svecola• 01 июня 2025

Оленья аэродром всьо:? «У нас война началась в Оленегорске».

📌 «У нас война началась в Оленегорске».

В Мурманской области атаке подвергся, предварительно, аэродром «Оленья», где базируются стратегические бомбардировщики. Жители сообщают о пожаре.

Оказалось, что сегодня утром у заправки у въезда в город остановилась фура. Через некоторое время прямо из кузова стали вылетать беспилотники, которые затем атаковали различные объекты. Водитель задержан.

Последние записи:
⚡ Еще одно происшествие с поездом произошло..В Мурманской области атаке подвергся, предварительно, аэродром «Оленья», где базируются стратегические бомбардировщики

⚡ Под Курском взорван другой железнодорожный..
🚂 В Брянской области был подорван мост: в этот..
Мама Никитки-2• 01 июня 2025
Ответ дляPaolla
А шо там Трамп? Вже прокинувся? Чекаєм його ценноє мнєніє щодо козирів
Сьодні неділя. Трампуша в гольф грає. Завтра почуєте
symbol• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
А чого така крута країна воює корейцями і купує у них балістичні ракети?
laru• 01 июня 2025
Ответ дляsymbol
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
В них ще є такі. Можливо буде проблема з примітивною ламповою електронікою, приладовим обладнанням, але на знімках немає ударів по кабінах і центральних частинах керування. Пошкоджені в основному паливні баки
То відео подивіться. Навіть кольорові є. Літали наши дрони, як в себе вдома, обираючи куди краще впасти.
Olga_72• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
Дропшипінг?
так!
Olga_72• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
Супер дрони із штучним інтелектом не замінять їм ядерну тріаду. Стратеги є частиною ядерної тріади рашки
З ядерними підлодками зовсім біда. Їх не модернизували, до 14 року.. Бо занадто багато аварій було. .
Aksinia 111• 01 июня 2025
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
Как ваше хуйло говорил ’курочка по зёрнышку’ ))) Вот так рашка и развалится . Совок тоже типа на века ’строили’ и ’ кто это сделал’ ?)))
Моpгана• 01 июня 2025
Не менш геніальний Чепинога сьогодні написав

Уявіть собі, як та фура з українськими дронами пробиралася десь із Житомира чи з Пирятина до самого Мурманська...

І в тій фурі сиділи наші страшні хлопці зі спецназу, які мусили вдавати дальнобоїв...

І як вони виходили з фури у кроксах, в спортивних штанях і майках, з плямами кетчупу й гірчиці на тих майках, як знічев´я позіхали, чухали собі яйця, та були готові вбити двадцять чоловік одним ударом ноги...

Який це напряг, які це нерви? Яка це неймовірна витривалість і сила!

День - за сто днів...

І як ту фуру зупиняли російські мєнти сто разів... і як вони принижувалися перед мєнтами. І як говорили «по руськи»… І як їм давали по сто баксів... І як мєнти милостиво казали: ’Праезжай!’...

На місці Путіна я б сьогодні вмер нахуй, аби не позориться...

Їхали козаки із Дону додому...

:-)
Верная2014• 01 июня 2025
З самого початку війни я так ні разу не була в захваті від операцій!! Міст в Криму - це було приємненько але не мало стратегічного сенсу. А тут - браво!!! Дякую і вклоняюся всім причетним! Особливо цікаво - як завербували водіїв! Чи це наші? Тоді дуже шкода
Aksinia 111• 01 июня 2025
«Орєшніком» по Челябінську?
Мама Никитки-2• 01 июня 2025
Ответ дляМоpгана

День - за сто днів...

Їхали козаки із Дону додому...

:-)
в спортивних штанях і майках, з плямами кетчупу й гірчиці на тих майках, як знічев´я позіхали, чухали собі яйця...
Як красочно описав, мабуть автопортрет 🤣
vasilisa-l• 01 июня 2025
Ответ дляпромокашка
Цели сво уже достигли ?
Демилитаризацию армии свинособак, они проводят успешно
На сегодня почти 900 тысяч гноя оставили в Украине
Ещё и сегодняшняя операция. Там же тоже обслуга аэродромов задымела
vasilisa-l• 01 июня 2025
Ну теперь хоть понятно почему День защиты детей перенесли. Теперь 1.06 будем праздновать день падения рашистской авиации.
Помню как в начале войны в соцсетях фото детей с плакатами ’Закройте нам небо’
il-mari• 01 июня 2025
Московська губєрнія, задимлєніє на аеродромі ’Воскрєсєнск’ п´ятий за сьогодні
Alisa.Alisa• 01 июня 2025
рашисти ниють.
😂 ми навіть цей пост заскрінили😂
Mittens• 01 июня 2025
ku4eravaku4erava• 01 июня 2025
Читаю, и так приятно, Господи помоги и храни ЗСУ
автор svecola • 01 июня 2025
эти дроны были с ИИ и управлять ими можно сидя в Лондоне,на море в Испании,в селе на даче.до чего дошел прогресс
Irisha0604• 01 июня 2025
Ответ дляМамаАня
Молодці, аплодую стоя за ідею привезти дрони до місця призначення на камазі.
Мене більше дивує, як та фура туди доїхала? Без блокпостів , без перевірок? І ще хтось потім це все гарно зняв на телефон . Ну, ну
ViolaVio• 01 июня 2025
Боже, хлопчики, ще ці точки, звідки балістика до купи поразьте!
kot_begemot_kot• 01 июня 2025
Удалено администрацией...
МамаАня• 01 июня 2025
Ответ дляIrisha0604
Ну це вже не наші справи як доїхала, головне що операція пройшла успішно, а з операторами зараз проблем немає у кожного є телефон з камерою.
Yuliya-23• 01 июня 2025
Ответ дляkot_begemot_kot
Удалено администрацией...
та задрали вже своїми атвєтками
kot_begemot_kot• 01 июня 2025
Ответ дляYuliya-23
та задрали вже своїми атвєтками
Удалено администрацией...
Yuliya-23• 01 июня 2025
Ответ дляkot_begemot_kot
Удалено администрацией...
судячи з усього, навпаки, мозок відсутній у Вас
vasilisa-l• 01 июня 2025
Зашла на стрим нашего блогера, он в чат-рулетке всех россиян поздравляет с днем российской авиации🤣🤣🤣
Они злые как собацюги. Но трое рады, что так все обернулось, порадовались с нами. Один из Пятигорска, один из Сочи и вроде с Кубани, если не путаю
Подрысь• 01 июня 2025
Ответ дляAksinia 111
Я в ужасе ! Есть видео
’Водій фури з якої вилітали БПЛА був знайдений задушеним ’
Зверьё какое то . Почему не суд ? У нас кто на русню работает судят, потом ещё и обмен .
то другой водитель
da1i• 01 июня 2025
Ответ дляok1904
Якщо дійсно вражені 41літак стратегічної авіації, вважайте що на дальній авіації можнтрашка поставити хрестик. Там треба тепер все продефектквати, відремонтувати .. це пекельні муки на роки. Лошарик 4 роки ремонтують і ще до цих пір він під питанням
що таке лошарік?