📌 «У нас война началась в Оленегорске».
В Мурманской области атаке подвергся, предварительно, аэродром «Оленья», где базируются стратегические бомбардировщики. Жители сообщают о пожаре.
Оказалось, что сегодня утром у заправки у въезда в город остановилась фура. Через некоторое время прямо из кузова стали вылетать беспилотники, которые затем атаковали различные объекты. Водитель задержан.
Последние записи:
⚡ Еще одно происшествие с поездом произошло..В Мурманской области атаке подвергся, предварительно, аэродром «Оленья», где базируются стратегические бомбардировщики
⚡ Под Курском взорван другой железнодорожный..
🚂 В Брянской области был подорван мост: в этот..
📌 «У нас война началась в Оленегорске».
Последние записи:
Мама Никитки-2• 01 июня 2025
Ответ дляPaolla
А шо там Трамп? Вже прокинувся? Чекаєм його ценноє мнєніє щодо козирів
Сьодні неділя. Трампуша в гольф грає. Завтра почуєте
Мама Никитки-2• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
В них ще є такі. Можливо буде проблема з примітивною ламповою електронікою, приладовим обладнанням, але на знімках немає ударів по кабінах і центральних частинах керування. Пошкоджені в основному паливні баки
То відео подивіться. Навіть кольорові є. Літали наши дрони, як в себе вдома, обираючи куди краще впасти.
Aksinia 111• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
Как ваше хуйло говорил ’курочка по зёрнышку’ ))) Вот так рашка и развалится . Совок тоже типа на века ’строили’ и ’ кто это сделал’ ?)))
Не менш геніальний Чепинога сьогодні написав
Уявіть собі, як та фура з українськими дронами пробиралася десь із Житомира чи з Пирятина до самого Мурманська...
І в тій фурі сиділи наші страшні хлопці зі спецназу, які мусили вдавати дальнобоїв...
І як вони виходили з фури у кроксах, в спортивних штанях і майках, з плямами кетчупу й гірчиці на тих майках, як знічев´я позіхали, чухали собі яйця, та були готові вбити двадцять чоловік одним ударом ноги...
Який це напряг, які це нерви? Яка це неймовірна витривалість і сила!
День - за сто днів...
І як ту фуру зупиняли російські мєнти сто разів... і як вони принижувалися перед мєнтами. І як говорили «по руськи»… І як їм давали по сто баксів... І як мєнти милостиво казали: ’Праезжай!’...
На місці Путіна я б сьогодні вмер нахуй, аби не позориться...
Їхали козаки із Дону додому...
:-)
День - за сто днів...
Їхали козаки із Дону додому...
:-)
Верная2014• 01 июня 2025
З самого початку війни я так ні разу не була в захваті від операцій!! Міст в Криму - це було приємненько але не мало стратегічного сенсу. А тут - браво!!! Дякую і вклоняюся всім причетним! Особливо цікаво - як завербували водіїв! Чи це наші? Тоді дуже шкода
Мама Никитки-2• 01 июня 2025
Ответ дляМоpгана
День - за сто днів...
Їхали козаки із Дону додому...
:-)
День - за сто днів...
Їхали козаки із Дону додому...
:-)
в спортивних штанях і майках, з плямами кетчупу й гірчиці на тих майках, як знічев´я позіхали, чухали собі яйця...
Як красочно описав, мабуть автопортрет 🤣
vasilisa-l• 01 июня 2025
Ответ дляпромокашка
Цели сво уже достигли ?
Демилитаризацию армии свинособак, они проводят успешно
На сегодня почти 900 тысяч гноя оставили в Украине
Ещё и сегодняшняя операция. Там же тоже обслуга аэродромов задымела
vasilisa-l• 01 июня 2025
Ну теперь хоть понятно почему День защиты детей перенесли. Теперь 1.06 будем праздновать день падения рашистской авиации.
Помню как в начале войны в соцсетях фото детей с плакатами ’Закройте нам небо’
Irisha0604• 01 июня 2025
Ответ дляМамаАня
Молодці, аплодую стоя за ідею привезти дрони до місця призначення на камазі.
Мене більше дивує, як та фура туди доїхала? Без блокпостів , без перевірок? І ще хтось потім це все гарно зняв на телефон . Ну, ну
Ответ дляIrisha0604
Ну це вже не наші справи як доїхала, головне що операція пройшла успішно, а з операторами зараз проблем немає у кожного є телефон з камерою.
kot_begemot_kot• 01 июня 2025
Ответ дляYuliya-23
та задрали вже своїми атвєтками
Удалено администрацией...
vasilisa-l• 01 июня 2025
Зашла на стрим нашего блогера, он в чат-рулетке всех россиян поздравляет с днем российской авиации🤣🤣🤣
Они злые как собацюги. Но трое рады, что так все обернулось, порадовались с нами. Один из Пятигорска, один из Сочи и вроде с Кубани, если не путаю
Ответ дляok1904
Якщо дійсно вражені 41літак стратегічної авіації, вважайте що на дальній авіації можнтрашка поставити хрестик. Там треба тепер все продефектквати, відремонтувати .. це пекельні муки на роки. Лошарик 4 роки ремонтують і ще до цих пір він під питанням
що таке лошарік?