Стрекозей• 28 мая в 14:12
Втомилась бути нянькою
Я зараз з дітьми закордоном. Працюю віддалено, тобто з дому. У сина в класі є хлопчик з яким він товаришує, ну і ми відповідно з його мамою спілкуємось. Дітям по 10 років.
І от та мама постійно пише, нехай твій забере мого і у вас посидять під наглядом, а я в 17/18/19 іноді 20 годин заберу. Ну спочатку думала то разова акція, можу допомогти. Але це переростає в майже щоденне. У них є бабця, бабця теж працює тому забирати не може. Але я вдома теж працюю і мені потрібна тиша. +Годувати дітей після школи. Я не оформлювалась бути опікуном на пів дня.
Почала відмовляти, пояснюю, що мені не зручно, не комфортно, скоротила до раз-два на тиждень, але вона ображається і ниє що малого нема з ким залишити, далі буду відмовляти повністю. Тобто я не мовчу!!. І от у мене питання, от як люди не розуміють, що це напряжно, чому не ставлять себе на місце інших? Що якщо людина працює вдома, то вона ПРАЦЮЄ, а не може бути нянькою.
Почала закидати що скоро літо, як же малий без нагляду цілий день, тут я твердо відповіла, що на мене може не розраховувати-надулась, але продовжила нити.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 28 мая в 14:13
у мальчика хитрая мать. недавно было по тв про кукушек. как раз этот случай.
Луноликая Вика• 28 мая в 14:15
Есть лагеря , няни просто хитрожопость зашкаливает людей , любят чужой геморрой вешать на чужих людей
західний_діалект• 28 мая в 14:15
Я вас понимаю, но и ей что делать ?
Сделайте свои услуги платными
Стрекозей
• 28 мая в 14:15
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ну вона списує на працю, але ж я теж прпрацюю, +я одна з двома дітьми, а вони з бабцею вдвох на одну дитину.
КоролеВешна• 28 мая в 14:16
Тю. Я б сразу рассказала что почем. А вы раз дали слабину, теперь ездит на вас
Луноликая Вика• 28 мая в 14:16
Ответ длязахідний_діалект
Я вас понимаю, но и ей что делать ?
Сделайте свои услуги платными
Так это ж не проблемы автора , это только проблема той женщины и не больше
західний_діалект• 28 мая в 14:16
Ответ дляСтрекозей
Вы работаете удаленно - реально кайф, а ей нужно ходить на работу...
Стрекозей
• 28 мая в 14:17
Ответ длязахідний_діалект
Я вас понимаю, но и ей что делать ?
Сделайте свои услуги платными
Я навіть платно не хочу нянчити дітей чужих. Якщо мій сам вдома, то і тихо веде себе, і порядок в хаті, а вони як двоє, то зрозуміло що гульня, крики, шум, гам і безлад
Поліпривіт всім• 28 мая в 14:17
У меня у дочки тоже есть подруга и мы с ее родителями так и договорились что берём детей попеременно, пару раз в неделю они у нас тусят, пару раз у них, раз в неделю куда-то их возим погулять или вместе или по очереди. Но нас это очень устраивает, потому что когда дочь дома сама ей скучно и надо много внимания, а так они вдвоем играют и нас не трогают.
західний_діалект• 28 мая в 14:17
Ответ дляЛуноликая Вика
Да я же не спорю, когда автор сделает свои услуги платными, мама та задумается как ей лучше и дешевле, бабушку дома оставить или няню нанять
Мексиканочка• 28 мая в 14:18
Ответ дляСтрекозей
Вы не должны ни оправдываться, ни чувствовать себя виноватой. Вы все делаете правильно, так как удобно вам. Есть такие простые и наглые, но это не ваши проблемы. У них не вариантов нет, а желания.
західний_діалект• 28 мая в 14:18
Ответ дляСтрекозей
Зачем ответила в 10 посте
Стрекозей
• 28 мая в 14:18
Ответ дляКоролеВешна
Ну раз так. Бо всяке буває, і допомогти раз/два не тяжко. Але коли це переходить певні рамки, то вибачте. Але дивую, що замість дякую що хоч трохи допомагаєш, отримуєш ниття і вздохи що їй робити
Потринділиця• 28 мая в 14:19
Странно,что она деньги не предлагает, вот это уже хамство, просить и рассчитывать на халяву, почему вы должны кормить чужого ребенка за свой счёт.
Мексиканочка• 28 мая в 14:19
Ответ дляПоліпривіт всім
У вас обоюдная договорённость между семьями, и это нормально. В случае автора, сплошное потребительство
Стрекозей
• 28 мая в 14:19
Ответ длязахідний_діалект
І? Так для мене це кайф, але мені тепер що забирати весь клас зі школи щоб відчути як тим батькам, чи що?
Стрекозей
• 28 мая в 14:20
Ответ дляПоліпривіт всім
Пару раз там і пару раз тут, не плутайте з постійно у мене
західний_діалект• 28 мая в 14:20
Ответ дляСтрекозей
Да, нет вы просто спросили как так, вам сложно предствавить что человек работает офлайн ?
Поліпривіт всім• 28 мая в 14:21
Ответ дляСтрекозей
Да, я понимаю. Я имела ввиду что может и вам так договориться
Стрекозей
• 28 мая в 14:22
Ответ дляПотринділиця
Коли я сказала, що мені напряжно, то вона сказала, так не годуй, потерпить до вечора. Але як я можу свого покликати їсти, а ту дитину голодною лишити.
Стрекозей
• 28 мая в 14:24
Ответ длязахідний_діалект
Мені коли потрібно кудись їхати, мій син самостійно йде додому, і сидить сам. Вони живуть по віддаленності від школи так само як і ми, тільки в іншій стороні. Але там бояться щоб він йшов сам, бо не зібраний. А у мого вибору немає, я йому кажу, що сьогодні йдеш сам, мене не буде, і все
Люблю Украину• 28 мая в 14:24
Ответ дляСтрекозей
ого, так у них ещё и бабка есть
охамелели вкрай
Стрекозей
• 28 мая в 14:25
Ответ дляЛюблю Украину
ого, так у них ещё и бабка есть
охамелели вкрай
Так, є бабця, але теж працює і через це не може забирати онука
Люблю Украину• 28 мая в 14:25
Ответ дляСтрекозей
да ладно, знаем мы таких...
’’ работающих’’...
то она на работу тікает, чтобы ребёнком не заниматься
’’ работающих’’...
Затишне кубло• 28 мая в 14:26
Ответ длязахідний_діалект
Так це що, проблема автора??? Може, їй півкласу підвісять дітей безкоштовно?
ДелайКак_Я• 28 мая в 14:26
Страна?
Разные законы и соседи
*мы с 7ми лет оставляли по полдня, потом ковид и удалёнка. Работать как-то надо было(мы в ЕС, с 6ти лет ребёнка). Школа:приводили в 7, забирали в 17(продлёнка). С 9-10 стал сам ходить в школу и гулять.
У них бабушка рядом. Пусть подстраивают графики работы под ребёнка или приучают понемногу к самостоятельности. На обиды - мимо.
Разные законы и соседи
західний_діалект• 28 мая в 14:27
Ответ дляСтрекозей
Ну это из серии как вы написали 1-2 раза посидеть или каждый день.
Я просто знаю как это ( работаю и онлайн и офлайн и сижу с ребенком по очереди с мужем )
задумчивая мордочка• 28 мая в 14:27
Ответ длязахідний_діалект
Де автор таке питала?
Затишне кубло• 28 мая в 14:27
Ответ дляСтрекозей
Дитині не нудно самій постійно?
Стрекозей
• 28 мая в 14:28
Ответ дляДелайКак_Я
Страна?
Разные законы и соседи
Країна Польща. Я їй те саме кажу, привчай до самостійності, мій ходить і нічого. А вона знову починає, ну твій зібраніший, а мій ростяпа, я ж помру поки він додому дійде. Кажу нехай ходить в телефонному режимі з тобою, мій так починав, але і такий варіант не варіант виявився