Завжди мало• 02 июня в 01:39
Хто виїхав зовсім недавно?
Ви не шкодуєте?Як проходить Ваша адаптація в новій країні?
Донька подруги• 02 июня в 06:28
Ответ дляЗавжди мало
Мала на увазі різницю між тими, хто поїхав в перші місяці війни і тими хто виїжджає зараз.Чи є проблеми з місцями в садочках і школах, чи важко знайти житло ...і т д
Нет, ну что Вы, четвертый год только Вас и ждут, места не занимают, всё выглядывают, когда Вы изволите приехать повыбирать самое-самое.
ПотеряласЯ Я...• 02 июня в 07:00
Ответ дляЗавжди мало
Можете ще на німецькій або англійській написати.
Автор, як вам не соромно? Ви прийшли спілкуватись з українцями, а використовуєте русизми! ’На англійський , на німецький’ це що таке???? Людина розмовляє мовою, а не ’на мові’. Українка з вас ніяка!
Мелитрисса• 02 июня в 07:08
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну яких обставин, наприклад? У всіх емігрантів вони +- однакові
В прошлом году знакомые познакомились с женщиной,которая только выехала из Украины, она из Закарпатской области, приехала беженкой, собралась открывать свой бизнес там, не знаю какой. Кто то едет, потому что здесь работы нет, с мужем разводится, жить негде, сколько здесь в разных темах пишут, чтобы ехали в Германию. А кто то из Купянска, Покровска, Сумской области выехал. Так что обстоятельства очень разные.
Мой_ужин• 02 июня в 07:20
Ответ дляЗавжди мало
Я звертаюсь до Українців, російську не розумію.
Сидите на территории Украины, а то мало ли че
Лінива, не каюсь• 02 июня в 07:59
Ответ дляНа паровозе
Вы правы.шоколадно мертветчуковские боты вытянули старые методички
Мань, не бойся, тебе здесь равных нет
Кучерявочка• 02 июня в 08:10
Ответ дляЗавжди мало
А язык страны куда ехать собрались хоть понимаете? Они вас точно не поймут.
Шалена невинність• 02 июня в 08:24
Рашики набігли «повозмущаться» що «великій і мАгучий не пАнімают»
.
Цікаво що самі росіянці коли до них звертаються українською, то «я не пАнімаю»
Елена 1919• 02 июня в 08:59
Ответ дляЗавжди мало
Подозреваю,что разница в отношении...первых кто выехал чуть не на руках носили,а сейчас и плюнуть могут.но я не выезжала,вся информация с таких вот советчиц
Всех в сад• 02 июня в 09:30
Всі навколо тільки й кажуть-ну чому ж ви раніше не приїхали.Що б ми без вас робили,прямо не знаємо.
Кондуктор маршрутки• 02 июня в 09:54
Ответ дляЗавжди мало
За свої кошти планую в Румунію, ще розглядаю Хорватію або Словенію.Розраховую на дозвіл на тимчасовий захист.
Так в жодній з цих країн ви мову не знаєте. Який зміст? Вибирайте країну, де не буде мовного барʼєру.
Маю декілька думок• 02 июня в 09:55
Ответ дляПошаманю
А чим адаптація недавновиїхавших відрізняється від тої, що була у давновиїхавших? Просто цікаво
Очень отличается/ В начале воины везде была помощь и сочувствие, сейчас помощь почти везде свернута и сочувствие сменилось раздражением
Мошей ницца• 02 июня в 11:22
Ответ дляШалена невинність
.
Как распознать дибила на форуме знаете?
Банка з медом• 02 июня в 11:47
Я виїхала півтора роки тому, що можу сказати дуже нудно, але спокійно. На мову не ходжу, не працюю, дома квіти вирощую, друзів немає, спілкуюся тільки з родиною.
Мошей ницца• 02 июня в 12:48
Ответ дляБанка з медом
А гроші звідки берете
НеКонец-Света• 02 июня в 12:49
Ответ дляКсерокопия ночи
Посмотрим на вас после выезда. С каким рвением наши мовні патріоти ищут русскоговорящего врача.
Це саме «патріоти».
Ті маргінали, яким какая разница.
А всі адекватні вибирають англомовного
Ті маргінали, яким какая разница.
А всі адекватні вибирають англомовного
НеКонец-Света• 02 июня в 12:50
Ответ дляПошаманю
Это правда. Но украиноязычного найти вообще не возможно.
Я краще до англомовного піду
Курочка• 02 июня в 14:02
Ответ дляЗавжди мало
Згодна, але все змінюється і цікавить актуальний досвід
он на русском будет, но вам же не нужно
СКИБИДЫШь• 02 июня в 14:10
Ответ дляЗавжди мало
Сидите в Украине лучше, а то непатриотично из любимой страны бежать. И за границей ваша тонкая натура будет страдать - большинство украинцев на русском разговаривают))
СКИБИДЫШь• 02 июня в 14:19
Ответ дляКсерокопия ночи
С языка сняли))
Помню, как одна дура при мне до*балась к волонтеру девушке, которая гуманитарку выдавала, за то что та с ней «мовою агресора» разговаривала… конечно другие, адекватные люди заступились за девушку.. А волонтер вообще молдованка была.
Банка з медом• 02 июня в 14:34
Ответ дляМошей ницца
А гроші звідки берете
Друкую, ну звісно що є дохід, за кордоном я з чоловіком.
СКИБИДЫШь• 02 июня в 15:24
Ответ дляЗавжди мало
Румыния вам не зайдет. Тут одесситы в основном, все на русском говорят и молдаван много, тоже русский.
Мию вікна у мороз• 02 июня в 15:54
Ответ дляЗавжди мало
За свої гроші всюди легко, якщо ці гроші ви можете заробити в будь-якій країні
Щось не спиться• 02 июня в 16:19
Ответ дляКсерокопия ночи
100%
Сама була свідком того, як у Франції любі патріоти у стоматологів ще й на російську переходили. Як казали, ’ой, то просто автоматом’
Щось не спиться• 02 июня в 16:21
Ответ дляЗавжди мало
Що ви будете робити, якщо в цих країнах вам зустрінуться російськомовні українці? Особливо там, де вам це буде потрібно.
Я матуся, мені можно• 02 июня в 17:07
Ответ дляСКИБИДЫШь
С языка сняли))
И Я такой позор наблюдала, девушка в лагере Красного Креста помогала с переводами- она немка и второй иностранный рус. ( наша земля до сих пор так в Гимназиях), так тоже орала одна чому не державною🤦♀️
Завжди мало
• 02 июня в 19:07
Ответ дляПатриоточка
Виїхала давно, працюю з тими хто недавно, скажімо так. Майже ніхто на обум не їде вже. Всі підковані і па порадах зпайомих. Мову починають десь за рік вчити, але потім розказують що з нуля... ну то в них якість стратегії.. то таке. Кррк за кроком, йле як і повинно. Але не швидко. Що раджу реалтно оцінити ким будете працювати, бо це найважчий момент в новоприбулих.
Дуже вдячна Вам за пораду!Мову починати вчити дома не варіант, так як вже починала вчити польську, а в результаті до влади прийшли не дружні до іноземців кандидати.Тому планую вчити на місці і обходитись перший час англійською.Робота є на перший час.
Завжди мало
• 02 июня в 19:09
Ответ дляДонька подруги
Це не туризм, шановна. Туристам житло ніхто не здасть, крім подобово.
В мене вже є пропозиції по житлу на 6 місяців.