Поторописька• Изменено 02 июня в 18:48
Смартчасы Самсунг
Хочу купить смартчасы Самсунг к телефону Самсунг, но что-то отзывы о них не очень. На самом ли деле это так или отзывы специально подстроенные? У кого есть такие, стоит ли покупать. Меня интересует модель, чтобы отвечать на звонки и с оплатой NFC. Спасибо
размахер• 02 июня в 19:03
часів самсунг у мене не було.
як прихильник смартфонів і планшетів самсунга та їх зарядних блоків, хочу сказати, на мою особисту думку, всяка периферія у них з дуже завищеними цінами. такі гаджети можна і дешевше взяти.
Теща дочки• 02 июня в 19:09
Був годинник самсунг 2 рази. Раз користувалась роки 3-4, потім пару років тому оновила.
На перших був nfc, але в Україні не працював ) в іншому годинник повністю влаштовував.
Другий годинник вже шукала з nfc який точно працюватиме. Купила. Користувалась ) зараз би з ними і далі ходила, але перейшла на яблучний телефон то і годинник довелось міняти.
Багато хто страждає що самсунг та епл треба кожен день заряджати. Мені це взагалі не проблема, страждань не розумію :) пішла в душ - годинник кинула на зарядку, вийшла - забрала з зарядки і пішла далі по справах
Чарочка діда• 02 июня в 19:14
У мене 4 серія . Є nfc. Все працює. Мені годинник дуже подобається, єдиний недолік - автономність. Я на ніч знімаю і мені заряду на два дні вистачає. Якщо в ньому спати, то, думаю, щодня треба заряджати
Каяспер• 02 июня в 19:18
В мене триті вже часи самсунг. Змінюю лише тому, що попередні набридають. Зараз самсунг ультра
Поторописька
• 02 июня в 19:18
Ответ дляЧарочка діда
Для мене не проблема заряджати кожен день. А Ви не знаєте яку зараз краще серію взяти? Бачу 7 нічого так
Поторописька
• 02 июня в 19:19
Ответ дляКаяспер
Вони не великі? Чи то здається по фото?
Поторописька
• 02 июня в 19:22
Ответ дляКаяспер
Якісь чоловічі)
Сонячний день• 02 июня в 19:34
Не фанатка. Але, якщо у вас на цьому заворот, дешевше 300 дол не дивітся..
Чарочка діда• 02 июня в 20:03
Ответ дляПоторописька
Не знаю. Я шосту дивилася, але поки що мене мій годинник влаштовує
Даю справку• 02 июня в 20:06
У дочки самсунг смарт-часы. Все отлично кроме одного-у неё на сам материал, из которого сделан корпус, аллергия.
Каяспер• 02 июня в 20:11
Ответ дляПоторописька
Якісь чоловічі)
Це ваша суб´єктивна думка. Вас ніхто не змушує купувати
Теща дочки• 02 июня в 20:31
Ответ дляПоторописька
Якісь чоловічі)
Поставите на екран квіточки і буде жіночій варіант )
Сметчица• 02 июня в 21:42
Часы, как часы, очень удобные. У меня стоит режим экономии энергии, хватает на 2 дня. Наверное, после войны, когда тревога перестанет включаться и на дольше хватит зарядки.
Поторописька
• 03 июня в 15:19
Дівчатка, всім вдячна за відповіді. Куплю 7 серію. Бережіть себе ❤️