Вероятненько• 02 июня 2025

Вы бы хотели родиться в следующей жизни?

Не знаю есть ли следующие и предыдущие жизни,но если бы да-хотели бы ещё рождаться ?
Парасюха• 02 июня 2025
Ответ дляВероятненько
А як тоді еко та всілякі намагання завагітніти роками? Це ж насильницька вагітність та народження, Чи ні?
Деякі души вибирають досвід прийти саме через Еко, а деякі взагалі коротке життя через аборт. Чому це насильницька вагітність? Не всі ж можуть навіть через Еко завагітніти. Видно у них інші задачі або пропрацювання в цьому житті.
Дівчина Бобула• 02 июня 2025
Ответ дляIQ 80
Так, але якимось бегемотиком в Африці.
После человеческого воплощения - родиться животным - это регресс. Это значит, что в этой жизни человек накосячил.
автор Вероятненько • 02 июня 2025
Ответ дляПарасюха
Цікаві відповіді. Могли би рекомендувати щось почитати на цю тему? Авторів чи просто назви книг. Щось мені цікаво стало
Ангел-предохранитель• 02 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Тобто якщо хочу бути котиком можна косячити! Хоча якщо перебрати міру, то ще на помийці народишся, отже ж біда
автор Вероятненько • 02 июня 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
А можна ж і жуком навозним народитися,чи мухою зеленою,яку всі замочити хочуть. Чи іншим створінням не таким милим як котики.
Парасюха• 02 июня 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ви напевне щаслива людина, якщо вірите у таке.
Ну я щаслива людина, яка пройшла через багато чого в житті, я багато чим цікавлюсь, дивлюсь, читаю. Мені цікава психосоматика, регрес, Німецька нова медицина, як створений всесвіт, що таке душа, як ми сюди приходимо, для чого, хто я?
Вишневий цвіт• 02 июня 2025
Не верю в перерождение, хотя изучаю сейчас астрологию и в натальной карте очень четко видна родовая карма и кармические задачи на эту жизнь. Восточные астрологи считают, что это карма прошлых воплощений, западные- что это карма твоего рода. Склоняюсь больше к последнему мнению. Хотя есть у меня загадочное воспоминание в возрасте до 3-х лет, когда я точно помню свои ’взрослые’ мыли, когда случайно застала старшую сестру, меняющую прокладку в туалете. Я точно знала, что это за процесс, четко осознавала каким -то взрослым умом, естественно, меня никто не посвящал в такие дела в 3 года....
успокойте_Меня• 02 июня 2025
Надто багато болю в цьому світі. Не впевнена, що переважить - плюси чи мінуси.
Парасюха• 02 июня 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Чтобы после человека стать животным вам надо хорошо накосячить, с убийствами..и вы будете бездомным котиком вечно голодным, над которым тоже все издеваются.. как то так
Блондинка в Законе• 02 июня 2025
Я бы хотела жить вечно где-то в среднем активном возрасте. Взрослом. Но с условием, что если человеку надоест жить, его удаляют по его желанию и расписке) Даже интересно, сколько бы нас осталось при таких условиях.
Дівчина Бобула• 02 июня 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вам здається, що бути котиком це добре, оскільки зі сторони сприймаєте їх красу та мілашність.
Але не всі котики домашні, їх життя і сприйняття світу не таке, як нам здається.
Дівчина Бобула• 02 июня 2025
Ответ дляПарасюха
Справа не в Еко, а в тому, що душа задовго до зачаття обрала бути народженою у певної пари. І чекає.
Еко - це просто спосіб цій душі прийти у цей світ. Але Еко може і не бути.
Фенте Фря• 02 июня 2025
Вірю в переродження і карму. Бережу екологію, не вживаю тваринних з продуктів (бо це ті ж людьскі душі, які в цьому житті переродилися в тваринному тілі) відношуся з повагою і відкритістю до людей.
На жаль, не всім дано це усвідомити, тому ми і маємо ці страждання і біль у всьому світі.
палка-копалка• 02 июня 2025
Хотела бы родится своим котом. Не жизнь, а малина :)
Пушка заряджена• 02 июня 2025
Да хотела бы. Мне нравится жить. Это интересный опыт)
хутряна володарка• 02 июня 2025
Естественно, хочу.
Жизнь это самое невероятное приключение. Не существует круче аттракциона. Очень хочу! Тем более, у меня вроде не плохо получается ☺️
IQ 80• 02 июня 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Навпаки, людина - найжорстокіша і найагресивніша істота на землі, людське втілення - нижчий щабель.
Дівчина Бобула• 02 июня 2025
Ответ дляIQ 80
Людське - найвищий.
Сенс втілення для душі- розвиток, проходження уроків тощо. І саме у втіленні людини можливо це зробити.
І прожити власне життя так, щоб не бути жорстокою і агресивною.
Для кожної людини - це велика удача втілитись саме в тілі людини. А втілитись в тілі здорової фізично людини, народженої у здоровій сім´ї, якій везе на життєвому шляху - заслуга попередніх втілень.
Полтавська галушка• 03 июня 2025
Цікаве питання, але ще більш порадували коментарі, люди задумуються над чимось більшим, ніж матеріальне! Особисто я вірю в реінкарнацію душ. Думаю, це не залежить від того, чого ми на разі хочемо, але варто заробляти собі «плюсики» в карму, духовно розвиватись, по-перше, щоб пройти свій шлях гідно і щасливо, а по-друге, щоб в наступному житті мати той рівень, який ми заслужили, живучи зараз. Які вчинки робимо, як мислимо, як розвиваємось, яку користь приносимо. А війни були всю історію людства і різні негаразди, катаклізми тощо
Конфиденциальность• 10 июня 2025
Мне всегда было интересно, кем в следующей жизни стали салтычиха, менгеле, гитлер? Или таких все, на переплавку?