Ранковий базар• 02 июня в 15:02

Подобаються квіти?

Нарешті знову накупила красоти. В минулому році квітли до листопада.
Счастье_же_вот_оно• 02 июня в 15:03
Я не садовод, равнодушна в целом. Но цветные, объемные, нарядно)
Та_шо_ж_таке• 02 июня в 15:05
Покажіть минулорічні у вересні
Маурита• 02 июня в 15:06
дуже гарні.
люблю_тортики• 02 июня в 15:06
Супер! Так подобаються квіти .. на чужих клумбах)))
Дюйм оф о4ка• 02 июня в 15:07
гарні))) мамі теж куплю і відвезу на вихідних
автор Ранковий базар • 02 июня в 15:09
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Покажіть минулорічні у вересні
Фото вже мабуть немаю, але були супер.
Як ухурделю• 02 июня в 15:13
Я пожлобиоася дорогі купувати, купила три розсадини, посадила, може розростуться, а може гигнуться, як минулого року, з ними хоботні багато.
Страхованная• 02 июня в 15:15
Обожаю петунии, сурфинии . Красота!!
Галя із Дарниці• 02 июня в 15:20
Класс! Я тоже наслаждаюсь на балконе
Хитрушка-чекушка• 02 июня в 15:24
Ответ дляГаля із Дарниці
Класс! Я тоже наслаждаюсь на балконе
Вечірні фото взагалі нереальна краса, так атмосферно
Галя із Дарниці• 02 июня в 15:29
Ответ дляХитрушка-чекушка
Дякую! Вся підсвітка з аліка
ФФФФристайла• 02 июня в 15:30
Красивые, но у меня они через 2 месяца уже некрасиво выглядят, вытягиваются стебли, покупаю потом новые, весь сезон не выглядят как только купленные
ДА да да• 02 июня в 15:36
Я купила два кущик з квітами , пересадила вдома, тиждень і квітів майже немає, сумно, чи їх чимось активно удобрюють, що на чистій воді вони не хочуть довго квітувати, бо грунт гарний, поливала, розмовляла
автор Ранковий базар • 02 июня в 15:47
Ответ дляФФФФристайла
Ми сухі кожного тижня вискубуємо. Стоїть автоматичний полив. Це вони ще не на своєму місці, лише купили
автор Ранковий базар • 02 июня в 15:48
Ответ дляДА да да
Вони будуть ще
ФФФФристайла• 02 июня в 15:57
Ответ дляРанковий базар
Сухие я убираю почти ежедневно, полив есть, именно стебли постепенно отрастают длинные и цветок выглядит уже не ухоженным
13чудоСВЕТА• 02 июня в 15:59
Я петунії тепер лише на чужих городах люблю)
Насіяла колись на дачі вздовж всіх доріжок, довкола скважини, біля баку, ще десь, бо вони ж гарні, яскраві, цвітуть довго, бур´ян під ними не росте... ідеальні, короче.
А ця зараза як почала сіятись по городу(( я перші 3 роки тішилась - скільки квіточок і як гарно) а на четвертий, коли вони позабивали все, від айстр до капусти - повисапувала нафіг повністю.
Тоска в носках• 02 июня в 16:02
Подобаються, ще й дуже! Справді гарні! Я теж люблю петунії різніх сортів в одному горщику
Крихітка на всі• 02 июня в 16:05
Ответ дляЯк ухурделю
Їх треба підстригти безжально щоб наростили добре зелень, тоді будуть квітнути рясно, а так пагони звисатимуть ріденько. Ось моя після однієї стрижки
Як ухурделю• 02 июня в 16:09
Ответ дляКрихітка на всі
Дякую, шкода, але пострижу.
Зашла на 5минут• 02 июня в 16:11
Ответ дляГаля із Дарниці
Класс! Я тоже наслаждаюсь на балконе
Как у вас классно!!! Вроцлав?
Галя із Дарниці• 02 июня в 16:14
Ответ дляЗашла на 5минут
Как у вас классно!!! Вроцлав?
Да, Вроцлав
База_птеродактилей• 04 июня в 02:05
Ответ дляЯк ухурделю
петуньи дохнут у вас потому что горшки маленькие. им обьема мало.
Надо удобрений больше лить,
Можно еще когда начнут истощаться, вытащить с комом земли, подрезать корни и убрать снизу земли и досыпать новой, может поможет.
Они у вас истощают землю просто и поэтому дохнут.
База_птеродактилей• 04 июня в 02:08
Ответ дляФФФФристайла
обьем горшка у вас какой для петуньи?
База_птеродактилей• 04 июня в 02:10
Ответ дляРанковий базар
Фото вже мабуть немаю, але були супер.
купила в этом году вербены. Прочитала, что они дольше петуний выносят низкие температуры. По весне зацвели , когда петуньи еще дома были.))
Посмотрю, что будет осенью.)
ФФФФристайла• 04 июня в 03:12
Ответ дляБаза_птеродактилей
обьем горшка у вас какой для петуньи?
Такой же как у автора
автор Ранковий базар • 04 июня в 06:50
Ответ дляФФФФристайла
Такой же как у автора
База_птеродактилей• 04 июня в 12:04
Ответ дляФФФФристайла
Такой же как у автора
Махровая может сидеть в горшке 4-7 литров. Она не так активно цветет. А та, что в крапинку, у меня сидит в горшке литров ,15. Он широкий, она уже всю поверхность заняла, скоро начнет массово цвести.))