Хвець-тець• 02 июня 2025
Покусали несколько клещей, куда обратиться! Киев
Погуляли вчера в ботаническом саду, дома на себе обнаружила клеща, при визуальном осмотре нашла ещё. Все мелкие, присосались. Одного достала живой, второй нет, не уверена, что полностью вытащила
Куда обратиться чтобы их проверили, и к какому врачу бежать, Киев. В какой дозе пили Доксициклин( Бо всю ночь не спала, доставала ночью уже(
куркулиха• 02 июня 2025
Травм пункт, но у нас на районе почему то не приняли,назвали другой адрес куда подьехать
Та прям багіня• 02 июня 2025
Наблюдать ещё, если ореол красный или покраснение нужно к доктору сразу идти
Та прям багіня• 02 июня 2025
Постарайтесь успокоиться, тем более есть доступ к антибиотику, всё будет хорошо
Кто крайний?• 02 июня 2025
Автор, кращє напишіть ФБ групу Лайм Україна.
З того, що знаю, аналіз кліща не завжди інформативний і результати на терміні, коли лікування нічого не дасть.
Тому антибіотикотерапію превентивно починають в перші 48 годин
СпайдерВумен• 02 июня 2025
Ответ дляКто крайний?
Доксициклин?
Ласунка• 02 июня 2025
Ответ дляПасти Ла
Кліщів не треба перевіряти
А вам попити антибіотик і все буде добре
Ну, як сказати....Я пила антибіотик тиждень, одразу, з першого дня (тоді ще взагалі ніхто з лікарів не призначав), ще й дозу високу. Цього будо замало, бо лайм розвинувся.... не все так просто з цими бореліями
Пасти Ла• 02 июня 2025
Ответ дляЛасунка
😞 эх
Ласунка• 02 июня 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Доксициклин?
В групі радять доксициклін, але 21 день, а не один, три, тиждень ,
Хвець-тець
• 02 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
В якому ботанічному гуляли? В траві чи по доріжках?
И там и там. Но укусил в грудь и на ноге (хотя была в штанах.
Хвець-тець
• 02 июня 2025
Ответ дляЛасунка
Клеща на анализ не возили? В какой дозировке пили?
Ласунка• 02 июня 2025
Ответ дляХвець-тець
Не возила, в цьому немає сенсу.
Якщо не помиляюсь, бо це було 6 років тому по 200 (2 рази в день). Стандартна -по 100
Ласунка• 02 июня 2025
Ответ дляХвець-тець
З порад - за три тижні здати аналіз вестернблот (не на антитіла, а вестернблот, там значно ширший набір білків). Він не дешевий, але, якщо зараження сталр, вчасно почнете лікування
ЕлькиПальки• 02 июня 2025
спросить у инфекциониста, на какой день сдавать анализ на Лайма. У парня был, проявился через полгода
ТАЗератти• 02 июня 2025
Ответ дляЛасунка
21 день, це якщо підтверджена хвороба, профілактично ніхтто стільки неприймає, кліщі не усі заразні, разово для профілактики є, але треба подивитись дозування
Ласунка• 02 июня 2025
Ответ дляТАЗератти
Я написала про рекомендацію в групі фейсбука Лайм. З особистого досвіду - тиждень антибіотика при укусі зараженим кліщем був не ефнктивним. Хвороба поширилась.
ТАЗератти• 03 июня 2025
Ответ дляЛасунка
Вірно , але ж ми не знаємо чи він був заразний, у свекрухи в цьому році вже разів 10 вкусив і так кожного року все ок, мене 3 роки тому і не бачила коли вкусив, тільки вже нашла на нозі дивне коло....
Ласунка• 03 июня 2025
Ответ дляТАЗератти
Ну так, не знаємо. Для себе вирішила що наслідків бореліозу боюсь більше ніж антибіотиків