ВільнаНазавжди• Изменено 02 июня в 19:50
Як поєднати дитину і роботу без шкоди дитині і без провини?
Дівчата, дитині рік і 3. ГВ на ніч і вночі. Є допомога, мама моя дуже виручає. Зараз включаюся у роботу, бо рівень життя і можливості хочеться мати нормальні. Сину уваги приділяю менше, він мамкає весь час, хвилюється. Коли затримуюсь ввечері, мама не може вкласти, бо без сісі і мами не засне. Тому розриваюся між ним в роботою. На літо можливі відрядження, коли мене не буде 2-3 ночі підряд. Відмовитись - суттєво втратити в грошах, бо тоді треба когось брати в заміну собі на роботі і випадати з процесу. Поїхати - як він без мене, коли весь такий мамин.
Як прийняти рішення? Серце не на місці. Ообота улюблена, я не хочу втратити її. Це перспективи, гроші. Але за синочка хвилююся страшенно. Чи то може я тривожна і все простіше набагато. Не знаю. Може хтось стикався з таким і поєднував. Хто має досвід чи думки на цю тему. Поділіться, будь ласка.
Цідило правди• 02 июня в 19:51
Если вы хотите выходить на работу, то убирайте ГВ и половина проблем отпадет. У меня старший ходил в частный сад с 1,5, привык быстрее, чем младшая, которая в 3 года пошла.
ВільнаНазавжди
• 02 июня в 19:51
Ответ длямаминаБубочка
Папы нет у ребенка?
Тато є, участь у житті формальна, живемо разом, але зарвз і він загружений роботою. Тому погрався і адіос, не вкладає, не сидить з малим
Триндю-бриндю• 02 июня в 19:53
Ответ дляВільнаНазавжди
Старанно,что покупать и уложить ребенка папа не в состоянии((
Убирайте ГВ совсем и приучайте к папе.давно пора
Непогодка• 02 июня в 19:53
Рік і 3 можна вже сміливо закінчувати ГВ. І тоді ви зможете лишати дитину на когось вже без прив´язки до вас фізично.
З ГВ ви вже виконали свою місію. З приводу залишати якось по трохи звикнете. На перший час попросіть маму більше допомагати
маминаБубочка• 02 июня в 19:53
Ответ дляВільнаНазавжди
Тогда у Вас другого выхода нет, отлучайте от ГВ.
ГЛЮкоза• 02 июня в 19:54
Потрібно змінити звичку засипати з вами. Прибрати гв..
Стоп. А як він мамкає в рік і 3?
ВільнаНазавжди
• 02 июня в 19:57
Ответ дляГЛЮкоза
Стоп. А як він мамкає в рік і 3?
Мама, мама - коли тільки вийду з поля зору, мені серце рветься
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 июня в 19:58
Ответ дляВільнаНазавжди
Це нормальна поведінка в цьому віці. Тата навантажуйте, бо він у вас якийсь розслаблений.
ВільнаНазавжди
• 02 июня в 20:00
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Це тема окремого посту, або вже і тема іншого життя. Я забила на цого невключеність. І це ще одна причина виходу на роботу
Флюорография гуся• 02 июня в 20:00
Ответ дляВільнаНазавжди
сковородкой ему в голову с размаху.
Вы какая-то мямля, чесслово .
Обязанность мужчины - приносить деньги
Вы какая-то мямля, чесслово .
Обязанность мужчины - приносить деньги
ВільнаНазавжди
• 02 июня в 20:01
Ответ дляФлюорография гуся
сковородкой ему в голову с размаху.
Вы какая-то мямля, чесслово .
Обязанность мужчины - приносить деньги
Вы какая-то мямля, чесслово .
Обязанность мужчины - приносить деньги
Скажімо так, я не впевнена, що цей шлюб проіснує довго, я маю гарну освіту і кваліфікацію і не хочу втратити її і лишитись ні з чим. Тому робота мій вибір. Не шукаю критику чи оцінку. Питаю про реальні лайфхаки як поєднати материнство і роботу
ГЛЮкоза• 02 июня в 20:02
Ответ дляВільнаНазавжди
Я не памʼятаю щоб в мене так було…
Жертва интернета• 02 июня в 20:02
Авторе, ваша мама не справляється, дитині із нею не цікаво. Так це мама і так вона безкоштовна. Але вона не може зайняти дитину так, щоб вона обходилася без вас. Шукайте няню,з якою дитина буде радісна та зайнята до вашого приходу
ВільнаНазавжди
• 02 июня в 20:03
Ответ дляЖертва интернета
Мама чудово справляється, малий любить її і вони грають весь час гуляють. Вдень супер. Питання саме ночей і відряджень. Як вкладатись кличе мене і до істерики
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 июня в 20:03
Ответ дляВільнаНазавжди
А, готуєтесь до розлучення? Не хвилюйтеся. Дитина з вами має алгоритм, тепер має привчитися до іншого алгоритму з вашою мамою. Ваша мама його любить і погано не зробить.
ВільнаНазавжди
• 02 июня в 20:03
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Поки прямо не готуюсь, але змиряюсь з думкою, що за дитину відповідальна я і нічого не чекаю.
Жертва интернета• 02 июня в 20:03
Ответ дляВільнаНазавжди
Значить мамі потрібно придумати якийсь ритуал, яким вона буде вкладати дитину.
ГЛЮкоза• 02 июня в 20:05
Ответ дляAnnaOst
Типу норма 10 слів в рік говорити. Всякі куку гав-гав теж за слова рахуються, якщо дитина собаку постійно гав гав називає. Точніше не норма, а в середньому діти в рік говорять 10 слів
Та ні. Навіть я в рік не думаю що 10 слів знала. В рік починають ходити. В два якщо не говорить то тоді це відхилення, але зараз може вже і пізніше. Але діти різні.
Угги в горошек• 02 июня в 20:05
Ответ дляВільнаНазавжди
Вы все равно разведетесь, так делайте это сейчас, пока это не болезненно для ребенка
Угги в горошек• 02 июня в 20:06
Ответ дляВільнаНазавжди
Никак с таким мужем
ГЛЮкоза• 02 июня в 20:06
Ответ дляВільнаНазавжди
Мій лайфхак - віддалена работа з дитиною на руках працювати, але це важко
Шальная коклетка• 02 июня в 20:06
Ответ дляГЛЮкоза
Стоп. А як він мамкає в рік і 3?
Мій в 1.3 реченнями говорив)) простими, примітивними, але говорив, мамкав в значно раніше.
Памʼятаю, в 1,2 до свекрухи приїхали, він килимок біля вхідних дверей на вулиці піднімав, віником махав і казав : скільки тут пилюки! Десь відео у мене є)
Прагматик флегма• 02 июня в 20:07
Ответ дляВільнаНазавжди
Сейчас вам тут напишут зачем рожали...
По теме: сделать выбор и придерживаться его не смотря ни на что. Совмещение - вам дорога в дурку с таким уровнем тривожности.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 июня в 20:07
Ответ дляВільнаНазавжди
У мене була старша дитина така мамська, що це жах.
Я вас чудово розумію. Сил вам і мамі.
Там вам вже написали про ритуал, подумайте про це.
Я вас чудово розумію. Сил вам і мамі.