Вероятненько• 31 мая 2025

Порадьте,будь ласка, що робити

Як знайти чоловіка, якому я б сподобалася якщо немає гарних фото для сз? На фото завжди виглядаю гірше ніж у реальності
Пушап Мі мі• 31 мая 2025
Искать в офлайне
Марс атакует• 31 мая 2025
Сюрприз будет)Хуже,когда наоборот
Творю чудеса• 31 мая 2025
Зробіть фото у проф фотографа
Пищалка• 31 мая 2025
Вже б показали хоч, для конструктиву...
Love_Love_Love_• 31 мая 2025
Ви спочатку подивіться на їх фото тих чоловіків із сайту знайомств
Пацака-задирака• 31 мая 2025
СЗ помойка, зачем вам те чмошники?
автор Вероятненько • 31 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Жінки там всі красиві на фото. Я там просто загублюся серед них
автор Вероятненько • 31 мая 2025
Ответ дляПацака-задирака
СЗ помойка, зачем вам те чмошники?
А де ще шукати? У мене жіночі хобі
Творю чудеса• 31 мая 2025
Ответ дляВероятненько
Привлекают не фото,а анкеты. Тупые и пустые анкеты никого не интересуют
Анонимарик• 31 мая 2025
Ответ дляВероятненько
жартуєте? які красиві? більшість крокодилиці ще ті, деякі з дуже дивними фотками що дивишся і не розумієш як при здоровому розумі можна взагалі таке розміщати.
Творю чудеса• 31 мая 2025
Ответ дляВероятненько
А де ще шукати? У мене жіночі хобі
Расширяйте круг своих знакомств и интересов. Завести новое хобби н когда не поздно
Пацака-задирака• 31 мая 2025
Ответ дляТворю чудеса
Те анкеты читает один из ста в лучшем случае
Пацака-задирака• 31 мая 2025
Ответ дляВероятненько
А де ще шукати? У мене жіночі хобі
А искать прям обязательно?
Я не тону• 31 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Чорних?
Я б такое не носила, но продаю• 31 мая 2025
Ответ дляТворю чудеса
Я вообще не читаю. Рост смотрю только.
Если там простыня- значит нам не по пути. Там зануда
annnnnnnnni• 31 мая 2025
Сколько вам лет? Были раньше отношения?
Love_Love_Love_• 31 мая 2025
Ответ дляЯ не тону
Чорних?
Це ви шось оригінальне чи смішне хотіли написати?
Срочнокпсихологу• 31 мая 2025
Ответ дляВероятненько
В інсті теж всі красиві) Нещодавно зайшла в інсту знайомої, думаю от молодець, схудла, лицем зайнялась, друге підборіддя прибрала. То вона в Єгипті, то в Карпатах, то в готелях, фотосесії, ресторани. А це зустріла її в магазині, то страшне, інша людина, ще розповніла більше, прищава, вдягнута в якісь обноски з секонду, три волосини на голові. От тобі і фото)
Я не тону• 31 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Та писали що вас там чорний хлопчик кинув,і ви в розпачі.Плакались тут.
А мені вони на одне лице.То як ви їх там в америках відрізняєте?
Пліснявілий сир• 31 мая 2025
Найдите какое-нибудь стоковое фото улыбающейся девушки, возьмите ваше фото где вы улыбаетесь и вуаля https://www.fotor.com/apps/swapper/
На привозе• 31 мая 2025
Обратится к профессиональному фотографу и визажисту и сделать нормальные фото
автор Вероятненько • 31 мая 2025
Ответ дляannnnnnnnni
Сколько вам лет? Были раньше отношения?
Не було стосунків( багато вже
УжеВотДа• 31 мая 2025
Ответ дляВероятненько
Давайте фильтров наложу
Love_Love_Love_• 31 мая 2025
Ответ дляЯ не тону
в америках це де?
Для людей з інтелектом відрізняти зовнішність однієї людини від іншої це не проблема.
І до речі я не плакала ь ні тут ні де інде так само як ніхто мене не кидав.
Я не тону• 31 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
в америках це де?
Ви забули де живете?
То значить негри з азіатами дурні як пробки?Пишуть що білі їм всі однакові.
А про чорненького вашого значить брехали, і у вас все добре.Ну миру і любові вам!
Love_Love_Love_• 31 мая 2025
Ответ дляЯ не тону
Ви забули де живете?
Я не знаю хто такі негри. Розум людини не залежить від національності, тому ще раз: зовнішність не проблема розрізнити для людини з інтелектом.
Я не тону• 31 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Це ж було вже (с)

Негр — історично складена назва людини негроїдної раси. В українській мові слово негр має нейтральне словникове значення, проте на практиці витісняється з публічного вжитку в контексті суспільних рухів, що походять із США. В англійській мові цьому слову відповідає negro, що має переважно нейтральний відтінок.
Вікіпедія
Love_Love_Love_• 31 мая 2025
Ответ дляЯ не тону
Це ж було вже (с)

Вікіпедія
Це було риторичне, я не чекаю відповіді від людини для якої люди інших рас всі на одне лице 🤷🏼‍♀️
Я не тону• 31 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Для більшості білих,всі негри на одне лице,якщо воно не спотворено,і не відрізняється особливими рисами.Це загальновідомий факт.
Загугліть,якщо не знаєте.
Love_Love_Love_• 01 июня 2025
Ответ дляЯ не тону
Загугліть,якщо не знаєте.

Лишіть мене в спокої з тим примітивізмом