svecola• 01 июня 2025

Оленья аэродром всьо:? «У нас война началась в Оленегорске».

📌 «У нас война началась в Оленегорске».

В Мурманской области атаке подвергся, предварительно, аэродром «Оленья», где базируются стратегические бомбардировщики. Жители сообщают о пожаре.

Оказалось, что сегодня утром у заправки у въезда в город остановилась фура. Через некоторое время прямо из кузова стали вылетать беспилотники, которые затем атаковали различные объекты. Водитель задержан.

Последние записи:
⚡ Еще одно происшествие с поездом произошло..В Мурманской области атаке подвергся, предварительно, аэродром «Оленья», где базируются стратегические бомбардировщики

⚡ Под Курском взорван другой железнодорожный..
🚂 В Брянской области был подорван мост: в этот..
Vlada-Maria• 01 июня 2025
Ответ дляGarnoKvit
Я думаю, точнее уверена, что ничего СБУ не доставила. А купили их у Китая с доставкой на рашу. У того самого Китая, который запретил продажу дронов Украине, а рашке продают. Ну и пох. Дроны совершенно не нужно везти аж из Украины. А зачем так палиться-то))) Их можно купить у китаёзов с доставкой в рашку и потом развести, куда надо по рашке, что сегодня и сделали👏👏👏
і взагалі, це була спільна операція Китаю і СБУ. Ох і підступний той Сі Цзіньпін
ok1904• 01 июня 2025
Ответ дляlilul990
Не знаю. Не бачу я загрози від ядерної тріади якшо на любу атомну станцію можна збросити тепер дрон і буде воняти не згірше Хіросіми
То Ви вважаєте, що Меркельша коли потушила свої атомки убезпечила німців від ядерної війни?
Renesmeе 16• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
Ви не уявляєте в якому стані привозять літаки на наші авіаремонтні заводи, довго, дорого , але ми відновлюємо той хлам, в рашці авіапром більш розвинений , тому вони при великому бажанні і зусиллях справляться
Там деякі літаки вже не виготовляють і немає тих спеціалістів як вони будуть відновлювати. І це пишуть самі кацапські експерти
lilul990• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
Офкорс
Макака Джо• 01 июня 2025
Ответ дляPaolla
І невже він хуйлу не подзвонив, дозволив познущатися над нєвіннимі бомбардувальниками?
Мирними винищувачами
Coffee is Love• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
Ой, та най собі займаються ремонтом замість обстрілів) А потім падають після того ремонту своїм же на голови ми ж не проти
Natka A.• 01 июня 2025
Ответ дляYuliya-23
он в тг пишуть шо його типу попереджали заранєє шо будуть бити по руснявим аеродромам
Американці не знають, що писати

Axios: Україна заздалегідь повідомила адміністрацію Трампа про атаки на російські авіабази

CBS News: Вашингтон не був заздалегідь проінформований українським урядом про атаки на авіабази
ok1904• 01 июня 2025
Ответ дляRenesmeе 16
Так само як ми ремонтуємо радянські літаки. На наших заводах є все обладнання і спеціалісти для виготовлення нових деталей(не зовсім зараз є але було до війни). Допустім для Мрії робилися всі запчастини ексклюзивно десятиліттями. Мало що брешуть кауапські експерти.
ok1904• 01 июня 2025
Ответ дляCoffee is Love
От я про те ж. Аби не покинули ремонти. На 2019 в них було 70 стратегів( що значить 50 літає/50 на ремонті), вражено 36% ,питання, що з них літаюче, що з них на ТО.
laru• 01 июня 2025
Удалено администрацией...
Dumky• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
О. Вилізло)
laru• 01 июня 2025
Удалено администрацией...
Yuliya-23• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
зато умови рашки ппц реальні
Еленка14• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
Що, кокошнік мізки передавив? Всрався, москалику?
laru• 01 июня 2025
Ответ дляYuliya-23
зато умови рашки ппц реальні
Удалено администрацией...
Renesmeе 16• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
Ні ті літаки що наші погромили вони вже не відновлять.
Еленка14• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
laru• 01 июня 2025
Удалено администрацией...
Моpгана• 01 июня 2025
Красівоє!)) Геніальна операція! Хочу малюка від Малюка)
laru• 01 июня 2025
Удалено администрацией...
laru• 01 июня 2025
Ответ дляМоpгана
Омг
Coffee is Love• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
А навіщо наступати, якщо в ЗСУ є інші контраргументи?)
Coffee is Love• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
laru• 01 июня 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Yuliya-23• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
на коромысле
Coffee is Love• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
laru• 01 июня 2025
Ответ дляЕленка14
Удалено администрацией...
ok1904• 01 июня 2025
Ответ дляRenesmeе 16
В них ще є такі. Можливо буде проблема з примітивною ламповою електронікою, приладовим обладнанням, але на знімках немає ударів по кабінах і центральних частинах керування. Пошкоджені в основному паливні баки
Еленка14• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
Так, вам, клятим рашистами, усім вигрібати. Вам мало, треба ще вогнищ
Еленка14• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
За кораблем, клятий вузький