скаду себе что это последний раз. Как вы не срываетесь?
Совбез• 31 мая 2025
Ответ дляСкляна миша
Думаю, вы говорите неправду.
Я бы с большим трудом могла поверить в то, что прима балетной труппы и мировая звезда держит годами себя в ежовых рукавицах и не съела за 10 лет ни кусочка картошки, заменяя ее сельдереем и кабачком.
Но в то, что существует целая семья, которая десятилетиями не есть этот продукт - извините
Я больше 1 лет не ела хлеб и все виды макаронных - могла бы поверить. В семье едят. Но картошка... Это хороший гарнир, в салат идет. В борщ, окрошку
Пишущаяся• 31 мая 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Вы серьезно? Дорадо, хамон, икра, суши, буратта. Это так, первое, что пришло в голову
Ви забули авокадо добавити туди.
Ви хамон кожен день їсте? Це така їжа, якої більше двох слайсів не зїси, занадто специфічний смак.
Риба, теж на любителя, мені, наприклад , її вистачає зїсти раз в 6 місяців шоб ще довго її не їсти.
Бурата просто доповненя до листкового салату.ок, можна зарахувати повечеряти ним і наїстися.
Икрою ви теж обідаєте і вечеряєте? Звісно ні, її або з хлібом вприкуску щоб наїстися, або зачерпнути ложкою 3 ікринки щоб відчути смак, але ж то не про наїстися.
То чим тоді хліб корисніший ніж картопля, якщо вже така пішла тема про корисність?
Всі продукти які ви назвали, це не на кожен день в раціон, а так розбавити, доповнити смаком інші блюда.
А картопля є складовою багатьох повсяденних страв, до звичних нашим смакам.
Пишущаяся• 31 мая 2025
Ответ дляСкляна миша
Думаю, вы говорите неправду.
Ну то ж такий у нас форум, сочинять можна скільки влізе.
Особливо ,уявляю малих дітей, які просять броколі, кабачок і моркву, замість пюрешки, запеченої/ жареної картоплі та макарон.
Пишущаяся• 31 мая 2025
Ответ дляСовбез
Та скрізь, в нашій кухні це основний продукт.
і в суп пюре також йде хоч одна картоплина. Туж саму рибу, запікаєш, кинула картоплинку, помідорку, цибулинку, кабачок і вже гарнір з овочів готовий
Совбез• 31 мая 2025
Ответ дляПишущаяся
Та да. И да - вы так смачно написали
ШанельКуКу• 31 мая 2025
Ответ дляСкляна миша
Думаю, вы говорите неправду.
Вы какая-то дикая
Нам не вкусно картошка. Мы не держим себя в ежовых рукавицах, просто не едим поросячью еду
Пишущаяся• 31 мая 2025
Ответ дляШанельКуКу
Вы какая-то дикая
Більше схоже на те, що ви не вмієте готувати, а не ви всі не любите картоплю. Я незнаю ні однієї дитини , яка не любить макдоналдс та картоплю фрі.
Зажуженная Жужжа• 31 мая 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ваше суші пасе задніх порівняно з картопелькою)))
Ікра смачна лише чорна, червона бе. Дорадо? Ну от хіба дорадо. Але чому ви порівнюєте тваринні продукти з картоплею? Дорадо з тунцем, зеком, бичком.
Зажуженная Жужжа• 31 мая 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Білий рис (суші), до речі, не корисніший за картоплю, радше навпаки
Точно, там миш´як. А в картопельці корисний калій.
Зажуженная Жужжа• 31 мая 2025
Ответ дляПишущаяся
Нєнада, моя мала за броколі могла душу віддати. А зараз вреднюча підлітка і просить мак, піцу і мівіну)))
ШанельКуКу• 31 мая 2025
Ответ дляПишущаяся
Не поверите, еще мы не пьем пиво и водку
Все ваши вкусняшки мимо
Пишущаяся• 31 мая 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А у мене ні одного овоща не їв і не їсть!!!
Зараз так само як і у вас, мак, піцца, мівіна, звісно іноді дозволяю, як спосіб розбавити домашнє харчування.
Гопница-Советчица• 31 мая 2025
Ответ дляПишущаяся
Борщ без картошки представила😂 или жаркое в горшочках, бограч и тд, да куча блюд, где картошку даже заменить нечем.
Я если своим даже правильно харчо или солянку сварю, спросят не напекло нигде голову?)))
Пишущаяся• 31 мая 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Так так, це наші страви які без картоплі ну ніяк!
Обращеница• 31 мая 2025
Ответ дляСкляна миша
Думаю, вы говорите неправду.
У мене була співробітниця, у неї більше 10 років у домі не було ні картоплі, ні білого хліба. Бо син захворів на діабет і йому потрібно утримуватися від таких продуктів. Тому вся сім´я відмовилася від них, щоб у нього не було спокуси їсти заборонене.
Обращеница• 31 мая 2025
Ответ дляПишущаяся
Ви забули авокадо добавити туди.
З нового року ми з´їли аж 3 кг картоплі на двох з підлітком. Картопля далеко не у всіх складова повсякденних страв. Риби за цей
же час з´їли кілограм 5-6 мінімум (це свіже філе, без кісток).
Залізна тьотя• 31 мая 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Говорили про вкуснее, а не полезнее
Обращеница• 31 мая 2025
Ответ дляПишущаяся
Моя ненавидить картоплю фрі. Якщо у столовій дають на вибір картопля фрі чи зелений салат - завжди бере салат або жодну з цих страв. Броколі у дитинстві вона обожнювала, один з найулюбленіших овочів був, як і кабачок. А ось моркву як не любила, так і не любить, хоча може їсти в салатах та рагу.
Залізна тьотя• 31 мая 2025
Ответ дляПишущаяся
Ви забули авокадо добавити туди.
Говорили про исключительно вкуснее. Кто чем наедается - очень индивидуально. И да, все эти продукты я готова есть каждый день , а без картошки вполне могу обойтись, не переживая по этому поводу. Но здесь на форуме картошка - это святое блюдо, которое трогать нельзя
Я таке знаю• 31 мая 2025
Ответ дляГопница-Советчица
А теперь представьте, есть люди, которые вот это все, что вы перечислили, не едят. Вообще. У всех разные вкусы, так бывает
Пишущаяся• 31 мая 2025
Ответ дляОбращеница
Але є ви її хоч трохи їли!.
А от доя мене 5-6 кг риби то років на 3!
Ми любимо пиріжки жарені з картоплею, рідко, але раз в 2 місяці я готую їх і ми всі з задоволенням їх їмо. У мене таке тісто, легке, пухке, тонке, що вони просто тануть в роті, тісто не відчувається взагалі, ти їси лише смачну начинку начинка картопля+фарш. І немає відчуття каміння в шлунку
Деруни з мясом любить чоловік та син, готую для них.
Раз на тиждень обовязково суп чи борщ тут теж без картоплі ніяк.
Запечене мясо в духовці + овочі + картоплинка.
Шашлик + обовязково звпечена картоплина.
Гретен люблять всі, не часто але готую.
Так, у мене картопля фігурує скрізь.
А, ще добавлю, що ми не жирні, ми всі стрункі
Пишущаяся• 31 мая 2025
Ответ дляОбращеница
Насправлі це класно, що вашп дитина любить овочі. Але це велика рідкість для дітей, хто взагалі обере броколі замість їжі.
Пишущаяся• 31 мая 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Звісно, є і люди яким всерівно що їсти, у них відсуині смакові рецептори, вони їдять щоб шлунок не був порожнім. І це класно, бо дуже економно, можна все життя їсти овсянку та гречку і бути спокійнмм до смачної їжі.
Я так не можу, я люблю різноманітну смачну їжу. Я неможу два рази їсти одне й теж саме, мені прирібне свіже, смачне та різне. Тому готую кожного дня, смачне, різне. І я працюю, я не сижу вдома
Скляна миша• 31 мая 2025
Ответ дляШанельКуКу
Вы какая-то дикая
О, после этого сообщения я поверила вам ещё больше
ШанельКуКу• 31 мая 2025
Ответ дляСкляна миша
мнение таких как вы крайне важно для меня)
Скляна миша• 31 мая 2025
Ответ дляОбращеница
Это, наверное, было 30 лет тому назад.
Потому что люди с диабетом обоих типов уже давным давно едят и хлеб, и картошку, и пасту. И шоколадные конфеты.
Скляна миша• 31 мая 2025
Ответ дляШанельКуКу
А мне, вот, всегда очень интересно почитать таких сказочных принцесс, как вы Которые как навернут макарошек с куриными пупочками - так и начинают рассказывать, как их семья 25 лет питается исключительно папайей, голубикой и сельдереем с хамоном...
Печенюшка• 31 мая 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
хахаха, могу от всего этого запросто отказаться, а от картошки - нет
Залізна тьотя• 31 мая 2025
Ответ дляПеченюшка
Я вам прям завидую,вы такая экономная, можете есть одну картошку и наслаждаться
Гопница-Советчица• 31 мая 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Не ешьте, вас же никто не заставляет, но и не плюйтесь в сторону тех, кто ест. В картошке нет ничего страшного, это обычный овощ, как и все остальные