📌 «У нас война началась в Оленегорске».
В Мурманской области атаке подвергся, предварительно, аэродром «Оленья», где базируются стратегические бомбардировщики. Жители сообщают о пожаре.
Оказалось, что сегодня утром у заправки у въезда в город остановилась фура. Через некоторое время прямо из кузова стали вылетать беспилотники, которые затем атаковали различные объекты. Водитель задержан.
Последние записи:
⚡ Еще одно происшествие с поездом произошло..В Мурманской области атаке подвергся, предварительно, аэродром «Оленья», где базируются стратегические бомбардировщики
⚡ Под Курском взорван другой железнодорожный..
🚂 В Брянской области был подорван мост: в этот..
📌 «У нас война началась в Оленегорске».
Последние записи:
Renesmeе 16• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
В них ще є такі. Можливо буде проблема з примітивною ламповою електронікою, приладовим обладнанням, але на знімках немає ударів по кабінах і центральних частинах керування. Пошкоджені в основному паливні баки
На фото де Малюк стоїть із картою і умовні позначення літаків на кожному був значок куди потрібно бити, тому я думаю удари були куди треба щоб нанести максимальну шкоду
Coffee is Love• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
Які знімки ви аналізуєте, аж цікаво?
Coffee is Love• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
Такі які бачила
Ну то поділиться з нами які ж такі знімки ви бачили) Бо я бачу лише фото/відео в диму., а ви вже встигли все навіть проаналізувати, що все підлягає ремонту
Coffee is Love• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
Треба ж який нервовий кацапчик. Ти головне не сідай найближчі кілька місяців у ваші літачки.
Та й потягом тепер стрьомно
Мама Никитки-2• 01 июня 2025
Ответ длячаревна
У вас нет карт, говорил Трамп, Зеленскому.
Хто ж карти на початку гри показує… вже Байдену показували… то мали підтасовані карти супротивнику
Мама Никитки-2• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
Стратегічні літаки не знищені, а поки що пошкоджені. Те, що не виробляє, але є потужності на заводах для відновлення їхньої льотної придатності ! Тут все таки вважаю , що не слід недооцінювати
потужність ворога. Дорого, довго, на роки, але відновити розбиті літаки можна
Немає в них потужностей. Вже 2 роки канібалізмом літаків займаються.
Coffee is Love• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
Хвилюєшся, що твій бояришник вип´ють?
Coffee is Love• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
не плачь, бідося. зате ваше болото найглибше у світі.
Alisa.Alisa• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
Раніше найкрутіша операція була Пейджер, але сьогоднішня Павутинка переплюнула її.
Видихай кацап
Coffee is Love• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
Краще ніж це було в 22гому однозначно.
З тим, як кацапи бігають не знаючи кому відсмоктати за чергові ракети та смертників нам не порівнятися, тому да, проти рф наше озброєення гірше.
Coffee is Love• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
А ти чекав, що з кацапами на Ви будуть? З якого дива?
Мама Никитки-2• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
Ви не уявляєте в якому стані привозять літаки на наші авіаремонтні заводи, довго, дорого , але ми відновлюємо той хлам, в рашці авіапром більш розвинений , тому вони при великому бажанні і зусиллях справляться
Це ви щас про «Байкал» розказуєте? Який взагалі не взлетів, незважаючи на мільярди вгашених фублів.
Кацапи вміють тільки красти. Зі свого у них є тількі «вяЯлічіє» рососіі що в реалі проявляється немитою п’яною гопотою з відсутності найменших ознак зачатків інтелекту на беззубих мордах