Тихомандражная• 31 мая в 21:57
Порадьте он-лайн школу для підготовки до НМТ
десь у темах зустрічала, але забула назву
Дама_с_караваем• 31 мая в 22:10
Всі школи більш-менш однакові. У них є база питань нмт розсортовані за темами, коспекти і шпаргалки на кожну тему + онлайн уроки, потім доступні у запису.
булоТАЙминуло• 31 мая в 22:41
Раніше був зно юа крутий. Чи працюють зараз не знаю
В темах хвалили зно.хаб
Рекламама• 01 июня в 15:25
в Оптімі є літом навіть, Кевін - шукав хтось відгуки днями, і не було відповідей взгалі про них.
По мові раджу навсідвісті канал ютуб сайт і тд, є курси у них