А що таке?• 01 июня в 18:13
Не готовить сыну?
Сын обижается часто. И тогда перестаёт есть то, что я готовлю.
Думаю перестать покупать и готовить на него.
18 лет
Бентливуман• 01 июня в 18:31
Ответ дляСунуся в чужі справи
Всех понимать - необязательнач опция в жизни.
Он не такой как вы и не обязан быть таким чтоб вы его понимали.
Вона його терпіти не може, бо він на тата схожий, інфантілом вважає і чекає на повагу.
Суцільна зрада• 01 июня в 18:31
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так у нас в общаге и мальчики жили, как то же они не умерли с голода и не завонялись.
ну ... в общаге.
это другое.
автору не удалось выселить в общагу
это другое.
автору не удалось выселить в общагу
А що таке?
• 01 июня в 18:32
Ответ дляСуцільна зрада
а муж у вас есть ?
кто-нибудь ещё живёт с вами?
сын моет посуду после себя?
кто-нибудь ещё живёт с вами?
сын моет посуду после себя?
Посудомойка есть
Янгол в камуфляжі• 01 июня в 18:32
Ответ дляА що таке?
И как думаете, что я делаю такого, чтобы на меня днями обижаться? Взрослому парню?
Не так посмотрела, не то сделала, не так дверь закрыла и т.д.
У него отец такой, инфантильное поведение было основной причиной развода.
А мать не инфантильная разве?
Вы - минимум в два раза старше своего сына, но ...
Бентливуман• 01 июня в 18:33
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А мать не инфантильная разве?
Сто відсотків, це навіть не інфантилізм..гірше.
А що таке?
• 01 июня в 18:33
Ответ дляБентливуман
Нє то сдєлала, це що саме?
В чем-нибудь отказала, сделала по своему, а не как он просил. Или вообще не сделала
А що таке?
• 01 июня в 18:33
Ответ дляЭмчЭндЭм
Чому? Вдень що робить? Комп цілий день?
Ага
Бентливуман• 01 июня в 18:34
Ви не здатні на діалог з власним сином. Ви окрім роздратування нічого не відчуваєте, а він має їсти їжу приготовану вами. Та не дай Боже.
ЭмчЭндЭм• 01 июня в 18:35
Ответ дляБентливуман
Та нє краще виховувати собі ворога, не знаходити спільну мову з дітьми, і гнати в три шиї. Тільки виникає питання на який їх народжувати? І ще батьки калічать, знущаються і ламають психіку найкраще, від усіх інших людей у нашому житті.
Народжувати, щоб виростити спмостійну дієздатну людину. А у вас доя чого? Робити інваліда з дорослого хлопця?
Раніше у 18 усі йшли в армію служити, без вибору. Тисячі 18річних їдуть вчитися до великих міст або й замкордон, живуть самі. Це вже не ляльки,якщо мама не робить спеціально з нього інфантила.
А що таке?
• 01 июня в 18:35
Ответ дляБентливуман
А по вашему это какое поведение?
Вообще он на папу папы похож. И сына я люблю. Но ему пора сепарироваться
Суцільна зрада• 01 июня в 18:35
Ответ дляА що таке?
Посудомойка есть
так он кланяется посудомойке?
или ждет, когда вы все сделаете ?
Бентливуман• 01 июня в 18:35
Ответ дляЭмчЭндЭм
Мама з нього робить людина, яка в майбутньому буде шукати собі психотерапевта
А що таке?
• 01 июня в 18:35
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А мать не инфантильная разве?
Но что? Что мне сделать на ваш взгляд?
А що таке?
• 01 июня в 18:36
Ответ дляСуцільна зрада
так он кланяется посудомойке?
или ждет, когда вы все сделаете ?
Ждёт)
ЭмчЭндЭм• 01 июня в 18:37
Ответ дляА що таке?
Тогда картина маслом. Инфантил, которому вы потакаете.
Станьте слабой, беспомощной, хромой и тд. Пусть он растет через нехочу.
Бентливуман• 01 июня в 18:38
Ответ дляА що таке?
А по вашему это какое поведение?
Що ви зробили доброго, окрім приготування їжі для того щоб він сепарувався? Ви відправили його навчатись у гарний універ, купили житло, виховали самостійним, чи запихання в нього своїх картоплів з борщами це найголовніша місія у вашому житті? Він виріс без батька, як довго він без нього?
ЭмчЭндЭм• 01 июня в 18:40
Ответ дляА що таке?
Ага
Випирайте на очне навчання. Заочне обгрунтовано, коли людина вдень працює.
А що таке?
• 01 июня в 18:40
Ответ дляБентливуман
Должна была ему квартиру купить?
Что-то новое. Квартир ему хватит - родственников много.
Универ хороший.
Что ещё со мной не так? Не стесняйтесь, вываливайте свои шаблоны и комплексы
Универ хороший.
А що таке?
• 01 июня в 18:41
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я уже и правда близка к этому.
В буквальном смысле.
Бентливуман• 01 июня в 18:41
Ответ дляА що таке?
Должна была ему квартиру купить?
Универ хороший.
Ні це ви вивалюйте все лайно на власну дитину ´інфантила´ ви ж за цим сюди прийшли. Почути яка ви охірєнна і який ху...ий у вас син? Я вас правильно зрозуміла? Ви виховали таку дитину, це наслідки вашого виховання, вашої неспроможності в минулому дати гарний приклад, батька не було, разом з ним чоловічої поведінки. Ви його пресували і пресуєте і все що він зі своїм м´яким характером може зробити лише образитись. Це його інструмент захисту психіки. Ви нерозумна. Я б сказала по іншому....
ЭмчЭндЭм• 01 июня в 18:41
Ответ дляБентливуман
Та хай не їсть, чи й не пробоема. Сидить вдома днями, не працює, вчиться заочно. Це що? Це типовий ледацюга з комплексом обіженки.
ЛеньГуглить_правда• 01 июня в 18:42
Ответ дляА що таке?
Я бы рада - не хочет ни в какую
А в этом вопросе его мнение вообще никакой роли не играет. Вел бы себя нормально - мог бы еще немного пожить и покушать то, что мама готовит. А раз такой неблагодарный и самостоятельный - то велкам во взрослую жизнь
А що таке?
• 01 июня в 18:42
Ответ дляБентливуман
И что вас так тригерит?
Вы тоже х....ая дочь? Или инфантил? Что с вами не так?
ЭмчЭндЭм• 01 июня в 18:43
Ответ дляА що таке?
А по вашему это какое поведение?
Поїдьте кудись надовго у відпуску, хай поживе без прислуги.
А що таке?
• 01 июня в 18:44
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Даже есть куда во взрослую жизнь. Не хочет, не готов и т.д.
ЭмчЭндЭм• 01 июня в 18:44
Ответ дляБентливуман
Якого хріна він сидить вдома і вчиться заочно???
А що таке?
• 01 июня в 18:44
Ответ дляЭмчЭндЭм
Езжу каждый год. Не помогает
Бентливуман• 01 июня в 18:46
Ответ дляА що таке?
И что вас так тригерит?
Я жила з такою матір´ю як ви. Я самостійна з 16 але це не зробило моє життя кращим. Отямтесь, або перестаньте тролити. За хлопця реально боляче.
ЭмчЭндЭм• 01 июня в 18:47
Ответ дляА що таке?
И что вас так тригерит?
Видно, її мама не дотягла на горбу до 40річчя.